Zaloguj się, aby obserwować  
Byl

Misje w Polanie 2, i ich przechodzenie

14 postów w tym temacie

Tutaj zawansowani gracze pomagają tym którzy dopiero zaczeli grać w Polanie 2. Uwaga: Jest to takrze temat o kodach!!!
Ja odrazu zadaje pytanie: Jak przejśeść 6 misje pierwszej kampani, w której trzeba uwolnć kapłanów?
Wszystkich początkujących zapraszam do tego tematu, bo chociaż jest to temat głównie o misjach to można pytać się tu takrze o ekwipunek, budynki, jednostki i wrogów, a także o tryb RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polanie II to świetna gra... Swój egzemplarz kupiłem zaraz po premierze za 79zł i teraz chcę polecić wszystkim którzy jej nie mają. Można znaleść jeszcze kilka egzemplarzy (w media markt`ach lub innych empikach) za 19.00 złnie szkodzi spróbować a jest warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:54, Toś napisał:

Polanie II to świetna gra... Swój egzemplarz kupiłem zaraz po premierze za 79zł i teraz chcę
polecić wszystkim którzy jej nie mają. Można znaleść jeszcze kilka egzemplarzy (w media markt`ach
lub innych empikach) za 19.00 złnie szkodzi spróbować a jest warto!


A wiesz jak przejść 6 misje 1 kampani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam pomużcie mi w misji gdzię jestem na bagnach, i mam uratować czarodziejów(a może kapłanów?)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 18:21, Byl napisał:

Zgadza się, jast to temat ogulny o grze Polanie II, ale mój temat jest o MISJACH w Polanie
II!


O misjach to mogłeś napisać równie dobrze w ogólnym temacie tej gry...
Pewnie jeszcze dziś na tym temacie zawisnie kłódeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tamten temat jest już stary, a Modki gardzą tymi, którzy odkopują stare tematy... Swoją drogą, kiedyś był temat, w którym dyskutowano tylko o profesjach z Morrowinda i nie został zablokowany, mimo iż istniał temat ogólny ;)
A co do samych Polan II, pograłem chwilkę i muszę przyznać że ciekawe, lecz VI misji nie pamiętam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować