Zaloguj się, aby obserwować  
matikchorzow

Co mowią Wasi Rodzice gdy przychodzi paczka z CDP lub CENEGA

527 postów w tym temacie

Zwykle płacę od razu po zamówieniu, wybierając wpłatę na konto, więc niewygodne sytuacje z płaceniem mnie omijają ;) Jak przychodzę ze szkoły, to zwykle paczka leży na biurku. A i tak za gry płacę z własnych pieniędzy to matka wychodzi z założenia, że nie ma nic do gadania ;P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się cieszą, żem zaradny :P

Poza tym o ile cena <200zł to nie ma problemu. A jeśli >200 to też nie ma problemu bo wiedzą, że jest to swej ceny warte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 16:36, 88Bonzo napisał:

Znowu gra? po co Ci ta gra? My Ci na to pieniędzy nie dajemy! Pewnie znowu jakieś zabijanie!
Tylko grasz i grasz! może byś się w końcu wziął za naukę?!

U mnie jest tak samo słowo w słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe u mnie jest zawsze gadanie, że zamiast mieć pieniądze na coś normalnego to na bzdurne gry wydaje. Ale to da się przeżyć pogada, pogada sobie z 30 min a później kilka tygodni wspaniałej zabawy. Warto;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice wiedzą o tym czy cos zamawiam, ale jak już chce to mówią: "Poc o ci tyle gier", albo "nie żal ci tylu pieniędzy?"ale i tak pozwalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa Powiem krótko "Fajnie było"
Fakt faktem moja mama jest naczelnikiem poczty i jak coś do mnie czy w ogóle na moje nazwisko przychodzi to albo daje mi cynk na telefon że paczka przyszła albo sama gdy wraca z pracy mi daje paczkę i nic nigdy nie mówi...
Bo po co ?? <<<Gra za moje pieniądze>>> hehe

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a u mnie jest tak, że trują o tym, że tylko na gry mi kupują (a nie patrzą na to, że kasę wykładam swoją na prezenty dla nich na ich urodziny, imieniny i na święta i jeszcze na swoje) i potem ich dręczę, żeby mi zafundowali kompa... ze ja nigdy nie uzbieram sobie kasy na niego... no bo jak KU**A!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama odbiera paczkę jak mnie nie ma w domu, a wcześniej się pyta (wraz z tatą) ile to kosztuje, ale zwykle się zgadzają bez rozmowy, bo wiedzą, że ja kupuję dobre gry, które są warte swej ceny :) .
Za gry zwykle płacę ze swojej kasy, ale jak gra tania albo cośtam dobrego zrobiłem to rodzice płacą. Ogólnie to dużo prezentów dostaję od rodziców :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mówią bo jeszcze nie zdarzyło mi się kupować gier przez sieć :D ... a powód jest bardzo prozaiczny ... zazwyczaj nie kupuję więcej niż 2 gry / kupuję gry po przecenie w tanich seriach więc bardziej opłaca mi się wyskoczyć z domciu na godzinkę i kupić to co chcę niż zamawiać gry przez neta i bulić dodatkowo za przesyłkę :D. A pre-ordery .... hmmm ... chyba odpuszczę bo jak widzę że niektórzy czekali na AC po kilka dni po premierze a zamawiali pre-ordera to trochę mnie to śmieszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To już ostatnia gra jaką kupiłeś! Masz się uczyć, za rok matura, a ty cały czas w grach siedzisz. Nie masz na co pieniędzy wydawać? Spodnie sobie kup nowe, albo coś innego zamiast pieniądze marnować"

I tak jest w kółko, tyle, ze coraz ostrzej i boje się, ze niedługo się skończy kupowanie :/ Zresztą przed majem i tak na nowe zakupy sie nie zanosi.

Ogólnie to przetrzymuje to w milczeniu i nie zamierzam ich słuchać, w końcu to moja kasa, sam ja zarabiam ciężką i uczciwą pracą. A kasy na gry wiele nie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moi mówią tak jak rodzice kraju po co wydajesz pieniądze na głupie gry zamiast coś pożądnego kupić ale jak zamówie to potem się nie czepiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować