Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Moje wrażenia z demka (X360)

Grafa super, model zniszczeń taki se (burnoutowi nie dorasta do pięt). Ładnie wykonane fury i widoczki.

Niestety demko bardzo krótkie, no i hmm łatwe. Mimo modelu znisczeń bez żadnych problemów za pierwszym razem wygrałem wszystko co trzeba było. To jest dla mnie problem nowych NFSów. Od czasów Undergrounda przechodzę je bez większych emocji, gdyż wyścigi po prostu wygrywam. Nie jestem żadnym pro graczem, ale wymagałbym żeby na najwyżsych poziomach gra sprawiała więcej trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia o Demie: jest dobrze ale mogło być lepiej :/

1.zgadzam się z innymi że model zniszczeń nie jest tak dopracowany jak na trailerach ( to koło zostało skrzywione po walnięciu z pręd. ok 300 km/h w rozwalony samochód )
2. na najmniejszych detalach ale na wysokich też tak mam ( kańciate cienie )

(cyfry na obrazku są do odpowiedniego punktu)

ogólnie myślę że w pełnej wersji te błedy zostaną poprawione

aha jeaszcze tak na minimalnych mi chodzi płynnie na średnich troche sie tnie a na wysokich odechciewa sie grać. Mój komp:
- Procek intel pentium D 2,8GHz x2
- grafa geforce 7300 GS
- 1Gb ram

20071103234341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 00:11, Krystian-03 napisał:

Moge Ci dać link gdzie miałem 270 KB/s przez cały czas pobierania...


A jaki masz net?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha !!....pyknalem w demko i nie trwalo to dluzej niz robienie ku.y :).
Sterowanie jest troche dziwne, ale da sie poscigac. Na trudnym poziomie trzeba uwazac, zeby nie wjechac w cos bo od razu jest kaplica.
Tu pare fotek zrobionych na max detalaxh w rozdzialce 1280/1024 z AAx4. Ilosc fps-ow nie spadala ponizej 30 klatek przy konfigu: m2n sli deluxe, amd 64 x2 6000, 2x 1024 geil 800 ultra i 8800 gts 320/320.

20071104011743

20071104012238

20071104012251

20071104012311

20071104012423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak mnie zaraz coś weźmie! Ściągam z gamershell demo Pro street, wszędzie pisze, że pro street, ściągneło sie, instaluje, patrze, a to Carbon!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 01:53, Ecko09 napisał:

No jak mnie zaraz coś weźmie! Ściągam z gamershell demo Pro street, wszędzie pisze, że pro
street, ściągneło sie, instaluje, patrze, a to Carbon!!


A ile ten plik ważył?? bo demo PS ma 795MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 01:24, Misquamaqus napisał:

Tu pare fotek zrobionych na max detalaxh w rozdzialce 1280/1024...


Jakoś nie chce mi się wierzyć, że to Twoje screeny... Dlaczego? Bo są w rozdziałce 1024x768 :P Poza tym nie wyglądają mi na pochodzące prosto z gry, a jakieś rendery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 08:49, Markus89 napisał:

> Tu pare fotek zrobionych na max detalaxh w rozdzialce 1280/1024...

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że to Twoje screeny... Dlaczego? Bo są w rozdziałce 1024x768
:P Poza tym nie wyglądają mi na pochodzące prosto z gry, a jakieś rendery.



rendery to zdjecia nr 2 i 3 reszta pochodzi juz normalnie z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem Jak jade wyścig w kanionie to musze ustawic sobie na srednie wymagania a jak jade grip racing to musze na minimalne dlaczego

moj komp

procek 3200Ghz intel pentium 4
karta Ge force 7800gs256/256
ram 1,5GB
CAL OF DUTY 4 DEMO MI CHODZI NA MAX I WIEDZMIN TEZ NA MAX DETALACH;/
Monitor Hp 1740 17 cali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 04.11.2007 o 09:02, 000franek napisał:

CAL OF DUTY 4 DEMO MI CHODZI NA MAX

to ze cod 4 dziala na max nie znaczy ze inna gra tez ma tak działac :). crysis taki np:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 09:05, danzelmario napisał:

>
> CAL OF DUTY 4 DEMO MI CHODZI NA MAX
to ze cod 4 dziala na max nie znaczy ze inna gra tez ma tak działac :). crysis taki np:P

Ale kurcze dlaczego nawet na minimalnych mi sie przycina grip racing to niemozliwe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 09:07, 000franek napisał:

> >
> > CAL OF DUTY 4 DEMO MI CHODZI NA MAX
> to ze cod 4 dziala na max nie znaczy ze inna gra tez ma tak działac :). crysis taki np:P

Ale kurcze dlaczego nawet na minimalnych mi sie przycina grip racing to niemozliwe;/

nie mam pojecia, moze masz cos z systemem,przyczyn moze byc wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 23:41, speedraid napisał:

A ja powiem tak. Bardzo wielu było niezadowolonych z decyzji developerów gry, a mianowicie
wprowadzenia do gry zniszczeń.


Nic nowego, zauważ, że przeważnie jakiej decyzji developerzy nie podejmą i czego nie wprowadzą, zawsze będzie część ludu nie zadowolona.

>Proszę bardzo, nie ma.

Jak nie ma, jak są?

>Przecież to nadal nie jest symulator.

I nikt tak przecież nie twierdzi, nazwać NFS symulatorem jest zupełnym nie porozumieniem...

Dnia 03.11.2007 o 23:41, speedraid napisał:

Wg mnie to najlepsze rozwiązanie jakie mogli podjąć. Co prawda są także złe strony, jak choćby
całkowita awaria pojazdu. Zniszczenia są ''''pikuśne'''', ok. Ale skoro są takie to całkowite
zniszczenie samochodu w ogóle tutaj nie pasuje. Wręcz nie powinno go być. Jak to wygląda, kiedy
widzimy kilka odpadniętych blach, a samochód ani rusz. To jest waśnie ten problem, ale myślę,
że nie zepsuje on zabawy, którą powinniśmy czerpać z tej właśnie gry.


Problem jest w tym, że wypowiadasz się na temat opierając się jedynie na opiniach i wypowiedziach innych - a sam w gierę nie grałeś. Chyba, że było inaczej to mnie popraw. I zauważ, że nie można powiedzieć, że odpada kilka blach, a samochód ani rusz, bo to jest zupełne przeczenie samemu sobie. Moim zdaniem wprowadzenie całkowitych zniszczeń, po których nie można kontynuować wyścigu jest dość ciekawe i może pozytywnie wpłynąć na rozgrywkę. Tym bardziej, że zniszczenia są inaczej ustawione w poszczególnych trybach. W speed challenge jedno porządne przywalenie kończy wyścig, natomiast w gripie nie - i to ma sens, SC jest krótkie i szybkie, można zrestartować, natomiast ponowne przejechanie 2 całych kółek było by na pewno większym problemem.

A, że model zniszczeń jest biedny po prostu i za mało wiarygodny - to inna sprawa.

Dnia 03.11.2007 o 23:41, speedraid napisał:

Oczywiście musiałem wejść i przeczytać cytowany przez ciebie fragment. Przeczytałem takze dwa
kolejne zdania: ''''Sorry bardzo, ale jeśli wpakuję się na słup jadąc 300km/h to koło odpadnie
jak to było na jednym z trailerów gry, ale tutaj wygnie się maska i zderzak. Przepraszam bardzo,
ale czy to nie było oszustwo?''''.
Przepraszam, ale czy to nie były teasery ? W trailerach nie było nic o odpadających kołach,
gdzie tu oszustwo ?


Przepraszam, ale jeżeli w teaserze zobaczę wyścigi Formuły 1, a w grze dostanę wyścigi traktorów to wszystko jest w porządku - bo to było w teaserze? To tak jakby twórcy wypowiedzieli się, że w naszej grze będzie to i to, natomiast po odpaleniu jej przekonujesz się, że wcale tego nie ma. I tak, to jest oszustwo. Pokazywanie czegoś, czego nie ma, zawsze było jest i będzie oszustwem. I do tego także kłamstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się w tej grze nie podoba że BMW na wyścigu w Niemczech ma amerykańskie tablice a nie niemieckie. Jakoś dziwnie im to wyszło i nie wygląda jakby mieli poprawić w pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 09:18, Tomek1120 napisał:

Mi się w tej grze nie podoba że BMW na wyścigu w Niemczech ma amerykańskie tablice a nie niemieckie.
Jakoś dziwnie im to wyszło i nie wygląda jakby mieli poprawić w pełnej wersji.



to sie nazywa czepianie kota ogonu. nie wie co ci przekszadza rejestracja. moze zostal sprowadzony ze stanow :)))) odrobine fantazji w to wloz a nie pisz jak by to byla rzeczywistosc. To ma byc zabawa. Ja testowalem gre na zastepczym 8500GT i bylo juz ok. mam nadzieje ze jak odbiore we wtorek swojego GTX-a to bedzie jeszcze lepiej(chodzi mi tu o grafike)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 09:16, Zaix... napisał:

Jak nie ma, jak są?

Akurat tutaj chodziło o te odpadające koła, deformacje kształtu (nie blachy) itd. Widocznie zgubiłem jedno zdanie.

Dnia 04.11.2007 o 09:16, Zaix... napisał:

Problem jest w tym, że wypowiadasz się na temat opierając się jedynie na opiniach i wypowiedziach
innych - a sam w gierę nie grałeś. Chyba, że było inaczej to mnie popraw.

Akurat grałem :)

Dnia 04.11.2007 o 09:16, Zaix... napisał:

I zauważ, że nie można powiedzieć, że odpada kilka blach, a samochód ani rusz, bo to jest zupełne przeczenie
samemu sobie.

Eee? Dlaczego? Chyba mnie nie zrozumiałeś, przeczytaj jeszcze raz tamto zdanie ;)

Dnia 04.11.2007 o 09:16, Zaix... napisał:

Moim zdaniem wprowadzenie całkowitych zniszczeń, po których nie można kontynuować wyścigu jest dość > ciekawe i może pozytywnie wpłynąć na rozgrywkę.

Ależ tak, oczywiście. Tylko nie tutaj, wg mnie po prostu ''''brutalne'''' zniszczenia tutaj nie pasują...

Dnia 04.11.2007 o 09:16, Zaix... napisał:

A, że model zniszczeń jest biedny po prostu i za mało wiarygodny - to inna sprawa.

Tak jak powyżej - to zależy tylko od gustu, jak się komu podoba. Dla mnie są super, dopóki nie zaczną odpadać blachy i widzę w ogóle nie zniekształconą bryłę pojazdu. I tutaj został popełniony błąd. Lekkie wgniecenia, rysy na karoserii, a całkowite zniekształcenie nadwozia, podwozia itd. Panowie z EA zmieścili sie pomiędzy, co nie za bardzo wyszło. Sądzę, że chcieli za wiele, by to potem zrealizować. Pisałem ''''Wg mnie to najlepsze rozwiązanie jakie mogli podjąć''''. Wiem, że przeczę samemu sobie, trochę sie ''''rozhasałem''''. Oczywiście tamto zbyt ogólnie ująłem, wiec skreślamy ;)

Dnia 04.11.2007 o 09:16, Zaix... napisał:

Pokazywanie czegoś, czego nie ma, zawsze było jest i będzie oszustwem.

E tam, zostawmy to już w spokoju. Jeżeli gra ci nie pasuje to jej nie kupuj (chyba że ...).Już nieraz widziałem w teaserze coś, czego nie było w grze. Twórcy po prostu zbytnio się napalili.

Z mojej strony temat zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem jak na razie w demko ok. pół godziny i ze 3- 4 razy uszkodzenia wyteliminowały mnie z wyścigu. Chyba czas w końcu nauczyć sie jeździć z hamulcem w NFS''a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie ta gra nie przemówiła....wogóle nie czuć samochodu jak się jedzie, zderzenia to jakaś porażka(nie mówie o filmikach po "totaled", bo tego nie da się opisać słowami), do tego nie czuć prękdości, a wszystko jest wręcz ślamazarne......poza dopracowaniem modeli samochodów grafa też nie zachwyca......ja straciłem wiarę w tą grę...odpuszczam zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeżeli gra ci nie pasuje to jej nie kupuj (chyba że ...).Już

Dnia 04.11.2007 o 09:59, speedraid napisał:

nieraz widziałem w teaserze coś, czego nie było w grze. Twórcy po prostu zbytnio się napalili.


No właśnie szczerze powiedziawszy, to mnie demo przekonało do siebie, także ja jestem na tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować