Zaloguj się, aby obserwować  
Neologis

Wasze ulubione miejsce na Ziemi

21 postów w tym temacie

Postanowiłem założyć temat, w którym możemy się wypowiedzieć o naszym ulubionym miejscu, opisać je, przedstawić gdzie to jest itp. Zapraszam do opisywania.

~~~~~~~~~~

Moim ulubionym miejscem są nasze Polskie Tatry. Lubię po nich zjeżdżać na nartach lub wspinać się. Znajdują się w południowej części Polski.

~~~~~~~~~~

GORĄCO ZAPRASZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim najpiękniejszym miejscem na ziemi jest forum gram.pl ;p
Hehe...To na górze to żart. A co do tego, to ja najbardziej lubię Grecje...ach ta mitologia może we łbie poprzewracać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym miejscem na swiecie jest miasto Lloret de Mar na Costa Brava 60km na polnocny wschod od Barcelony :D
Cos pieknego po prostu ^^ miescina typowo tyurystyczna, ale mnie urzekla :>
do tej pory bylem tam 2 razy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś zdjęcia żeby wstawić na forum i wszystkim je pokazać, tą piękną mieścinę. Bardzo bym był wdzięczny :) Czekam z niecierpliwieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale ostatnim razem aparat mi ukardli :D (wtedy juz cyfrowy)
a za pierwszym razem klisza sie rozwalila -_- no po prostu zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpiekniejszym miejscem jest Loch Ness w Szkocji:)Byłem tam dwa razy i jest świetnie, te widoki.W ogóle cała Szkocja jest cudowna:)pozwoliłem sobie wstawić fotke z Loch Ness:)

20070209162257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normandia w 1944 <joke>
Silent Hill aktualnie <joke:P>
a na poważnie :
Ustrzyki Górne w Bieszczadach ... kocham tamto małe miasteczko ( a arczej baze wypadowa na góry :P)
puck nad morzem - mam z nim 2 miłe wspomnienia :bardzo ładne miastko i poza tym tam zdałem na patent żeglarski (ale jeszcze mi gio nie przysłali ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dwa najpiękniejsze miejsca na ziemi to:
1.moja szkoła
2.Rio de Janeiro(moje oczy jak narazie mogły się cieszyć tym widokiem tylko raz, ale mam nadzieję,ze nie ostatni)

20070209164323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jest to stolica Czech,Praga.Byłem tam rok temu i naprawde jest tam super.Na drugim miejscu może Tatry,a na drugim Morze Bałtycki,a trzecie to Karkonosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mioje miejsce, które kocham - Merida w Meksyku. Byłem tam na dwutygodniowych wakacjach i pokochałem to miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem również aby opisać gdzie się znajduje i jak wygląda. Cieszy mnie, że sporo osób wstawia zdjęcia, właśnie o to mi chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na razie w niewielu miejscach byłem, ale... do tej pory to chyba Błękitny meczet w turcji, po prostu niesamowite miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 18:36, JaMES` napisał:

jak na razie w niewielu miejscach byłem, ale... do tej pory to chyba Błękitny meczet w turcji,
po prostu niesamowite miejsce


Też tam byłem(rzeczywiście piękne miejsce).

20070209183826

20070209183841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować