Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

Fallout Tactics - Temat Ogólny

581 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2007 o 23:56, Corporal napisał:

Tych 4 kompanów z Followers of apocalypse szło z nożami i dzidami na uzbrojonych w działa obrotowe
Supermutantów XD Zbyt pomocni to oni nie byli :) A te żarcie to nie było z Iguany, tylko wiesz
z czego...

Ale liczy sie fakt, ze byli na tyle owazni, ze wyruszyli z bronia biala na mutantow. Mieso armatnie. :)

PS. Zaczynam zwiedzanie okolicy bunkra alfa w poszukiwaniu sekretnych spotkan losowych. Jak znajde cos ciekawego to wrzuce na forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 21:21, Adamido napisał:

Ja mógłbym zagrać,tylko najpierw ktoś byłby miły podać IP serwera:P


Zapraszam dzisiaj na godzine 21:00 na GSA
Założe pokój "gram.pl 10k reg"
Zainteresowani niech mają już przygotowaną wlasną postać. Podpowiem, że przy 10k tworzy się postać na 30 lev.

Zasady 10k reg
Postać 10k punktów
bez broni cięzkiej (dozwolony miotacz płomieni) i energetycznej. Nie używamy amunicji EMP
zabronione jest celowanie
wszystkie drugi w grze dozwolone,
Niby w grze chodzi o przełączenie przycisku, ale nie przełączamy go. Chodzi o zamordowanie przeciwnika;-)

Tryb rozgrywki:
Mapa: downtown
liczba rozgrywek - 7
czas na rozgrywke 3 minuty
czas na wybór postaci 90 sekund
wlasne postacie: tak
doświadczenie: nie
Odnawianie AP - 200%
Friendly Fire - 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za dubla,ale mam problem.W niektórych programach (Np. GSA) używa się przeglądarki internetowej.W tym rzecz,iż GSA używa internet explodera.I nie wyświetla mi się wiele elementów.Wykrywam ustawienia,odświeżam itp ale bez efektu.Wie ktoś co z tym zrobić?Najbardziej pasowało by mi otworzyć to Firefoxem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 22:08, Adamido napisał:

Nie mógłbyś założyć sieci Hamachi?Wydaje mi się że byłoby o wiele szybciej,i na pewno mniej laggersko.


Nie bardzo.
Hamachi wymaga WinXP a ja używam win98se.
Tak tak wiem mamy rok 2007 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 22:15, Rzezim napisał:

> Nie mógłbyś założyć sieci Hamachi?Wydaje mi się że byłoby o wiele szybciej,i na pewno
mniej laggersko.

Nie bardzo.
Hamachi wymaga WinXP a ja używam win98se.
Tak tak wiem mamy rok 2007 :P


Hmh.A nie da się postawić serwera dedykowanego,i wtedy przez zintegrowaną przeglądarkę wklepać głupie IP i wejść na serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 22:16, Adamido napisał:

Hmh.A nie da się postawić serwera dedykowanego,i wtedy przez zintegrowaną przeglądarkę wklepać
głupie IP i wejść na serwer?


Odpal GG.
To podam Ci IP. Bo na forum nie będę go podawal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jestem w Krypcie Zero :)
Ogólnie się trochę zawiodłem na magazynie wojskowym, liczyłem na więcej amunicji i jakąś wypasioną broń, a nie laserek Gattlinga, które jest ładnie wyglądającą zabawką :) Ale potem wyręczyły mnie wieżyczki, 10 tyś. naboi 0,5 cala robi wrażenie :D

U mnie drużyna to 3 tragarzy (główny bohater - złodziej i otwieracz zamków, rzucacz granatów i Luneta, która kiedyś robiła za dobrego strzelca, ale niestety nie rozwinąłem u niej broni energetycznej), Zszywacz (medyk z Jackhammerem, jak walne amunicję EMP to kosi cały batalion robotów jedną serią), Stoma (typowy żołdak z cieżką bronią Gaussa i broniami elektr.) i Dillon - snajper.

Tragarze trzymają się z tyłu, wchodzi zawsze Stoma, Zszywacz go ubezpiecza a Dillon osłania ich trochę dalej. Wszyscy ludzie, mutanci są brzydcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Fallout Tactics cała sztuka polega na tym, żeby przewidzieć możliwy do uzyskania optymalny poziom rozwoju postaci, który uwzglednia posiadanie najlepszych profitów dla danej profesji. Snajper dla strzelca, zabójca dla mięśniaka, itd. Swego czasu miałem zeszyt, w którym planowałem dla każdej postaci (każdej z 60 dostępnych), na jakim poziomie wyposażę ją w dany profit i w ten sposób stwierdzę, czy nadaje się ona do mojego zespołu. Możliwości w postaci zwiększenia współczynników czy "zmutowania" postaci tylko dodawały więcej opcji. Miałem z tym mnóstwo frajdy i dlatego tak cenię tę grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem :)

W sumie pod ziemią, na poziomie Kalkulatora to był pełen luzik, dwoma ludźmi czyściłem pomieszczenia :)
Zakończenia ciekawe - żadne nie jest idealne, i to mi pasuje. W takim świecie nie może być cukierkowo.

Zastanawiam się, czy nie zagrać w Fallouta 2. Miałem go kiedyś, ale z tego co pamiętam, po 150 dniach przegrywało się. A to dla mnie za wiele, bo ja uwielbiam delektować się grą i zawsze przechodzę ją miesiącami :)
Grafika też mnie odstrasza. Ale czy na pewno w dwójce jest ograniczenie czasowe? Jeśli nie, to zagram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co tu widzę to możliwość wymiany załogi jednak się niektórym przydaje, ja jak po 1 misji do pełnego stanu osobowego uzupełnię to już tak zostaje do końca gry (tyle że włóczyć się po pustkowiach lubię, i wysokopoziomowy zespół mam. dodatkowo u kupców czasem niesamowite rzeczy znajdowałem, np fnala na początku gry (dzięki czemu tłukłem bandytów z kałasznikowami (misje) z tzw bezpiecznej odległości) czy lepsze pancerze na długo przed tym jak pojawiły się w sklepiku bractwa. poztym moja postać nabrała takiej wprawy w strzelaniu że waliła do działa z takiej odległośći że to ostatnie trafiało raz na parędziesiąt prób (o ile było na tyle wytrzymałe że zdążyło się "wstrzelić" w pojedyncza postać, bo jak podchodziłem drużyną to obrywali czystym przypadkiem tylko dlatego że leżeli tam gdzie działko akurat strzeliło celując w kogo innego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co dają następujące perki, bo w instrukcji to prawie nic nie pisze, tylko to co poniżej:

Łaska boska <-> Jakaś wyższa siła z jakiegoś powodu Cię polubiła <-> Wymagania: CH 8, Poziom 14
Co to znaczy, że jakaś wyższa siła mnie polubiła. :) Jakieś bonusy (stałe, czasowe) czy co?

Droga Owocu <-> Udało Ci się poznac starożytną Drogę Owocu. Gdy zjadasz owoc, spotykają Cię dziwne i cudowne przyjemności. <-> Wymagania: CH 6, Poziom 6
Jakie to są przyjemności? :) Różne są czy tylko jedna?

Przywódca <-> Jesteś urodzonym przywódcą. Każdy członek oddziału pod Twoim wpływem dostaje +1 do Percepcji i +5 do klasy pancerza. <-> Wymagania: CH 6, Poziom 4
Co to znaczy, że pod moim wpływem dostają te bonusy? Muszą być w moim najbliższym otoczeniu czy na całym obszarze mapy, będąc po przeciwnych stronach też będą mieli bonusy czy nie?

Wszystkie perki oparte są na charyzmie, zawsze grałem brzydalem i nie miałem tego do wyboru. Ale teraz mam inną postać, a w ciemno nie chcę brać jak to jakaś kicha jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 03:03, Vormulac napisał:

Łaska boska (ciach)


Nie wiem nigdy nie stosowałem.

Dnia 20.03.2007 o 03:03, Vormulac napisał:

Droga Owocu


To jest perk raczej multiplayerowy dla no-drag game.
Dodaje +1 siły po zjedzeniu owocu. W singlu nie potrzebny.

Dnia 20.03.2007 o 03:03, Vormulac napisał:

Przywódca <-> Jesteś urodzonym przywódcą. Każdy członek oddziału pod Twoim wpływem
dostaje +1 do Percepcji i +5 do klasy pancerza. <-> Wymagania: CH 6, Poziom 4 (ciach)


Chyba dodaje +1 do zręczności, a nie do percepcji. W instrukcji jest błąd(jestem tego pewien na 99%).Ten perk działa tylko gdy inna postać jest w pobiżu postaci posiadającej ten perk, nie na całej mapie. Generalnie całkiem fajny perk na początek.

Dnia 20.03.2007 o 03:03, Vormulac napisał:

Wszystkie perki oparte są na charyzmie, zawsze grałem brzydalem i nie miałem tego do wyboru.
Ale teraz mam inną postać, a w ciemno nie chcę brać jak to jakaś kicha jest. :)


Granie z postacią z wyższą charyzmą ma jedno główną zaleta, a minowicie szybciej awansujemy w strukturach bractwa czyli szybciej mamy dostęp do lepszych katedów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 03:03, Vormulac napisał:

Co dają następujące perki, bo w instrukcji to prawie nic nie pisze, tylko to co poniżej:

Łaska boska <-> Jakaś wyższa siła z jakiegoś powodu Cię polubiła <-> Wymagania:
CH 8, Poziom 14

Raz to chyba wybrałem dla jednej z postaci wydaje mi się, ze podnosi to losowo o jeden punkt dany współczynnik.

Dnia 20.03.2007 o 03:03, Vormulac napisał:

Droga Owocu <-> Udało Ci się poznac starożytną Drogę Owocu. Gdy zjadasz owoc,
spotykają Cię dziwne i cudowne przyjemności. <-> Wymagania: CH 6, Poziom 6
Jakie to są przyjemności? :) Różne są czy tylko jedna?

To dla ghuli. Ghule mogą wychodować sobie drzewka owocowe na głowach i jeść te owoce :D Podnosi to dany współczynnik (tymczasowo).

Dnia 20.03.2007 o 03:03, Vormulac napisał:

Przywódca <-> Jesteś urodzonym przywódcą. Każdy członek oddziału pod Twoim wpływem
dostaje +1 do Percepcji i +5 do klasy pancerza. <-> Wymagania: CH 6, Poziom 4
Co to znaczy, że pod moim wpływem dostają te bonusy? Muszą być w moim najbliższym otoczeniu
czy na całym obszarze mapy, będąc po przeciwnych stronach też będą mieli bonusy czy nie?

Dla mnie to najważniejszy perk w grze. Członkowie drużyny w naszym otoczeniu dostają +1 do zręczności i +5 punktów pancerza (trudniej w nich trafić). Specjalnie nie wybieram żadnego profitu na 3 poziomie, żeby wybrać ten na 4. Wymaga aż 6 charyzmy i tyle zawsze ma moja postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować