Zaloguj się, aby obserwować  
Dawid_jamka

Grafika w Pro Evolution Soccer 6

9 postów w tym temacie

Mam 98SE, Athlon Xp 2200+ i 256 Mb RAM, ale soccer nie chce mi wchodzić. Czy przyczyną jest karta grafiki Ge Force 4 MX with 440(w wymaganiach pisze, że potrzeba Ge Force 4 Ti)? Czy jest jakaś łatka pozwalająca grać z ta gra? Czy muszę kupić nową kartę grafiki(jeżeli tak to jaką?). Proszę o odpowiedż
P. S. Czy gra będzie chodzić na Ati Raedon 200X?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 20:17, Dawid jamka napisał:

Mam 98SE, Athlon Xp 2200+ i 256 Mb RAM, ale soccer nie chce mi wchodzić. Czy przyczyną jest
karta grafiki Ge Force 4 MX with 440(w wymaganiach pisze, że potrzeba Ge Force 4 Ti)? Czy jest
jakaś łatka pozwalająca grać z ta gra? Czy muszę kupić nową kartę grafiki(jeżeli tak to jaką?).
Proszę o odpowiedż
P. S. Czy gra będzie chodzić na Ati Raedon 200X?

Pytanie należało zadać gdzieś tutaj: http://forum.gram.pl/forum_szukaj.asp
A ja mogę powiedzieć tylko tyle że karta grafiki jest za słaba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że na pudełku pisze, że gra nie obsługuje GeForców 4 z seri MX ;]. Jednak, kiedy miałem jeszcze starą kartę graficzną (GF4 MX420), gra pomimo tego chodzila. Nie powiem, że płynie, ale grać się dało. Nie wiem dlaczego w twoim przypadku gra nie dziala... może dlatego że posiadzasz 440...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie oczarowały takie małe smaczki jak para z ust w okresie zimowym czy siatka w bramce jest o wiele lepsza niz ta slaba tekstura w fifie. gdy rozpedzony pilkarz wpadnie do bramk, wiesza sie na siatce. To mnie urzeklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 13:40, Abdorion napisał:

Mnie oczarowały takie małe smaczki jak para z ust w okresie zimowym czy siatka w bramce jest
o wiele lepsza niz ta slaba tekstura w fifie. gdy rozpedzony pilkarz wpadnie do bramk, wiesza
sie na siatce. To mnie urzeklo


Tak te smaczki są bardzo fajne np zaobserwowałem raz taka sytuacje.Strzał z rzutu wolnego , piłka przelatuje nad bramką , bramkarz doniej podskoczyl i jak ona juz przelatywałą nad bramka chwicil sie poprzeczki :)
Radzę sie przenieść do tematu ogólnego. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11834&u=230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować