Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas, Miami i Nowego Jorku

217 postów w tym temacie

Zakładam ten wątek, ponieważ myślę że są w sród was fani tych seriali :-) Który z Seriali najbardziej wam przypadł do gustu, kto jest waszym ulubionym bohaterem i jaka jest według was najciekawsza zbrodnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie "Kryminalne Zagadki Las Vegas". Bardzo ciekawy serial, pozwala przypatrzeć się metodom stosowanym w kryminalistyce. A najciekawsza zbrodnia? Był taki odcinek z nurkiem na drzewie. Bardzo dobry. Nie wiadomo było jak się tam dostał, dlaczego się tam dostał, kiedy i jak zginął. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Las Vegas chyba z tych trzech jest najlepszy (według mnie)
Bardzo ciekawe zagadki kryminalne, nigdy (aż do końca odcinka) nie wiemy co tak naprawdę się stało, a prywatne problemy bohaterów też są ciekawie pokazane.
Mi się podobał odcinek z kolesiem który spadł z nieba :D (i wyrżnął głową o kant budynku) albo ze znajomym Grisoms (seryjny killer) który był sędzią i niby tylko sobowtórem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 18:14, Podpułkownik napisał:

Czy oglądaliście wczorajszy odcinek CSI:Las Vegas na AXN ??


Niestety tak wyszło że akurat nie mogłem, czego sobie nie daruje :P
Ale na AXN zmienili ramówkę (szkoda) i teraz mamy jeden odcinek z nowszej serii, CSI z Miami a potem, Las Vegas odcinek ze starszej serii.
Przedtem to było często tak że były 3 odciniki Las Vegas pod rząd (1 nowy, 2 starsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 18:31, Latniak napisał:

> Czy oglądaliście wczorajszy odcinek CSI:Las Vegas na AXN ??

Niestety tak wyszło że akurat nie mogłem, czego sobie
nie daruje :P
Ale na AXN zmienili ramówkę (szkoda) i teraz mamy jeden odcinek z nowszej serii, CSI z Miami a potem, Las
Vegas odcinek ze starszej serii.
Przedtem to było często tak że były 3 odciniki Las Vegas pod rząd (1 nowy, 2 starsze)

Może kręcą nowe odcinki :) lub przestali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 18:34, Podpułkownik napisał:

Może kręcą nowe odcinki :) lub przestali :(


Eeee, na pewno kręcą :D Ta seria na AXN to i tak nie jest najnowsza ( z 2003 roku są nowsze a z 2001 starsze)
Sezony cały czas kręcone są nowe z tego co wiem, ale tu już lepiej odesłać do oficjalnej (albo i nie-oficjalnej) strony serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi kryminalne zagadki LV tez sie podobaja, kazdy odcinek ma cos w sobie charakterystycznego... jednak najbardziej podobaly mi sie odcinki z pierwszej serii, wg mnie byly bardziej realistyczne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda widziałem tylko dwa czy trzy odcinki KZLV, ale i po tym łatwo wnieść, że Polscy twórcy ostatnio tak u nas modnych seriali kryminalnych powinni brać stamtąd przykład. Co prawda zupełnie inne realia aczkolwiek naszych rodzimych produkcji zupełnie nie da się oglądać... pamiętacie ten słynny cytat z Rejsu? Pasuje jak ulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie trzeciego sezonu CSI: Las Vegas (TVP2) i pierwszego CSI: Miami. Oba uważam za ciekawe, bo tak naprawdę są zupełnie różne. Trudno byłoby wybrać, czy ciekawsza jest ekipa Grissoma, czy ekipa Horatio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam dzisiaj na serial Kryminalne Zagadki Las Vegas o godz.21.45 na kanał AXN :)
krótki opis odcinka : Po nagłej ulewie rury zablokowane ludzkimi kośćmi sprowadzają Catherine i Warricka pod ziemię. Greg czyni darowiznę na rzecz nauki z płynów fizjologicznych. Niespodziewana eksplozja wprowadza zagrożenie w szeregi zespołu CSI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dzisiaj zapraszam na serial Kryminalne Zagadki Miami w Niedziele o godz.20.50 na kanał AXN :)
krótki opis odcinka: Ciała znajdowane na wybrzeżach Miami wydają się świadczyć o istnieniu współczesnych piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dzisiaj zapraszam na serial Kryminalne Zagadki Las Vegas w Czwartek o godz.21.45 na kanał AXN :)
krótki opis odcinka: Vegas zostaje postawione w stan pogotowia. CSI próbuje znaleźć porwaną dwunastolatkę. Sprawę komplikuje fakt, że jej brat, oczekujący na przeszczep nerki od siostry, może stracić życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dzisiaj zapraszam na serial Kryminalne Zagadki Miami w Niedziele o godz.20.50 na kanał AXN :)
krótki opis odcinka: Przypadkowy człowiek zostaje zabity przez ciało spadające z balkonu. Śledztwo w tej sprawie naprowadza zespół CSI na trop skandalu i zbrodni na tle seksualnym wśród wyższych sfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 11:23, Podpułkownik napisał:

> Ja odglądam tylko Las Vegas bo nie mam axn, ktora obecnie leci tam seria bo na tvp2 trzecia,

Noto sie zdziwisz bo nas AXN leci VI !!! seria CSI:LA


ŁAŁ
a pozostałych new york i miami które lecą serie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować