Zaloguj się, aby obserwować  
matikchorzow

Co mowią Wasi Rodzice gdy przychodzi paczka z CDP lub CENEGA

527 postów w tym temacie

Moja mama nawet chwali sklep gram.pl.

Jak coś ma przyjść do domu to mówię mamie żeby tylko była w domu jak będę w szkole i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu gra? po co Ci ta gra? My Ci na to pieniędzy nie dajemy! Pewnie znowu jakieś zabijanie! Tylko grasz i grasz! może byś się w końcu wziął za naukę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chce sobie zamówić WoW''a...
Mówię mojej kochanej rodzicielce:
-Mamo... ja już wybrałem sobie grę na święta.
-Jaką
-No taką jedną
Zaczynam jej opowiadać jaka to gra...
-Dobra, dobra skończ. Ile to kosztuje...
-No razem z resztą (PP + BC) to 238zł
-Bartek... Czyś ty oszlał... Ja na pięniadzach nie spię.
-Mamo, ale ja chce tylko to
-Zależy jak się bedziesz uczył
-_- -_--_--_--_-
Załamka w szkole mam same 5 a ta mi wylatuje jakie to ja mam oceny. Co do paczki to kiedyś zamawiałem i wszystko było ok. Oprócz 1 sprawy...Zamiast 200zł musiała zapłaciź 250zł (przez przypadek wzięłem jakąś promocję z edycją kolekcjonerską). 5 godzin miałem kazanie o zakupach przez neta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj przesyłki odbiera moja matka, więc jak mówię że coś zamówiłem to słyszę taki tekst: "o Jezu, znowu zamówiłeś grę, nie masz na co wydawać pieniędzy, znowu przez ciebie będę musiała siedzieć w domu i czekać na przesyłkę" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nie mówią*, bo sam sobie zarabiam na gry i większość rzeczy do kompa...

* - Ojciec ostatnio pochwalił, że przynajmniej porządny długopis dostałem - ten z FM 2008...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja coś zamawiam na gram.pl to rodzice nie mówią zupełnie nic! Może dlatego, że tylko raz w życiu zamówiłem tutaj grę. Tak to kupuję jakieś koszulki, smycze i inne pierdoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice są wtajemniczeni w kupno dlatego zawsze jestem pewien, że paczka jest.
Nigdy się mnie nie czepili.
Wydaje mi się, że to trochę dziwne nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy kupuję grę i rodzice się mnie czepiają to mówię że to za moje ciężko zarobione pieniądze i nie powinni się wtrącać do moich spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mówia , bo zapobiegawczo zamawiam u kumpla , którego rodzice nie maja nic przeciweko :-) u mnie Tolerują jedną packę np. z allegro na 4 miesiące , a i tak się pytaja czy warto płacić 40zł na jakas grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zamawiam na gramie, tylko na Wirtusie ale ogólnie wątów nie ma chociaż muszą przetestować czy to nie gra z gatunku strip poker itp. Ale ja z tym problemów nie mam bo gram głównie w strategie więc spoko jest. Poza tym ja daję kasę więc nie ma gadania że za kasę rodziców. Ale jest łatwo się z nimi dogadać i za to ich cenię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice nic nie mają do tego, że zamawiam sobie gry, bo zanim coś zamówię, to mówię im, że chcę grę za X kasy. Moja mama często płaci za te paczki i ostatnio nawet zaskoczyła mnie tekstem: "Czemu chcesz płacić za tą paczkę? Przecież ja mogę ci zapłacić" :) Kiedy paczka już przyjdzie (nie zależnie kto za nią zabuli, czy ja czy rodzice) nikogo oprócz mnie nie interesuje co jest w środku :P Tak więc mam luz, bo nikt nie kontroluje co zamawiam (a zwykle są to gry akcji, fps''y, rpg''i i samochodówki xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz zamówiłem grę na gram.pl i zapomniałem o tym powiedzieć rodzicom:D I z pięć minut przy listonoszu mamie gadałem, że mam swoją kasę, jak wrócę do domu to Ci oddam...
Oczywiście rodzice nie tolerują, że tyle kasy na gry wydaję, ale teraz już mało o tym wiedzą;] Kupuję na własną rękę w empikach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować