Zaloguj się, aby obserwować  
matikchorzow

Co mowią Wasi Rodzice gdy przychodzi paczka z CDP lub CENEGA

527 postów w tym temacie

Przeważnie to kupuje gry bez ich wiedzy bo uważaja że to marnotrawienie czasu i kasy którą mozna sporzytkować na nauke;p Ale jeśli juz powiem im to wykladam kase, oni placa przy tym troszke kręcac nosem;p

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 16:35, kuki288 napisał:

Przeważnie to kupuje gry bez ich wiedzy bo uważaja że to marnotrawienie czasu i kasy
którą mozna sporzytkować na nauke;p Ale jeśli juz powiem im to wykladam kase, oni placa
przy tym troszke kręcac nosem;p

Pozdr.


Heh jak przychodzi paczko no to jak widzą, że do mnie no to patrzą co to jest i co zamawiałem :( Ale tak no to zawsze mnie wołają jak jetem, ale jak mnie nie no to patrzą :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarabiam i kupuję za swoje pieniądze, więc za dużo nie mają do gadania. Ale jak potrzebuję coś większego kupić (np. laptop) to mi wyrzuty robią. Chociaż czasem wolę kupić w sklepie niż dostać przesyłkę, żeby za bardzo nie rzucało im się w oczy na co wydaję wypłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest tak ze ja z reguly siedze przy kompie przychodzi listonosz oczywiscie pies dostaje szału mama otwiera i slysze "JAKAS PACZKA DLA CIEBIE!!!!!!!!!!!!"heh ostatnio kupilem ET QW i mama sie cos pytala co to za wredny kosmita na opakowaniu jest narysowany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak zmówiłem GWEN''a to nic nie wiedzieli.Ja akurat na praktykach byłem i paczkę odebrała matka,teraz tego żałuję bo miałem potem nieźle przerąbane.Ona poprostu uważa,że gry to ZŁO i jak tylko kupuję jakąś nową grę to mi robi awantury.Z drugiej strony to trochę niepoważne z jej strony,w końcu mam już 17 lat i o pewnych rzeczach mogę decydować sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma jakoś specjalnie problemów , tym bardziej że idzie wszystko z mojej kasy więc praktycznie rodzice nie mają prawa głosu :D.Chyba że się dokładają... A to ostatnio coraz częstszy przypadek :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam z tym problemów. Sam sobie odbieram paczkę od listonosza, rodzice nawet się nie pytają bo wiedzą, że to za moje pieniądze, że to moja decyzje i mi ufają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie zamówiłem tylko dwie gry

Po zapłacie listonoszowi i takich tam spraw, biorę paczkę a Ojciec co był na urlopie :D a co tam jest ? bomba :), a ja Gorzej Najazd Szatana (gra Diablo 2 z dodatkiemPZ z SeriiPE)

I Drugi z Matką, co tam znowu zamówiłeś, a ja Harcerskie Ciasteczka :D. a gra to była Brygada E5 New Jagged Union.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 19:37, krl_krl napisał:

Zawsze pytam się mamy o zgodę (formalność) i zostawiam pieniądze dla tego który będzie
odbierał paczkę.


Mamisynek:P Żart ja zostawiłem mojej mamie kasę ona się jedynie pyta co zamówiłem ja jej pokazuje screnny z tej gry lub filmik i mówi dobra weś to wyłącz bo nie mam czasu muszę iśc sprzątać a nie zajmować się jakimiś grami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proszę rodziców o zgodę i tylko podaję tytuł. A jak już się zgodzą i paczka przyjdzie to niezaglądają o środka i niertobią sobie nic jeśli na pudełku jest 16+ albo 18+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi nic nie mówią. Wiedzą że to kocham i nie zamierzają mi tego zabraniać. Opinia osób trzecich w temacie kupna gier w ogóle mnie nie obchodzi ;]
Mam 16 lat i nawet gdybym pokazał rodzicom na moim 40" tv grę np. GTA 4 w krwawym momencie to by nic nie zrobili. Wiedzą że mi od tego nie odbije. Mama co najwyżej nie lubi oglądać np. twarzy jakiegoś obleśnego ufoluda w mass effect. Ach te kobiety... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też nic nie mówią , no może czasem , " Ty znowu coś zamówiłeś '''' albo '''' Paczka do ciebie '''' ale żeby coś się sprzeciwiali , czy marudzili czy coś tam to nie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi czasem mówią ale przeważnie jest: Kurier przyniósł paczkę dla ciebie... no i mówię co tam jest (przeważnie gra xD) a to co jest w środku już nikogo nie interesuje. Ale jak paczki przychodzą za często, to jest: Znowu paczka do ciebie! po co ci tyle tych gier!? A jak otworzę...: Pokaż co tym razem zamówiłeś... xD A czasem zamawiam jak rodziców ma w domu nie być to sam odbieram i tylko mówię że paczka przyszła xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie listonosz przynosi packę (akurat wtedy był tam Burnout paradise i NFSU2 razem jakież 185 zł) lisztonosz do mojej matki co takie drogie książki zamawia xD ona wtedy że to moje gry a on i po co te gry produkują

W nawiasie ten listonosz to pan mocher jego żona jeszcze większy mocher a w domu tlo radja co MA RYJA więc nic dziwnego.

Mina mojej babki jak grałem w DeadSpace Bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak do mnie przyszedł listonosz z grą S.T.A.L.K.E.R. to stary zaczął krzyczeć "Co to kur** ma być ? Ja nic nie zamawiałem" musiałem zapłacić i było po sprawie. Ojciec tak jak matka mówią, że szkoda wywalania kasy na gry, kompa i tym podobne rzeczy. Dla tego też nie pozwalają mi skupywać nowych gier, jedynie zawsze z allegro po niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nigdy nie było z tym problemów. Jedynie powiadamiam mamę, że kupiłem grę, pyta ogólnie jaka to gra i kiedy przyjdzie. Reszta ją nie obchodzi, bo idzie z mojej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować