Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2007 o 16:01, player000 napisał:

a ja mam nadzieję że NIE wyjdzie kolejna część NFS o wyścigach ulicznych!! najlepszym dowodem
na wyczerpanie tego tematu jest Carbon. A co do PS to za około 24h będę mógł się delektować
tą grą a poza tym mam super fuksa bo w moim LO są próbne matury i po jutrze mam na 5 lekcje
do szkoły:D a jak w czwartek wrócę ze szkoły to recke na Gramsajcie napisze:D


omfg... czy ja pisze że carbon jest dobry ?? -.- pisze tylko i wyłącznie że NFS się skończył z Underground 2 resztę części są dosłownie bezsensu bo są kopiami nie wiadomo czego lub jak to jest w przypadku Need for Speed™ ProStreet > Toca Race Driver tyle za gorszy symulator jazdy i mniej samochodów ale cel ten sam.

i żeby dalej nie było chodzi mi o wersje NFS:U i NFS:U2 ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj mojego posta jeszcze raz.... przeczytane?? wiem że nie uważasz Carbona za dobrą grę ale chciałeś NFS U3 tylko spójrz że ten temat sie wyczerpał śmiercią naturalną czego najlepszym dowodem jest poziom jaki reprezentuje Carbon!!! a co do porównania PS do TOCA to w mojej opinii nie jest za bardzo trafne:/ To są inne gry (oczywiście nie na całej długości ale jednak inne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojeżdziłem troche i recenzje na GS-ie sporządziłem. Napewno nie jest rewelacyjna takie jak wasze ale w koncu to moj pierwszy raz. (to nie reklama)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 20:19, player000 napisał:

Przeczytaj mojego posta jeszcze raz.... przeczytane?? wiem że nie uważasz Carbona za dobrą
grę ale chciałeś NFS U3 tylko spójrz że ten temat sie wyczerpał śmiercią naturalną czego najlepszym
dowodem jest poziom jaki reprezentuje Carbon!!! a co do porównania PS do TOCA to w mojej opinii
nie jest za bardzo trafne:/ To są inne gry (oczywiście nie na całej długości ale jednak inne)



Weś bo padnę ;s Carbon i kontynuacja U2 ?? xD co ty w to nie grałeś ? carbon to Most Wanted w nocy -.- z efektami dla dzieci jak by mogli i w MW był by taki sam system tuningowania.
U2 to masę możliwości jeśli chodzi o tuning mechaniczny jak i wizualny a jak by ktoś się postarał w EA to i audio + hydraulika i nie pisz że carbon ma coś wspólnego [bo noc i uliczne wyścigi to nie Underground] z U2 bo po 1 bliżej mu do MW [fabula ciąg dalszy tyle ze w nocy ;s] jak i obecnie wydanego PS [skakanie z wyścigu do wyścigu tylko w tej 2 wersji nie ma już nawet swobodnej jazdy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALE TEMAT SIĘ WYCZERPAŁ!!!!!!!!! Zrozum to wreszcie. Wyścigi uliczne NUDZĄ już. Wiem że Carbon jest INNY niż U2 ale chodzi mi o samą POMYSŁ street racingu który moim zdaniem już w Most Wanted (ale ta gra była dobra) się wypalił. Poza tym mi U2 się dość szybko mnie znudziło i najbardziej drażniła mnie ta wychwalana przez większość swobodna jazda (tylko outruny były w tym fajne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tem sie ciesze ze koniec miasta!! W koncu cos innego! ludzie jescze nie zagrali a juz suchar itp! wiekszosc z tych co tak pisza nigdy nie kupia i nie kupili oryginalu i smieszy mnie ich "zlosc" :)
ja tam czekam do piatku na premiere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 06:32, player000 napisał:

ALE TEMAT SIĘ WYCZERPAŁ!!!!!!!!! Zrozum to wreszcie. Wyścigi uliczne NUDZĄ już. Wiem że Carbon
jest INNY niż U2 ale chodzi mi o samą POMYSŁ street racingu który moim zdaniem już w Most Wanted
(ale ta gra była dobra) się wypalił. Poza tym mi U2 się dość szybko mnie znudziło i najbardziej
drażniła mnie ta wychwalana przez większość swobodna jazda (tylko outruny były w tym fajne)


Aha wyczerpał... bardziej ograniczenia producentów co widać po każdej nowej części NFS.
Bo są zaślepieni sławą marki a nie jakością kolejne części robią jak Fifa itd byle wydać nowym tytuł.

Sebo82 i nie kupie PS chyba ze siostra wyśle, ale mogę się założyć że mam o wiele więcej gier oryginalnych niż ty ;s bo nie na widzę piratów bo muszę mięć pudełko i inne duperele i najlepiej EK mam kasę to kupuje wiec ten cynizm zachowaj dla siebie i policz swoja kolekcje od cioci z usa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie musisz sie chwali ze masz kase (albo twoi rodzice) i ze jestes super. Nas to nie interesuje jak chcesz to na swoim GS-ie zrob wpis jak jestes bogaty i extra gosc z Ciebie a ten temat zostaw dla NFS-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 12:32, MLODY2K6 napisał:

Ale nie musisz sie chwali ze masz kase (albo twoi rodzice) i ze jestes super. Nas to nie interesuje
jak chcesz to na swoim GS-ie zrob wpis jak jestes bogaty i extra gosc z Ciebie a ten temat
zostaw dla NFS-a


No jak wolisz piraty twoja sprawa. Ale nikt nie będzie pisał że ja owe piraty mam bo mnie to nie po to wydaje kasę by ktoś mi tak pisał -.- i jak ty to uważasz za chwalenie współczuje twoim kolegom i tobie.... bo jak ktoś napisze że kupuje gry a ty piraty i ty mu mówisz że się chwali no to n/c [on wspiera autora a ty go okradasz].
i żałośniejszej wypowiedzi nie widziałem wiec by uspokoić twoja mała główkę uwierz na twoje posty już nawet nie będę reagował bo szkoda na nie czasu....
I ja wiem że melomanów kitu nie interesuje że nowy boski NFS jest jedna z gorszych części i już dawno zostało utracone to w NFS co było najlepsze tylko pienia się na widok nowego znaczka NFS i jego podtytułu.
Ale że ludzie mają gusta i guściki trzeba uszanować czyjąś wolę o czym parę osób tutaj nie wie....


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 13:58, TTBoS napisał:

No jak wolisz piraty twoja sprawa. Ale nikt nie będzie pisał że ja owe piraty mam bo mnie to
nie po to wydaje kasę by ktoś mi tak pisał -.- i jak ty to uważasz za chwalenie współczuje
twoim kolegom i tobie.... bo jak ktoś napisze że kupuje gry a ty piraty i ty mu mówisz że się
chwali no to n/c [on wspiera autora a ty go okradasz].



Inaczej ci napsize dziecko. bo 18 lat to jeszcze gowniarz jestes. po pierwsze nie napsialem ze zle robisz kupujac gry tylko napisalem zebys sie nie przechwalal ze masz kase ( bo i tak pewnie twoi rodzice ja maja) zanim napiszesz cos do mnie przeczytaj 3 razy co aj do ciebie napisalem i 3 razy sie zastanow za nim do mnie cos napiszesz. Mnie sprawa twojego sporu a kolego o piraty czy poryginaly wogole nie interesuje. Podkreslam jeszcze raz. jezeli chesz sie chweali ze masz kase rob to na swoim GS-ie tam mozesz nawet napisac ze kochasz inaczej i mnie to nie bedzie obchodzic. Ale to jest kanal o NFS PRO STREET i trzyamamy sie niego a nie zamoznosci twoich rodzicow. Zrozumiales ?? jak nie przeczytaj jeszcze 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 13:58, TTBoS napisał:

I ja wiem że melomanów kitu nie interesuje że nowy boski NFS jest jedna z gorszych części i
już dawno zostało utracone to w NFS co było najlepsze tylko pienia się na widok nowego znaczka
NFS i jego podtytułu.


A co według Ciebie było najlepsze? Tak się pytam, bo szczerze mam nadzieje, że nie powiesz street racing, tuning i underground ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane?? zamówiłem Pre-Order NFS PS i powinno być przynajmniej wysłane do tej pory ale w dziale "moje zamówienia" pisze że nie zostało wysłane i żadnego e-maila nie dostałem;/ czyżby przesunęli termin wysyłki Pre-orderów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej mają opóźnienia z dostawą Pre Orderów, bo ja dostałem maila od sprzedawcy na allegro, z treścią że ProStreet będzie wysłane 1-2 dni po premierze, czyli dostane w Poniedziałek :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 15:02, MLODY2K6 napisał:

........///
twoich rodzicow. Zrozumiales ?? jak nie przeczytaj jeszcze 2 razy


Po 1 nie chwale się kasą i na tym zakończę bo jesteś żałosny i na siłę chcesz udowodnić że jest odwrotnie.
A jak cię nie interesuje to po jaki kit się wtrącasz ?? i z ta kasą ty zacząłeś co jest masakryczne dziwne masz jakiś uraz czy co nie dość że źle zrozumiałeś moja wypowiedz do Sebo82 i interpretując twoja wypowiedz to ty zachowujesz sie jak gówniarz.
Przeczytaj moja wypowiedź skierowana do Sebo82 w której podkreślam że nie na widzę piratów dotarło?? i nawet nie myślałem gdy to pisałem by rozpisywać się ile to wydaje na gry czy ile mam kasy [widzisz tam jakieś diagramy pieniężne??...] tylko Ty wypadłeś z jakimś chwaleniem się co jest durne jak twoje wypowiedzi -.- i na tym zakończyłem kontrowersje z tobą bo nie zamierzam się zniżać do twojego żałosnego poziomu bo ja tłumacze a do Ciebie jak grochem o ścianę bo masz tylko jedno zakodowane w łepetynie że co to TTBoS nie ma naprawdę n/c.
Bo widzę że przy tobie nie wolno pisać że się kupuje gry bo dla Ciebie jest to chwalenie się... fakt gdybym napisał tam że rocznie tyle i tyle wydaje na gry i jeszcze bym to podkreślił to oczywiście jest to bezczelne chwalenie się ale jakoś tego nie widzę tylko Ty sobie to ubzdurałeś i tak piszesz 10 razy jedno i to samo bo TTBoS tam napisał że rocznie wydaje miliardy na gry i się menda chwali tylko powiedz gdzie ja to napisałem ?? bo to wychodzi z twoich wypowiedzi i co gorsza że nie zrozumiałeś przekazu który nawet nie był do ciebie tylko do Sebo82 -.-.
A jeśli podajesz się za dużo starszego to czemu nie potrafisz pojąć prostej wypowiedzi i setnego tłumaczenia jej ??...

Ps. jako że uważasz że się chwaliłem podaj na to dowód bo to sie robi durne i nudne GG/email moje masz bo jako starsza osoba wiesz po co mam gg/email w opisie i że takich spraw się nie załatwia na forum tylko jak zaczniesz wyjeżdżać z tekstami 5-latka możesz nawet się nie fatygować by pisać do mnie.
EOT.


Digin985

W PS są ciekawe rozwiązania ale za dużo zostało obcięte sam tuning jest już znikomy wiadomo że masę rzeczy jest też bezsensu ale tym razem jest za mało i teraz nie można za bardzo porównać PS do MW czy U2 bo otwarta jazda została wyłączona z projektu z prostego założenia nie było by co robić bo jeśli legalne wyścigi to było to sama jazda od zawodów do zawodów ;s sam system zniszczeń jest rownież okrojony bo żeby zniszczyć samochód ładnie trzeba przywalić w co kolwiek ale wiadomo zręcznościówka nie może być taka jak np. gra Colina gdzie kamy urywa zderzak.
I tak patrząc jeśli by mieli robić kolejną część NFS to jednak by sie zdały otwarte drogi co za czym idzie by było co na nich robić musi być coś z U2 lub MW [ale nie koniecznie] ale można by zrobić coś jak w filmie BIKER BOYS tylko oczywiście samochody bo pomysł połączenia legalnych z nielegalnymi wyścigami nie jest głupie i do tego naprawdę dobrze wykonany system tuningu i wtedy można wziąć to co najlepsze z U2, MW i PS i myśle że gra by nie była głupia.

A co do samego NFS: PS są smaczki które naprawdę cieszą ale są też takie które są nużące powiedzmy takie palenie gum przed dragiem jest nie głupim pomysłem i zawsze urozmaica rozgrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje nie bede pisal do Ciebie bo fakt masz te 18 lat w glowie wielkie g...o.
Moze jak bedziesz mial tyle lat co ja i bedziesz patrzyl na swiat jak dorosly to wtedy zdasz sobie sprawe o co mi chodzi. Nie wszyscy maja kase tak jak ty i nie wszyscy maja taka kolekcje gier jak ty. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim którzy zamówili grę pre-orderem, yyy znaczy się after-orderem :D Tak nazywam zamówienia przedpremierowe, które przychodzą kilka dni po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 17:05, KannX napisał:

Gratuluję wszystkim którzy zamówili grę pre-orderem, yyy znaczy się after-orderem :D Tak nazywam
zamówienia przedpremierowe, które przychodzą kilka dni po premierze.


Hehe Dzieki Wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 17:05, KannX napisał:

Gratuluję wszystkim którzy zamówili grę pre-orderem, yyy znaczy się after-orderem :D Tak nazywam
zamówienia przedpremierowe, które przychodzą kilka dni po premierze.


z tego co wiem ma mi przyjść w piątek pre order czyli w dniu premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 17:12, Oskar 1994 napisał:

Co jest fajnego w nowym N4S ?? I czy mnie przekonacie aby ją kupił ??


A jak się okaże że ci się nie spodoba to zwalisz winę na nas??? nie dzięki poszukaj sobie lepiej zapowiedzi lub recenzji jeśli dobrze znasz angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować