Zaloguj się, aby obserwować  
matikchorzow

Co mowią Wasi Rodzice gdy przychodzi paczka z CDP lub CENEGA

527 postów w tym temacie

,,- Synek co to jest to Gears of War ?
- A taka gra.
- A jaka ?
- Taka sportowa jakby
- Aha, no dobra " ;D
Jako, że mieszkam na wsi, to paczki, dochodzą na skrzynkę, boję się, że coś się stanie ;). Dlatego wszystko z CDP, przychodzi na firmę Mamy, tak więc siłą zawsze jestem kontrolowany ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 21:49, matikchorzow napisał:

Źle mnie zrozumialeś.Pytam czy cos mowia na to ze np. kupujesz tak droga gre (dajemy 99,90)
albo cos...


Ja mam to szczęście że oprucz tego że rodzice nic nie mówią, to jeszcze mnie chwalą że kupuje oryginały a nie jakieś zapyziałe piraty. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj twoi starzy nie skapnęli się że GoW to strzelanka.Po okładce można nawet poznać.I sama nazwa "Gears of War".Gra sportowa....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 21:55, Master J napisał:

Nie gadaj twoi starzy nie skapnęli się że GoW to strzelanka.Po okładce można nawet poznać.I
sama nazwa "Gears of War".Gra sportowa....:):):)

Nie, wiesz co, ona była w kartonie zapakowana, tylko, że na kwicie była nazwa ;). A nazwę krótko wytłumaczyłem, mówiąc, że ta gra jest w realiach wojennych, ale bez krwi ;D.
PS. Przecież nie powiedziałem, że sportowa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 21:52, Firaxo napisał:

Jako, że mieszkam na wsi, to paczki, dochodzą na skrzynkę, boję się, że coś się stanie ;).


To dosc dziwne, bo CDP wysyla paczki "poleconym" (a wiec jesli listonosz nie zastanie Cie w domu, to do odbioru na poczcie), a Cenega robi to za pomocą kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie rodzice są zapracowani do czwartej siedzą w pracy i katreczka przychopdzi i musze zgłosić się na poczte i git u mnie tak to jest :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam sam... delektuję się ciszą, muzą lub intrem... :D Żadnej rodziny, żadnej kobiety, żadnego dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 22:39, ziomek11 napisał:

U mnie rodzice są zapracowani do czwartej siedzą w pracy i katreczka przychopdzi i musze zgłosić
się na poczte i git u mnie tak to jest :):)

U mnie podobnie tylko potem jak gram tekst "I znowu kolejna gierka. Po co ci ich aż tyle !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi starsi dopytują tylko : co kupiłeś ? jaki gatunek ? czy są kody ? (ale to tylko mama ) itp... najczęściej tu paczyszka leży u mnie na biureczku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 22:42, Sth`Devilish napisał:

"A ten znowu wydaje pieniądze na te GRY!"

^^


Hell yeah! Widzę, że nie jestem osamotniony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że wasi rodzice nawet niezbyt interesują się tym co kupujecie. A jeśli nawet, to wystarczy jedno zdawkowe zdanie. A potem inni narzekają, że dzieci grają w brutalne gry. Ale skoro rodzice nie interesują się tym co robi ich dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez zbędnych "kwiatków"...

- Synku, co to?
- A gra...
- Ta z CeDe Projektu?
- Taa.
- Aha... - kurtyna opadła, a ja spokojnie mogę grę instalować. To samo w przypadku allegro... Moja kasa, moje rządy i decyzje, byle rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować