Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2007 o 22:36, KannX napisał:


Jak zagrasz to zobaczysz ;) Teraz to w każdej samochodówce jest tryb zniszczeń, a w Pro Street
to jedynie powrót do trybu zniszczeń który po raz pierwszy pojawił się w NFS4.

ale ja się pytam skąd TY wiesz że to będzie klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nauczka na przyszłość- nie odpisywać piratom.

udało się komuś zapisać trailer zrobiony na stronce którą wcześniej podałem?? bo nie mogę znaleźć takiej opcji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:22, Madoc napisał:

ale ja się pytam skąd TY wiesz że to będzie klapa


Nie mówię że klapa, mówię że to najzwyklejszy średniak. Grałem w demo i mi wystarczy tych ''wstecznych rewolucji''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2007 o 16:35, KannX napisał:


Nie mówię że klapa, mówię że to najzwyklejszy średniak. Grałem w demo i mi wystarczy tych ''wstecznych
rewolucji''.

eee tam, może po prostu demo było słabe. pełniak będzie na pewno dużo lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 19:26, player000 napisał:

co nazywasz "wsteczną rewolucją"?? Rozwiń temat jeśli łaska.


Np. tryb zniszczeń. To jedynie powrót do tej rzeczy. Nadal nie ma natomiast widoku z deski. Dla porównania Project Gotham Racing 3 i 4, Test Drive Unlimited, Juiced 2 pomimo że mają więcej aut, to jakoś nie było przeszkód dla twórców by wykonać kilkadziesiąt kokpitów. Co do tuningu (przełożenia, twardość zawieszenia, balans hamulców itp.) to też ta opcja była już w NFS3, więc również to nic nowego. To jest właśnie wsteczna rewolucja serii NFS, czyli jedynie kulawe powracanie do starych rzeczy. Ja naprawdę nie mam nic do tego że gra Wam się podoba i sobie ją kupicie. Poprostu długo siedzę w grach i wiem co jest rewolucyjnie a co nie. Co nie znaczy, że nie możecie być fanboy''ami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 20:18, KannX napisał:

> co nazywasz "wsteczną rewolucją"?? Rozwiń temat jeśli łaska.

Np. tryb zniszczeń. To jedynie powrót do tej rzeczy. Nadal nie ma natomiast widoku z deski.
Dla porównania Project Gotham Racing 3 i 4, Test Drive Unlimited, Juiced 2 pomimo że mają więcej
aut, to jakoś nie było przeszkód dla twórców by wykonać kilkadziesiąt kokpitów.


O! A jednak jest Ktos jak ja co tez zwrocil na to uwage ,ze to w "dzisiejsych czasach" MUSI byc byc ,bo kazda konkurencja daje nam mozliwosc widoku z kokpitu z deska ! - tu EA jakby nie "zauwazylo" trendu "czasow" i pozostalo w tyle .. :((
I dlatego troche "ochlonalem" nad mysla zakupu ProStreeta ,bo coz mi po dziesiatkach aut jak ja lubie jezdzic z widokiem z kokpitu (czyli jak w realu ;) ) a tu niestety tylko widok maski .. ,wiec rownie dobrze moglo byc jedno lub kilka aut ,ktore bysmy tuningowali..
Ale moze nas byc niewielu ktorym to przeszkadza ,bo inni byc moze jezda na widoku z zewnatrz i wtenczas doceniaja widok roznych aut .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 21:46, Chris119 napisał:

> > co nazywasz "wsteczną rewolucją"?? Rozwiń temat jeśli łaska.
>
> Np. tryb zniszczeń. To jedynie powrót do tej rzeczy. Nadal nie ma natomiast widoku z deski.

> Dla porównania Project Gotham Racing 3 i 4, Test Drive Unlimited, Juiced 2 pomimo że mają
więcej
> aut, to jakoś nie było przeszkód dla twórców by wykonać kilkadziesiąt kokpitów.

O! A jednak jest Ktos jak ja co tez zwrocil na to uwage ,ze to w "dzisiejsych czasach" MUSI
byc byc ,bo kazda konkurencja daje nam mozliwosc widoku z kokpitu z deska ! - tu EA jakby nie
"zauwazylo" trendu "czasow" i pozostalo w tyle .. :((
I dlatego troche "ochlonalem" nad mysla zakupu ProStreeta ,bo coz mi po dziesiatkach aut jak
ja lubie jezdzic z widokiem z kokpitu (czyli jak w realu ;) ) a tu niestety tylko widok maski
.. ,wiec rownie dobrze moglo byc jedno lub kilka aut ,ktore bysmy tuningowali..
Ale moze nas byc niewielu ktorym to przeszkadza ,bo inni byc moze jezda na widoku z zewnatrz
i wtenczas doceniaja widok roznych aut .. ;)

Ja zawsze jeżdżę z kamerą zza samochodu bo po to spędzam sporo czasu nad dobraniem lakieru i naklejek by podziwiać moje dzieło w ruchu :) Dobrze że w ProStreet lakier i naklejki są za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szanuje Twoje zdanie ale się z nim do końca nie zgadzam. Myślę że termin "wstecznej rewolucji" powstał u Ciebie przez to co prezentowano w Trailerach (te wszystkie "nowości") i fakt że to już kiedyś było. Moim zdaniem powrót do starych dobrych rozwiązań nie jest zły o ile się do tego nadają (np. cofnięcie strzelanek do ery 2D to byłby totalny niewypał ;) A co do widoku z kokpitu to zwykle mają go gry które chcą być symulatorami lub czymś w tym stylu a NFS był, jest i będzie zręcznościówką i za to go kochamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2007 o 22:28, Vookash napisał:

Ja zawsze jeżdżę z kamerą zza samochodu bo po to spędzam sporo czasu nad dobraniem lakieru
i naklejek by podziwiać moje dzieło w ruchu :) Dobrze że w ProStreet lakier i naklejki są za
free :)


nie przecze ,ze i ja lubie poswiecac czas nad tuningiem wizualnym ,by podziwiac swoje "dzielo" i "rajcowac" sie tym wygladem i im grafika gry bardziej zblizona do rzeczywistosci tym bardziej "oko cieszy" :D
Ale pozniej lubie "zasiasc" w swym "dziele" jak w prawdziwym aucie ,czyli widziec to co by sie widzialo siedzac na miejscu kierowcy ....
ps. podobny "blad" zrobila firma Egosoft z gra "X3-Reunion" gdzie "zapomnieli" tychze kokpitow do statkow kosmicznych co bylo w poprzedniej "X2-The Threat" (sic!) ... i dopiero klany milosnikow serii "dorobily" kokpity w oparciu o "X2" w postaci patcha na ich "stronce"...
- wiec moze tak samo (podobnie) zrobili by "milosnicy" serii NFS ? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w sprawie dema...
Pojawił się ostatnio fajny dodatek do dema, który odblokowywuje jeszcze 2 samochody Mazde RX7 i Hemi Cude (chyba) , a nawet dodatkowo 2 trasy. Mi osobiście sie to spodobało widać programiści musieli się namęczyć, aby to zrobić. Poniżej link:

http://download.nfsnation.com/files/demoexpander.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 23:38, Digin985 napisał:

Podobno znowu mają zniknąć sportowe samochody (Lambo, Porsche) To prawda? Jeśli tak to totalna
klapa ;/


ma być i porsche i lambo. Nawet bugatti ma być ale w sumie nie wiem jak się rozwinęła sprawa tej marki. Poszukaj sobie w necie spisu samochodów.

@małko93
kilkanaście postów wyżej jest już link do tego programiku. Poza tym masz braki w jego opisie (odblokowuje 3 samochody: Barracude, RX-7 i Lancera oraz po 2 trasy do każdego trybu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie się jeździ takimi samochodami, ale śmiesznie wyglądały te Aston Martiny po tuningu... do tego ciekawe że tych tunerów tak na to stać... czekam aż mój sąsiad w rzęcho-golfie kupi sobie Bugatti Veiron i zacznie je tuningować

Player000 - a ja czytałem że ma nie być bo twórcy sami "wpadli" na to ze to bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego piszę że nie wiem jak się sprawa Bugatti rozwiązała. Ja czytałem niedawno że nie chcieli sprzedać licencji do gry i dlatego nie ma tego samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować