Zaloguj się, aby obserwować  
Kaplan_Iselor

APEL DIABLO!

39 postów w tym temacie

CD PROJEKT JUŻ DAWNO POWINIEN WYDAĆ DIABLO I HELLFIRE W EXTRA KLASYCE! JAK DOTĄD TEGO NIE ZROBIŁ, WIĘC APELUJĘ: WSZYSCY FANI DIABLO NIECH NAPISZĄ DO CDP MAIL Z PROŚBĄ O WYDANIE PIERWSZEGO DIABLO WRAZ Z DODATKIEM HELLFIRE W SERII NOWA EXTRA KLASYKA!MOŻE SIĘ UGNĄ!
POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że kapłan Iselor uważa, iż danie lub nie danie gry do NXK zależy od widzimisię CDP i zachodni wydawca lub twórcy gry nie mają tu nic do gadania... Niestety, tak dobrze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kapłan Iselor zbłaźniłes sie totalnie... wszyscy wiedzą ze licencja blizzarda sa najtrudniej dostępne... nie ma nawet co liczyc ze blizzard popuści z cen - a te jak na klase ich gier nie wcale sa zawysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się zbłaźniłeś zaraz?! Pisałem do CDP i odpisała mi pewna miła Pani, która mówi że to nad jakimi grami trwają rozmowy nie leży w jej rękach! Ok, nie musi to być NXK ale np. Bestseller Series w którym jest StarCraft! 49,90 zł to przywoita cena...Zrozumcie, nie mam stałego dostępu do neta, żeby ciągle obserwować aukcje na allegro...Posiadam wszystkie RPG oryginalne (około 30 tytułów) i bardzo mi zależy na tej grze i po prostu dziwię się że CDP nic nie robi w tej sprawie...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wczoraj otrzymałem meil od innego internetowego sklepu, do którego jestem zarejestrowany, że CDPROJEKT ma wprowadzić chyba 06.11.2005 w sprzedaż BLIZZARD MEGA PACK (lub jakoś tak) w serii PLATYNOWA KOLEKCJA chyba w przystępnej cenie. Pack ten ma zawierać: Diablo 1, Starcraft z dodatkiem oraz Warcraft 2. Niestety, nie ma w tym dodatku do Diablo 1, ponieważ HELLFIRE został wydany przez Sierrę, a nie Blizzarda, i chyba dlatego dodatku nie uświadczymy w tym pięknym wydaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:37, Kapłan Iselor napisał:

/.../ i bardzo mi zależy na tej grze i po prostu dziwię się że CDP nic nie robi w tej sprawie...:(:(:(

A skąd wiesz, że nic nie robi? Może robi, tylko, jak poprzednicy pisali, Blizzard prowadzi swoją politykę. Ale, jak Ci aż tak zależy na Helfire, to Ci wyślę. Nieco zużyte od grania, ale oryginalne, jak tylko pojawią się wizytówki i będzie można przesłać adres mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze w platynowej kolekcji wyjda wszystkie stare gry Blizzarda bo oprocz wspomnianej kolekcji bedzie takze Diablo2 + LOD w osobnym pakiecie za przystepna cene.
Czekam z niecierpliwoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:40, Kapłan Iselor napisał:

Pierwsze Diablo w serii Bestsellera?:/ Ciekawe gdzie i kiedy je widziałeś...


Było, było :) Ja kupiłem w media markcie wraz z hellfire za 57,90 PLN ok. 2-3 lata temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż.. Miała to być niespodzianka..

Tak, od przyszłego tygodnia Diablo wróci na rynek (w formie pre-order) , jak widzę ku Waszej, ale i mojej uciesze. :))

Koniec akcji "Apel Diablo!!!!!" - maile przychodzą na moją skrzynkę, litości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja niegdyś wybuliłem 2 stówki na Battlechesta... I jak patrzę to aż coś mnie bierze w żołądku>szczególnie, że battlechest jest za sdtary na rejestrację elektroniczną:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 18:15, Soleila napisał:

Koniec akcji "Apel Diablo!!!!!" - maile przychodzą na moją skrzynkę, litości ;)


Widzicie, coś osiągnęliście :P. Tylko przestańćie Soleilowi/i? zaspamiać skrzynkę bo się wkurzy i nas dobije zaporową ceną ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, bardzo mila informacja :). Z pewnoscia kupie, jeszcze biorac pod uwage promocje 1+1=3(Mam nadzieje, ze gra zostanie wydana w nXK). Mmm, sama rozkosz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 17:24, BajteK_ napisał:

Mam nadzieje, ze gra zostanie wydana
w nXK). Mmm, sama rozkosz ;).

Przykro mi, ale pakiet powędrował do Platynowej Kolekcji. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować