Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Command & Conquer 3: Wojny o tyberium - zapowiedź

72 postów w tym temacie

Pograłem w demo i chyba zdecyduje się na zakup :D

Miła oprawa audiowizualna, nie odrzuciła mnie jak Supreme Commander :-)

Stary dobry C&C :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:43, Mampir napisał:

Witam pewno nie zabłysnę czy też nic nowego nie powiem, ale swoją drogą co oni robią z tymi
grami to szkoda gadać czekałem na Command & Conquer 3 trochę czasu i mówię sobie że kupie i
pogram po necie lub w sieci w coś fajnego gdyż gra zapowiadała się ciekawie myślę sobie pewno
wydam ze 140zł no ale cóż znajdzie się kasa, ale teraz jak widzę co oni robią, taką kpinę z
ludzi to już wiem że tej gry nie kupię chyba że za 3-4 lata jak będzie stałą 19zł to się w
głowie nie mieści co by grę dzielić na 2 części GDI i NOD i za każdą brać taką kasę niestety
ludzie zamiast pomyśleć to kupią tą grę i tym samym dadzą twórcą wiarę że ludzie to prymitywy
dający się nabrać na wszystko :( bo jak by nikt nie kupił to by musieli cenę opuścić i doszło
by do ich słuchu może że nie można robić z człowieka młota ale cóż prawda o ludziach jest inna
gdyż nie myślą tak jak ja :(. Mały przykład grę za 200 zł kupi 1000 osób bo reszty nie stać,
grę za 20 zł kupi 1 000 000 bo każdego stać na to, czysty rachunek jest wiadomy zarabiają na
tym drugim krocie, ale póki ludzie będą tak naiwni to cóż gry będą dalej stały setki złotych,
a potem producenci się dziwią że piractwo rośnie w siłę jak by dali jakąś konkretną cenę jak
na polskie realia to i by zarabiali dużo więcej a że robią tak jak robią to mają za swoje,
nie popieram piractwa bo sam wiem co to znaczy i tracę na tym bo niby gdy firma produkująca
gry traci to i ceny gier rosną i ja tracę ale jak pisałem wyżej jak by raz użyli mózgu i zaryzykowali
to by zobaczyli co jest bardziej opłacalne. Podejrzewam że był to pierwszy i zarazem ostatni
mój komentarz co może niektórych ucieszy, ale proszę was pomyślcie na przyszłość nie płaćcie
piratom za gry, ale i nie dajcie się zrobić w konia przez producentów gier. Pozdrawiam wszystkich
i życzę miłego życia. (mam nadzieję że nikogo nie uraziłem, ale to była moja opinia troche
pisana w nerwach widzą co tu się wyprawia na tym świecie)


Koleś zachwyciłeś nas swoją inteligencją wersja GDI ma inną podkładke (podkładka to bonus do gry) i NOD ma inną...Należy czytać od początku do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 09:44, hincu1981 napisał:

> takie sobie te demo,
> spodzewałem się czegoś lepszego jak na takie duże wymagania

Duże wymagania ?? Na pewno grałeś w TO demo ? ;-) To jedna z niewielu gier ostatnio, która
ma baaardzo rozsądne wymagania i chodzi bardzo dobrze nawet na starszych piecach...

wymagania na max są ogromne! i spodzewałem się lepszej grafiki

20070302133616

20070302133734

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 13:40, IMPERATOR1990 napisał:

> > takie sobie te demo,
> > spodzewałem się czegoś lepszego jak na takie duże wymagania
>
> Duże wymagania ?? Na pewno grałeś w TO demo ? ;-) To jedna z niewielu gier ostatnio, która

> ma baaardzo rozsądne wymagania i chodzi bardzo dobrze nawet na starszych piecach...
wymagania na max są ogromne! i spodzewałem się lepszej grafiki

LOL? Na AMD A64 3000+, 1GB RAMu i GF7600GT, czyli na średnim sprzęcie gra hula w wysokich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 18:04, Meledictum napisał:

LOL? Na AMD A64 3000+, 1GB RAMu i GF7600GT, czyli na średnim sprzęcie gra hula w wysokich detalach.

W ilu FPS ??
ja mam
Athlon 64 X2, 4400+
2x 1 GB Ram 400
GeForce 7800 GTX
i wyciągam średnio 25 Fps

20070323182147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na full detalach chodzi bardzo płynnie - tysiąc razy lepiej niż SC, w którym na ekranie widać tylko kwadraciki i trójkąty.
Demo ma ograniczenie ilości wyświetlanych klatek do 30 FPS - więcej nie wyświetla.

Premiera już za 4 dni - znając EA to może i dzień, albo dwa wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Na tym kompie bede mogl pograc w najnowszego C&C?? (nawet na najnizszych detalach i wogole)
KONFIG KOMPA:
Athlon 2000+
Radeon 9200 128mb
256ram
PLZ o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 11:40, NuGGet napisał:

Ja mam pytanie. Na tym kompie bede mogl pograc w najnowszego C&C?? (nawet na najnizszych detalach
PLZ o szybka odpowiedz

Myślę że tak. Kod gry jest bardzo dobrze zoptymalizowany. Najlepiej zagraj w demo (jest w CDA) i sam się przekonaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie bylem pewny czy pojdzie, w CDA o tym czytalem i nie bylem pewny czy dobrze pisza:P ale demko musze przetestowac bo C&C to moja ulubiona strategia, w Red Alert 2 gram do dzisiaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować