Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

CD Action- fani, przemyślenia, opinie, komentarze i dyskusje.

30 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2005 o 15:44, Indrid Cold napisał:

gdyby nie te pelne wersje to naewt bym tam z kijem nie zagladal...


zgadza sie z tobą. tą gazete ratują tylko te gry które sa do niej dodawane. inaczej watpie cz by ktoś ja kupował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 12:12, janusz82 napisał:

zgadza sie z tobą. tą gazete ratują tylko te gry które sa do niej dodawane. inaczej watpie
cz by ktoś ja kupował


Ja regularnie nie grywam w dodawane gierki, a mimo to kupuję. Chcesz coś dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłaby to gazeta bez gier (pełnych wersji) to jej cena poszłaby ostro w dół. A wtedy to raczej nie musieliby się obawiać spadku popularności. Szczególnie przy tej jakości tekstach i konkursach w kazdym numerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a szczególnie rozbrajają mnie niektóre teksty. np wziąłem do ręki opis wiedźmina(nie pamiętam z którego numeru to było) i jak zacząłem czytac to nie wiedziałem czy wziąłem gazete o grach czy Pana Tadeusza. przecież teksty napisane w taki sposób sie czyta fatalnie. przynajmniej dla mnie. ja lubie sposób opisywania gier jaki stosują w ksgry. choć to jest gazeta dla początkujących graczy (przynajmniej tak pisza) ale w niej recenzje sa napisane prostym językiem. do tego jest mniej reklam( w cda co druga strona to reklama). ja wiem ze oni na tym zarabiaja ale są inne gazety które maja tych reklam o wiele mniej a tez sie dobrze sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że im silniejsze na rynku jest CDA tym zyskuje sobie więcej przeciwników. Alterglobaliści się znaleźli. ;-) Wiele reklam? To policzcie ile jest stron w tym piśmie. Teksty trudne? No, dla podstawówek pewnie tak. Trzeba przy nich trochę mysleć niekiedy. Stosują trudne figury stylistyczne jak sarkazm, ironia, porównania itd. ;-)
Żeby nie było - kupuje CDA z rzadka. Mam ze cztery numery z zeszłego roku. Kupuje też GameRanking, równiez nieregularnie. Według mnie dobrze, że na rynku jest taki wybór pism branżowych. W ten sposób kazdy znajdzie coś dla siebie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Według mnie dobrze, że na rynku jest taki wybór pism branżowych. W ten

Dnia 10.01.2006 o 12:41, HumanGhost napisał:

sposób kazdy znajdzie coś dla siebie. :-)


z tym sie z tobą zgodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ten temat założyłem w listopadzie, to mnie posądzali o plagiat innego tematu. Teraz posądzają, że dubluję MŁODSZY temat (z grudnia). To może niech moderatorzy jakiś zamkną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować