Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

CD Action- fani, przemyślenia, opinie, komentarze i dyskusje.

30 postów w tym temacie

Witam wszystkich fanów Największego Pisma Dla Graczy W Polsce (NPDGWP). Co uważacie o CDA? Jego wady, zalety? Takiego tematu nie ma (Co znalazłem to tylko zapowiedzi numeru, temat o pełnych wersjach i "Co Was razi w CD- Action"), ale jeśli się powtarza, będzie inny.

Ja uważam, że CDA jest najlepszym pismem dla graczy. Dają fajne pełne wersje, dema i bonusy. W piśmie można poczytać bardzo dobre artykuły. Niezły jest dział NL i oczywiście AR. CDA ma super re(d)aktorów! Pozdrawiam wszystkich fanów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 15:35, Alamar napisał:

Podobny temat już istnieje!!


Przeczytaj dokładnie co napisałem. Tematu o całym CDA nie ma, są tylko o jednym numerze itp. A jeśli temat jest naprawdę podobny to moderatorzy zwrócą uwagę i zamkną go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fani... fani mnie irytują - a raczej to ich historyjki o cudach, jakich to dla/przez CDA nie robią. Czego to nie wymyślą, by tylko dostać sie do SWS - dobrze, że od pewnego czasu jakość materiału w tej rubryczce wzrosła(czy raczej zmieniła się), bo już miałem szczerze dość tej wazeliny.
To taka mała uwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2005 o 15:37, Łowca Gier napisał:

Przeczytaj dokładnie co napisałem. Tematu o całym CDA nie ma, są tylko o jednym numerze
itp. A jeśli temat jest naprawdę podobny to moderatorzy zwrócą uwagę i zamkną go.


Jeteś pewnien że nie ma? To zajrzyj tutaj i następnym razem sprawdzaj czy podobny temat juz istnieje
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1869&u=52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie CDA jest najlepszym czaspopismem dla graczy dostępnym na polskim rynku.
Aby to udowodnić mogę podać parę argumentów. Piwerszy z nich to taki, że po miesiącu użytkowania pisma okładka nadal stanowi z nim jedną spólną całość. Kolejnym argumentem jest fakt, że CDA nie da sie przeczytać w ciągu godziny (chodzi mi o zrozumienie tesktu itp, itd.). Po trzecie CDA nie marnuje miejsca na porady typu jak włączyć komp. Po czwarte: rubryki są naprawdę świetne szczególnie Nl i AR- chyba jako jedyne pismo w swojej kategori ma je tak rozbudowane.
I coś jeszcze co powoduje, że każdy nr. CDA jest wyjątkowy.
A to, że gry są czasami słabe nic niezmienia (oczywiście nie obraziłbym się jeżeli byłyby lepsze), liczy się efekt końcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 17:16, Krakers15 napisał:

Według mnie CDA jest najlepszym czaspopismem dla graczy dostępnym na polskim rynku.
Aby to udowodnić mogę podać parę argumentów.
Piwerszy z nich to taki, że po miesiącu użytkowania pisma okładka nadal stanowi z nim jedną spólną całość.


A u mnie na koloniach kilka dni wystarczyło by CDa straciło okładkę :-)

>Po trzecie CDA nie marnuje miejsca na porady typu jak włączyć komp.

Ale przydał by się jakiś dział o np. programowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 17:45, Sycylius napisał:

Właśnie te dodatkowe działy są zarąbiste np mi się bardzo podobał"jak stworzyć dobre hasło"i inne działy podobne do tego
ale cała reszta też jest wypas:)

Podzielam twoją opinie ten temat bardzo mnie uswiadomił w kwesti dobrego hasla bo do tej pory cyferki sadzilem zwykle przed albo po wyrazie.
Ale jednoczesnie zawsze najpierw czytam na luzie moim skromnym zdaniem najlepsz z rubryk jest to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja postanawiam zostać ANTYfanem cd-ekszyna:) Ponieważkażdy list antyfana do AR to "Znalazłem wasz nowy numer na śmietniku/kanale/śmietnisku itp." Więc poco wydawać 15zł skoro można mieć lekko znoszczony(choć antyfani o tym niewspominają ale sądząc po tym gdzie je znajdują sam sie domyśliłem) nieraz z płytami (są i tacy "Antyfani )
Pozdro dla Sidi-Ekszynowej redakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubie CD-action, lecz ostatnio zrazila mnie jedna rzecz:
W ostatnim tipsomaniaku napisali jako kare dla tworcow Maluch Racera sluchanie MOZARTA <jeden wielki LOL>. Przepraszam-to ma byc kara? Sluchanie dobrej muzyki? LOL. Nie wiem, (ja lubie smugga) ale czy on sie zastanawial, ze wlasnie od tej klasycznej muzyki bierze sie muzyka wspolczesna, rozrywkowa (czesto slysze watki z klasyki w 50 cencie czy w innych xP). Jednak pismo jest good, ciekawa tresc posiada (AR, NL, GW i recenzje, sprzetu nie czytam i inne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie będziemy mówic raczej o zaletach CDA, komentować zmiany, chwalić się przygodami. A tamten temat "Co Was razi w CD-Action" to raczej o czym innym (tak można sądzic po tytule, ale jeśli rzeczywiście jest podobny to poproszę o zamknięcie tego tematu). I zrzeszamy tutaj fanów CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 20:06, Skater_ napisał:

Bardzo lubie CD-action, lecz ostatnio zrazila mnie jedna rzecz:
W ostatnim tipsomaniaku napisali jako kare dla tworcow Maluch Racera sluchanie MOZARTA <jeden
wielki LOL>. Przepraszam-to ma byc kara? Sluchanie dobrej muzyki? LOL. Nie wiem, (ja lubie
smugga) ale czy on sie zastanawial, ze wlasnie od tej klasycznej muzyki bierze sie muzyka wspolczesna,
rozrywkowa (czesto slysze watki z klasyki w 50 cencie czy w innych xP). Jednak pismo jest good,
ciekawa tresc posiada (AR, NL, GW i recenzje, sprzetu nie czytam i inne).



Widze, ze nie zrozumiales dowcipu Naczalstwa. Wytlumacze: maja slychac ZA KARE dobrej muzyki, bo widc sa na takim poziomie, ze zwykle sluchaja np. disco-polo. Dla takich mulow Mozart to KARA :). A przy pkazji moze sie naucza na czym polega SZTUKA, a nie odwalanie latwizny w nadziei latwego zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 14:03, Skater_ napisał:

cos mi sie tak nie wydaje... ale moze ro byc prawda :)


Właśnie jeżeli już jesteśmy przy temacie tej wspaniałej gry jaką jest maluch racer to czasem zastanawia mnie czy tym twórca nie wstyd wydac takie coś ? :/ Przecież to wręcz hańba dla takiego programisty, że tu jego kolega po fachu zrobił NFSU 2 czy coś a on maluch racera ;/
Wogóle płakać się chce jak czytam to kaszanka zone, ale czytać zawsze czytam bo pośmiać się idzie nieźle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe wygrałem w konkurie CDA! Ahh jaki miły początek cudownego dnia! :-D Opłacało się wysłać tyle sms''ów.
Udział mój w kolejnych konkursach jest jak w banku. Dzięki CDA! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować