Zaloguj się, aby obserwować  
matikchorzow

Co mowią Wasi Rodzice gdy przychodzi paczka z CDP lub CENEGA

527 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2008 o 19:38, Avar Neus napisał:

A ja gier nie zamawiam (no dobra 1 zamówiłem :P), tylko kupuję w sklepie typu MM. Nie
płacę za przesyłkę i często jest taniej niż w innych sklepach. Z rodzicami nie mam kłopotu.
Nawet czasami dostaję gry bez większej okazji (np.: Assasins Creeda), a zdarza się, że
i tata w nie zagra :)

Nie no u mnie takie sklepy z grami to tylko 3 porządne (jeszcze nie do końca...)
3.Real
2. Carefour
3. Media Expert
A moj tata też lubi gry ale tylko FPS''y wiec mam czasme nadpisane moje sejwy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 20:17, Lord Tomeks napisał:

Nie no u mnie takie sklepy z grami to tylko 3 porządne (jeszcze nie do końca...)


Porządne po jakim względem?

Dnia 06.10.2008 o 20:17, Lord Tomeks napisał:

A moj tata też lubi gry ale tylko FPS''y wiec mam czasme nadpisane moje sejwy;D


Mój tata ma na szczęście swoją maszynę i u mnie takie rzeczy się nie zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 20:25, Avar Neus napisał:

> Nie no u mnie takie sklepy z grami to tylko 3 porządne (jeszcze nie do końca...)


Porządne po jakim względem?


No pod tym, że to najlepsze w moim mieście;D Bo np. Empiku anie Media marktu nie ma ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 20:26, Lord Tomeks napisał:

No pod tym, że to najlepsze w moim mieście;D Bo np. Empiku anie Media marktu nie ma ;P


Ja bez MM i Empiku nie mógłbym żyć chyba :D. Najlepiej pod tym względem ma moja rodzinka z W-wy. MM widać z balkonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 20:29, Avar Neus napisał:

> No pod tym, że to najlepsze w moim mieście;D Bo np. Empiku anie Media marktu nie
ma ;P

Ja bez MM i Empiku nie mógłbym żyć chyba :D. Najlepiej pod tym względem ma moja rodzinka
z W-wy. MM widać z balkonu...

hehe... no mam tylko takie plusy że raz na miesiąc do Bydgoszczy jeżdżę i tam mogę w empikach zaszaleć ;D
Aha no i co miesiąc jest wycieczka do torunia a tam też jest Empik;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosunkowo rzadko zamawiam rzeczy przez internet. Często były to podręczniki do papierowej gry rpg dungeons and dragons - zdarzały się jednak także gry. Zapowiadałem rodzicom, że przyjdzie przesyłka, żeby mi opłacili koszt przesyłki i nie wybałuszali oczów, gdy do drzwi zapuka kurier. Ostatnio zamówiłem w sklepie cenegi koszulkę soul calibur 4. Mama szczęśliwa, że kupiłem sobie ubranie wypala "wreszcie zamówiłeś coś, co nie jest związane z tymi głupimi grami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie taki tekst: J-Ja M-Mama :P

M-Paczka przyszła...
J-Dobra juz ide
M-A co to gra ?? Jaka ?? Może masz tam jakiś dodatek do simsów :P
J-Nie to CoD4..
M-Aha miło że piratów nie kupujesz :D

Miałem tylko problem jak przyszedł mi myszka klawa i podkładka :P razem 335 zł mama na mnie klnęła jak nie wiem co a potem sie cieszyła że mycha zmienia kolor i klawa jest podświetlana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie zalezy to od humoru rodzica jesli jest zly lepiej odrazu uciekac do siebie do pokoju,jesli normalny to moge paczke nawet przy nich otworzyc ale potem isc do pokoju zeby humor niezmienil sie na zly,a jesli dobry to niekiedy nawet sami zaplaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie kupuję w sklepach, ale nie zawsze uda mi się ją przemycić do pokoju a wtedy:
a) znów te gry? nie masz na co kasy wydawać? (Nie po to oszczędzam, żeby zgniła)
b)kupiłbyś sobie jakieś ubranie (Ubrania wypadają mi z szafy, tyle ich mam)
c) zacząłbyś się uczyć! Jakie ty masz oceny?! (4 i 5, ale to szczegół, ze jestem "klasowym mózgiem")
d) jesteś uzależniony od komputera (W tygodniu spędzam na nim ok. 8 godzin)
Jeśli jest WYJĄTKOWA promocja i kupuje na necie to gadam z mamą mojego kolegi, daje mu kasę zamawiam do niego, a on mi ją w szkole daje.
PS Jednym z argumentów mojej mamy było też kiedyś "Ile te gry kosztują?", ale odkąd dowiedziała się, żer ta super droga gierka kosztowała 20 zł (Tania Seria), przestała się o to pytać.
PPS. To były reakcje mojej mamy. Tata milcząco pochwala, że to nie pirat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w zaszył tygodniu powiedziałem rodzicom , że zamówiłem sobie grę w sklepie internetowym , a moja mama na to: ''''ZNOWU ?!''''. Ech... zamówi się jakąś paczuszkę raz na dwa miesiące , a rodzice już się rzucają...

stefanek12
> Jeśli jest WYJĄTKOWA promocja i kupuje na necie to gadam z mamą mojego kolegi, daje mu kasę zamawiam do
> niego, a on mi ją w szkole daje.

Fajny patent , będę musiał to kiedyś wypróbować. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 08:57, SOKÓŁ17 napisał:

NIC nie muwiom dają mi paczkę i koniec . Ale rzeż temat wymyslił

Nie obrażaj.Poza tym to ciekawy temat ale zależy dla kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować