Zaloguj się, aby obserwować  
matikchorzow

Co mowią Wasi Rodzice gdy przychodzi paczka z CDP lub CENEGA

527 postów w tym temacie

Nie wiem czy to przez gry ale kiedyś zacząłem się stawać bardziej nerwowy,nie uczyułem się, porywczy, w szkole czesto się biłem...ale od pewnego czasu zrozumiałem, że muszę trochę się "ogarnąć"... w szkole już nie ma ze mną problemów, zacząłem się uczyć ale porywczość mi została (w dużej mierze wynika to też z mojego charakteru, który miałem od zawsze)... teraz staram się nie grać w brutalne gry, abym nie stal się taki jak kolega PolmonellPL co wedługł niego bez krwii nie ma zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 00:04, moralny napisał:

Chciałbym jednak, żebyś nie stawał się "dorosły na siłę" bo to nic przyjemnego.

Kolega lubi rozlew krwi... może tego właśnie "bolu dojrzewania" potrzebuje... ?.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 00:06, Graffis napisał:

> Chciałbym jednak, żebyś nie stawał się "dorosły na siłę" bo to nic przyjemnego.
Kolega lubi rozlew krwi... może tego właśnie "bolu dojrzewania" potrzebuje... ?.?

ale czy odczuwanie takiej potrzeby nie jest...nie wiem. dziwne? szczególnie w tym wieku. Nie jest przecież w tym najbardziej "bolesnym: etapie dojrzewania. Choć na dobra sprawę wszystkie takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 00:08, moralny napisał:

ale czy odczuwanie takiej potrzeby nie jest...nie wiem. dziwne? szczególnie w tym wieku. Nie
jest przecież w tym najbardziej "bolesnym: etapie dojrzewania. Choć na dobra sprawę wszystkie
takie są.

"Człowiek niedojrzały chce koniecznie umrzeć chwalebnie dla wielkiej sprawy. Człowiek dojrzały pragnie dla niej pokornie żyć." Nie pamiętam kto to powiedział, ale tu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 00:15, Graffis napisał:

"Człowiek niedojrzały chce koniecznie umrzeć chwalebnie dla wielkiej sprawy. Człowiek dojrzały
pragnie dla niej pokornie żyć." Nie pamiętam kto to powiedział, ale tu pasuje.


bardzo ładne i zgrabne podsumowanie więc EOT : ) bo zaraz moderatorzy się zaczną burzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jak przyszła paczka od CDP, to powiedzieli, że dobrze że wydaje kase na coś co mam na zawsze, i mi się przyda i podoba, niż na jakieś słodycze itp. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na temat dojrzałości jedno, niech wszyscy dzisiejsi 18+ z ręką na sercu powiedzą że nigdy nie grali w nic dla wyższej kategorii wiekowej niż powinni. Kto jest bez winy, niech pierwszy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 09:28, nurz napisał:

Jeszcze na temat dojrzałości jedno, niech wszyscy dzisiejsi 18+ z ręką na sercu powiedzą że
nigdy nie grali w nic dla wyższej kategorii wiekowej niż powinni. Kto jest bez winy, niech
pierwszy... :)


No to się zgłaszam... bo ogólnie nie lubię sztrzelanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah, moi rodzice nic takiego nie mówią. Wystarczy powiedzieć, że często gram 1on1 z ojcem w UT2004 na full gore i tylko się cieszymy, jak fajnie poleciałą krew :). Psycholami nie jesteśmy, po prostu fajnie zobaczyć, jak przeciwnik rozbryzguje się na ścianie :). Gram w co chcę, mimo że 18 lat nie mam. I nie chodzi o to, że rodzice się mną nie przejmują - po prostu w/g mnie absurdalne jest mówienie, że jakiś chłopak był psycholem tylko dlatego, że grał w CS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moi rodzice mówią, że już chory psychicznie jestem, bo kupuje ciągle gry. Mówią, że do psychologa pójdę :) Ale przeważnie zgadzają się :) a jak paczka jest to odbierają i się pytają co, ale ja mówię, że jakieś reklamówki itp. i gra do tego gratis przed premierą za np 79.90 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze muszę uzgodnić z rodzicami sprawę zamawiania czegokolwiek przez net. Nie są zbytnimi zwolennikami gier. Ostatnio jak chciałem zamówić paczkę (kilka gier z XKX) dostałem odmowę. Tak to już jest, coś nie mogą przeboleć, że wydaję pieniądze na takie "bzdety" jak to oni określają:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 09:28, nurz napisał:

Jeszcze na temat dojrzałości jedno, niech wszyscy dzisiejsi 18+ z ręką na sercu powiedzą że
nigdy nie grali w nic dla wyższej kategorii wiekowej niż powinni. Kto jest bez winy, niech
pierwszy... :)

Ja mam 16 lat i mam kilka gierek z 18+ na pudełku. Muszą być schowane w szufladzie by rodzice ich nie przyuważyli. Ale chyba nie znają się na znaczkach PEGI, chociaż to żadna filozofia się domyśleć co który oznacza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 09:32, Barklu napisał:

> Jeszcze na temat dojrzałości jedno, niech wszyscy dzisiejsi 18+ z ręką na sercu powiedzą
że
> nigdy nie grali w nic dla wyższej kategorii wiekowej niż powinni. Kto jest bez winy, niech

> pierwszy... :)

No to się zgłaszam... bo ogólnie nie lubię sztrzelanek.


Więc nie grasz bo nie lubisz a nie dlatego że chciałbyś ale sumienie ci nie pozwala. Nie tylko strzelanki mają ograniczenia wiekowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no widac ze 1 moj temat sie rozkrecil :)
ja mam tak ze twardo stoje na swoim jak przychodzi paczka np. z allegro bo wczesniej nie kupowalem z gram.pl ale zaczalem!!OCZYWISCIE Z ALLEGRO 0 UZYWEK SAME NOWKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 22:39, Graffis napisał:

Mieszkam sam... delektuję się ciszą, muzą lub intrem... :D Żadnej rodziny, żadnej kobiety,
żadnego dzieciaka.



jak dorosne to bedzie tak samo

kobiety sa po......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 13:01, matikchorzow napisał:

kobiety sa po......

Czasem się przydają. Ale PEGI dała temu 18+ więc milczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie macie pojęcia ile się naprosiłem na GW albo WoW''a ;P Męczyłem mamę po nocach i w końcu się zgodziła...ale to miały być ostatnie gry.......zawsze tak mówi;P

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
- kto ci pozwolił kupować grę!
- przecież za moje pieniądze!
- już nie masz na co wydawać pieniędzy!
;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować