Zaloguj się, aby obserwować  
matikchorzow

Co mowią Wasi Rodzice gdy przychodzi paczka z CDP lub CENEGA

527 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2007 o 01:46, Manieklbl napisał:

Ja jak kupiłem ostatnio PESA 6 to powiedzieli:60zl płace za ten internet co miesiąc,nie możesz
sobie ściągnąć?to po co ja płace!!


To masz mało poinformowanych rodziców :P Ja nie ściągam gier ale i tak mi powtarzają żebym tego nie robił bo za przykład podają policję konfiskującą dyski od komputerów i nakładającą grzywne :D i lepiej żebym sobie kupił :D
A i tak oni rzadko się o tym dowiadują że coś "dochodzi", chyba że po długim czasie przyłapią mnie przy komputerze z nowymi płytkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że zamawiam gre to logiczne :D Reakcja ojca jest taka: "wojenna jakaś?" (bo lubi gry wojenne) A matki: "Mój boże. Znowu będzie zabijał całe dnie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jak dawno była wywiadówka...:)). Jak jeszcze pamiętają wyniki rozmów w szkole to mówią:"Znowu kupujesz te gry? Może do roboty byś się wziął...?" A ja na to:"dobrze mamo/tato tylko zainstaluje". Zawsze działa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak kupuję z tatą to nic. Oczywiście, że to coś na wskroś: "Tato, jest CoD!" T: "Tak?!? Bierzemy!"... Zresztą czekamy na 2 paczki. Z Heroes IV i CoD + UO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku myślą, że zamawiam tylko na Święta, Wielkanoc, Urodziny i imieniny. A ja sam perfidnie planuje kiedy przyjdzie przesyłka, doładowuje konto na komórce(o 5zł z kieszonkowego), żeby oddzwonić do kuriera. Kasę to mi zawsze ojciec wisi :P
Wogóle jak mnie przyłapią to mówię, że w konkursie wygrałem i tylko za przesyłkę płacę :P.
Kiedy przychodzą prezenty na jakąś okazję, a ja muszę za nie płacić i odbierać to zawsze mówią "Poczekaj, a dostaniesz. A teraz idź odrób lekcje i się poucz", ale kase zawsze oddadzą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ustalam wcześniej wszystko z rodzicami. Tata godzi się odrazu ("a to jakaś strategia?!") a mamę trzeba dłużej namawiać ("znowu kupujesz gry! Kupiłbyś sobie nową firankę") :-). Gry kupuje głównie w empiku, chyba że jakaś promocja jest :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama: (w oczekiwaniu na kuriera) Znów kupujesz gry, nie masz na co pieniędzy wydawać, (jak przyszła) dotarła cała? Tak? To dobrze...

Tata: (po zamówieniu) Kolejna gra? Mało ci jeszcze, tych co masz na półce i czekają. Za naukę byś się wziął (po odebraniu) milczenie ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłeś widać 160 zł na grę (EK stalker''a)?! Ewentualnie ( tata) tak to już jest z firmami spedycyjnymi co jedna to gorsza od drugiej ( spóźnienie się DC) ( była też ostrzejsza wersja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojciec jeszcze nie widział żadnej paczki z CDP, ale pewnie by mnie przesłychał co to jest, za ile itd. bo jest strasznie przewrażliwiony na cały świat. A matka pyta się co to jest, za ile i jest spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Taa... paczka? A, dzięki... Kasa? Jaka kasa?! Kto ci powiedział, że dostaniesz jakąś kasę (odgłos odbezpieczanej broni) Wypad leszczu!!! (pisk opon)

Dobra, żartowałem :) A tak na serio to nic nie mówią, wszystko jest z góry ustalone, więc nie są zaskoczeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować