Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

Fallout Tactics - Temat Ogólny

581 postów w tym temacie

Nie powiem, gra ma u mnie 8/10 (z początku miała mniej). Najbardziej jednak załamany byłem jak wyszło info, że będzie to RTS z możliwością zmiany trybu na turowy. Ale co tam, może sobie znowu pogram. Jak tam u Was z odkrywaniem "specjalnych lokacji"?
Odkrył ktoś kiedyś pozostałości po stacji orbitalnej Mir?

20070313124617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 12:48, Vormulac napisał:

Nie powiem, gra ma u mnie 8/10 (z początku miała mniej). Najbardziej jednak załamany byłem
jak wyszło info, że będzie to RTS z możliwością zmiany trybu na turowy. Ale co tam, może sobie
znowu pogram. Jak tam u Was z odkrywaniem "specjalnych lokacji"?
Odkrył ktoś kiedyś pozostałości po stacji orbitalnej Mir?

ja chyba przekręciłem ich licznik, bo przy wejściu na którykolwiek a także niektóre kwadraty (czyżby lokacji w których mogą występować było więcej niż samych spotkań?) a także przejeżdżaniu przez nie gra mi się wysypywała. a z co ciekawszych widziałem pip-boya (mały chłopiec w niebieskim kombinezonie na placu zabaw), mortego (gadająca czaszka z planescape: torment) a także grupkę dzikusów mającą egzemplarz ciekawej broni (nie pamiętam już co).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:15, sig. napisał:

ja chyba przekręciłem ich licznik, bo przy wejściu na którykolwiek a także niektóre kwadraty
(czyżby lokacji w których mogą występować było więcej niż samych spotkań?) a także przejeżdżaniu
przez nie gra mi się wysypywała.

A to dziwne. Mi nigdy się takie coś nie przytrafiło (i dobrze!:D). Bezproblemowo zawsze się aktywowały specjalne lokacje. Raz pomiędzy podróżą z jednego do drugiego bunkra miałem 4 spotkania losowe, pod rząd. Potem jedna walka i dotarcie do bunkra. Na ciekawy bug trafiłeś. :)

Dnia 13.03.2007 o 16:15, sig. napisał:

a z co ciekawszych widziałem pip-boya (mały chłopiec w niebieskim
kombinezonie na placu zabaw), mortego (gadająca czaszka z planescape: torment) a także grupkę
dzikusów mającą egzemplarz ciekawej broni (nie pamiętam już co).

PIPboy jest niezły. Do tego może się do nas przyłączyć. Fajna sprawa. A z innych spotkań to miałem takie:
- spotkanie z Riddick''iem (ten z Pitch Black).
- spotkanie z brahmin''em B-1000, który naparzał z uzi (ciekawe jak, chyba kopytem za cyngiel pociągał :D).
- targowisko gdzie można było kupić diabelską zbroję (wymagana siła na poziomie 75 lub 100 nie pamiętam dokładnie) - to taka aluzja do diablo.
- kilku Łupieżców tańczących na scenie.
Coś tam jeszcze było ale muszę sobie przypomnieć (chyba sobie zainstaluje gierke).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo tych niezwyklych spotkań miałeś! Może pamiętasz staty swojej postaci? Lokowałeś dużo w szczęście? Ja miałem 6 punktów i nie spotkałem aż tylu ciekawostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na razie zrobiłem sobie przerwę od tej gry chociaż dużo nie grałem , ale jak tylko ukończę gothic''a1(znowu) to wezmę się za tactics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e u mnie to brahniny w kary grały ;) i jeden nawet gadał (swoją drogą nie wiem czy w tej lokacji nie da się zdobyć zbroi dzięki której 2 naszych przebiera się za takowego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:28, sig. napisał:

e u mnie to brahniny w kary grały ;) i jeden nawet gadał (swoją drogą nie wiem czy w tej lokacji
nie da się zdobyć zbroi dzięki której 2 naszych przebiera się za takowego)

Kojarzę ten strój bramina !!! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 00:07, Budo napisał:

No w skrócie, właśnie o to mi chodziło jak pisałem o nie trawieniu ^^

Okej tym razem tak troszku raczej na spokojnie wszystko wyjaśnię
To nie jest tak że ja Nie Trawię Fallout Tactics. Uważam go za naprawdę świetną gierkę i sam lubiłem w nią swego czasu pogrywać (a teraz dzięki tym małym dyskusyjkom nabieram ponownie ochoty by w niego pograć). Jednak ja po prostu go nie identyfikuje z Falloutem, dla mnie to jest raczej Tactics. O co mi biega ?? Otóż ta gra nie jest taka przebogata w niespodzianki jak Fallouty, które są naprawdę wspaniałymi cRPGami. Tactics to przede wszystkim jak nazwa wskazuje, gierka taktyczna. To troszku jakby porównywać Jagged Alliance i np. Baldur''s Gate. Tactics dostarczył mi po prostu innego rodzaju rozrywki niż Fallouty to wszystko. Tych gier zwyczajnie nie można wsadzić do jednego pudełka, obie są na swój sposób ciekawe i przyjemne, ale na Inny Sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:30, sig. napisał:

aha i na tego buga trafiam zawsze, może dlatego że lubię zwiedzać okolicę

Ja też zwiedzam na maksa okolicę, nawet w bunkrze gadają, że jakiś złomiarz jestem bo szukam i szukam...:D

A pokerowe brahminy też spotkałem, i zbroje też miałem(da się zdobyć - a jak się ją założy to wyglądamy jak brahmin).
Jeszcze przypomniało mi się spotkanie z ofiarą z Titanica i specjalny bunkier Bractwa Stali (było tam kilku strażników i stos trupów przed nimi, jednak do bunkra się nie dostałem bo nie dało rady - przynajmniej nie odkryłem możliwości dostania się tam).

Corporal ----->
Szczęście 10, wszystkie perki w których pisze, że zwiększają szansę na spotkanie losowe, Sztuka przetrwania na dość wysokim poziomie i to chyba tyle. :) Trudno się z początku gra taką postacią ale potem daje rady, siła z armora itp. A po czasie gdy skompletujesz brygadę sześciu straceńców to już nikt wam nie podskoczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się wykazałem nieprzeciętną inteligencją i zataszczyłem do tego bunkra wszelkie ładunki wybuchowi i miny jakie akurat były dostępne w sklepie/moich zapasach. O ile dobrze pamiętam pomogło na strażników ale drzwi nie otworzyłem (więc wyzbierałem amunucje, bo głównie z 7.67 korzystam i poszedłem zwiedzać dalej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc zainstalowałem sobie gierke i normalnie niektóre teksty powalają. Narazie wykonałem dwie pierwsze misje i nie trafiłem na żadne spotkanie losowe, ale nie zapuszczam się nigdzie bo czekam na samochód, wtedy sobie poodkrywam mapę.
Pytanie:
W której misji dostaje/zdobywa pierwszy samochód? Najlepiej jakbyście podali nazwę miasta jak na odprawie bo nieraz są dwie misje do wyboru. :)

20070315163250

20070315163306(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś jak skonfigurować Fallouta Tactics abym widział jakiekolwiek serwery?Bo zainstalowałem go dziś,zpatchowałem do 1.27 a tu żadnych serwerów;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 20:55, Adamido napisał:

Nie wie ktoś jak skonfigurować Fallouta Tactics abym widział jakiekolwiek serwery?Bo zainstalowałem
go dziś,zpatchowałem do 1.27 a tu żadnych serwerów;/


Z tego co pamietam FT nie ma wlasnej wyszukiwarki internetowych serwerow. Musisz korzystac z zewnetrznego programu np. Gamespy albo AllSeeingEye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 16:40, Vormulac napisał:

Pytanie:
W której misji dostaje/zdobywa pierwszy samochód? Najlepiej jakbyście podali nazwę miasta jak
na odprawie bo nieraz są dwie misje do wyboru. :)

Tak samochód jest w Macomb, ale podobno jeśli na początku gry nazwiesz się HIGHWAYMEN i wybierzesz w głównych umiejetnościach pilot, to dostaniesz w 1 misji samochód zwiadowczy. Nie pamiętam do końca co jest wymagane jeszcze, ale sprawdzałem i wiem, że to działą :)

20070315211012

20070315211112

20070315211405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 21:09, Adamido napisał:

Mam tego GameSpya ale jak tam gry znaleźć to nie wiem;/


Wiesz ta gra jest już dość stara. Na początku roku gralem próbnie wszedłem na GSA i założylem serwer 10k reg. (takie zasady postać 10k itd..)
Nieliczni z obecnych powiedzieli, że w 10k nie grał nikt od lat. Sam się zagrywalem w na poczatku 2004 (choć to już był schyłek popularności Fallouta Tactica).

Gdyby ktoś byl zainteresowany w granie po siedzi w F:T to bym się pisał choć z góry uprzedzam, że wole rozgrywke 10k reg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować