Zaloguj się, aby obserwować  
kkolado

Half life 2 Pytanie

5 postów w tym temacie

Zamierzam kupić HL2, wiem , iż łączy się ona ze steamem podczas instalacji. Jak dużo danych ściąga i jak szybkie łącze jest do tego potrzebne? Korzystam z netu oferowanego przez pomarńcz i nie wiem czy to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 11:37, kkolado napisał:

Zamierzam kupić HL2, wiem , iż łączy się ona ze steamem podczas instalacji. Jak dużo danych
ściąga i jak szybkie łącze jest do tego potrzebne? Korzystam z netu oferowanego przez pomarńcz
i nie wiem czy to wystarczy.


jesli masz co najmniej 512 to np. mi chodzi... a co do gierki to jest swietna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaką masz prędkość netu , taką jaką masz to z taką będzie ci ściągać .
Ja mam np. 2000/400 kbps
Od 24.00 do 9.00 prędkość dochodzi mi do 500 kb/s
a w dzień to mam tak do 150 kb/s :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 11:37, kkolado napisał:

Zamierzam kupić HL2, wiem , iż łączy się ona ze steamem podczas instalacji. Jak dużo danych
ściąga i jak szybkie łącze jest do tego potrzebne? Korzystam z netu oferowanego przez pomarńcz
i nie wiem czy to wystarczy.


Jeżeli chodzi tylko o Half Life''a 2 to do ściągniecia będziesz miał co najwyżej patche (co chyba zdesztą można pominąć) więc super szybki net nie jest potrzebny. Co do HL2 deathmatch to nie wiem... jeżeli nie masz lagów w innych grach sieciowych tego typu z tą nie powinno być problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 11:37, kkolado napisał:

Zamierzam kupić HL2, wiem , iż łączy się ona ze steamem podczas instalacji. Jak dużo danych
ściąga i jak szybkie łącze jest do tego potrzebne? Korzystam z netu oferowanego przez pomarńcz
i nie wiem czy to wystarczy.

Każde łącze wystarczy. Zależy od pory dnia i jakie połączenie złapiesz z serwerem, ale generalnie nie ściąga się zbyt długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować