Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Mam Nfs ProStreet ale mam z nim problem, mianowicie gra mi się zacina. nie było by w tym nic dziwnego gdybym miał słabego kompa, ale mam GeForce 7300GT 512mb, 1,5 gb ram i procesor Athlon +3000. Gra zacina się regularnie co jakiś krótszy czas i często na zakrętach i nie ważne czy na low czy na medium detali gra zacina się tak samo. Czy może ktoś miał podobny problem i jak go rozwiązał ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko było by w Twojej konfiguracji znośne, jednak karta (mimo iż obsługiwana przez grę) to słaba. mimo to powinno chodzić choć na najmniejszych detalach. proponuję więc zaktualizowanie sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam model karty graficznej co ty, lecz z 256 mb pamieci. Z poczatku zacinalo mi sie podobnie, bo prawdopodobnie gra jest zle napisana. Sprobuj zainwestowac w najnowszego patcha 1.1. Podobno poprawia plynnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

restartowalem kompa, nie pomaga.
czyzmy ktos na moje ip zalozyl blokade? jestem w sieci lokalnej.
albo moze wiecej niz jedna osoba gra w nfsa u mnei w sieci i przez to blokuja mi lacze?
nie kumam. ale nie moge grac po necie :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 15:11, Adam Słoma napisał:

Jaki jest rekord suprą w dragu?


UUu, nie wiadomo za pewne, każdy by mógł tu podać inny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z ciekawości spytam jakie macie samochody do jakich konkurencji? Ja mam eclipse do gripu,bmw m3 do draga, 350z do driftu i murcielago do speeda. I z takim squadem chyba będę ciągnął już do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:58, Digin985 napisał:

A ja tak z ciekawości spytam jakie macie samochody do jakich konkurencji? Ja mam eclipse do
gripu,bmw m3 do draga, 350z do driftu i murcielago do speeda. I z takim squadem chyba będę
ciągnął już do końca :)

Obawiam się, że będziesz musiał wymienić Eclipse''a na coś dużo mocniejszego, bo do Ryoi Kriegera może nie wystarczyć. Polecam Porsche 911 GT2. A jeśli szukasz jakiejś "tańszej siły roboczej" to strzałem w dziesiątke będzie Evo X lub IX.
Ja mam taki skład:
Grip: 911 GT2, Evo X
Drift: dwie RX-7
Drag: Supra (najlepsze auto IMO do dragu nielicząc oczywiście Zondy, ale to inna liga...)
Speed: Evo IX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 20:05, R3play napisał:

Ja mam taki skład:
Grip: 911 GT2, Evo X
Drift: dwie RX-7
Drag: Supra (najlepsze auto IMO do dragu nielicząc oczywiście Zondy, ale to inna liga...)
Speed: Evo IX


co do gripu, również startowałem z evo X, ale powiem, że RX-7 jest lepsze.
w drifcie sprawdza się świetnie, ale 240SX też, a jest tańsze ; )
supra owszem miodzio, ale nie da rady przejechać 1/2 na dwóch kołach (co innego charger r/t)
a do speedu imho niezastąpiony będzie skyline. próbowałem z IX, ale nissan okazał się o niebo (a nawet 2) lepszy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, szczerze mówiąc, to przechodzę pierwszą karierę i raczej nie stać mnie na razie na wypróbowywanie tych wszystkich maszyn więc wierzę na słowo;). Jeśli miałbym kupować następne auta to na pewno wezmę pod uwagę twoją opinię;).
BTW: Hmmm Nissan S13 jest tak tani, że w niego akurat zainwestuję! A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nawet w połowie nie przeszedłem kariery. po prostu save''y kopiuję i bawie się różnymi autami ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 20:17, pizmak666 napisał:

ja jeszcze nawet w połowie nie przeszedłem kariery. po prostu save''y kopiuję i bawie się różnymi
autami ; )

Ahaa...
Na to nie wpadłem!
Sprytne.
Ja już pokonałem Ryo (swoją drogą- wyścigi z Ryo są chyba skryptowane, bo jego Evo X ma marny 2 poziom szybkości, i na starcie odsadza GT2 z połową 4 poziomu prędkości :|) i został mi tylko Nate Denver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie powiem że zawiodłem się trochę na grze, zrezygnowanie z nielegalnych wyścigów ? Popsuło to trochę klimat serii NFS. Spodziewałem się że po Undergroundzie, seria NFS będzie utrzymywana w takich klimatach... no cóż jednak trochę się pomyliłem. Grając w tą część czułem się jakby to była zupełnie inna gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@R3play może faktycznie Eclipse troche słaby, ale co poradzę że to jedno z moich ulubionych aut :)

@FurryThales to ja powiem tak, że po kolei się zawodziłem na wszystkich częściach od Undergrounda do Carbona (no może MW był wyjątkiem), bo popsuły klimat serii NFS ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2008 o 15:48, Ecko09 napisał:

> UUu, nie wiadomo za pewne, każdy by mógł tu podać inny wynik.


No to zapytam inaczej. 6,60 na 1/4 mili to dobry wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 20:37, FurryThales napisał:

Na wstępie powiem że zawiodłem się trochę na grze, zrezygnowanie z nielegalnych wyścigów ?
Popsuło to trochę klimat serii NFS. Spodziewałem się że po Undergroundzie, seria NFS będzie
utrzymywana w takich klimatach... no cóż jednak trochę się pomyliłem. Grając w tą część czułem
się jakby to była zupełnie inna gra...

? a to czemu? Underground był bardzo fajny, jak dla mnie, ale kolejne części już nie za bardzo. To te gry popsuły klimat serii NFS. Prostreet pokazuje, że ludzie z EA potrafią robić jednak dobre gry. I to, że nie szalejemy po ulicach, nie ma żadnego znaczenia. Po co z tego, że wyścigi były nielegalne, jak adrenaliny było tyle co nic? Gdzie ryzyko możliwości rozbicia wozu? co z tego że mi nie wyjdzie przejazd pod ciężarówką, jak mogę to zrobić jeszcze raz? jakby przejechała mój wóz, rozwaliła dach i wbiła mnie w asfalt- następnym razem bym się jeszcze raz zastanowił. A Speedbreaker to już totalna pomyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 13:49, Adam Słoma napisał:

Poszukałem trochę na youtubach i znalazłem wideo na którym gość robi 1/4 mili w 5,74s Suprą!!!

http://pl.youtube.com/watch?v=wBtaDHiaCPo

To ze swoim 6,6 mogę się na razie schować;)

no moj ostatni rec to wlasnie 6.60, ale to kwestia czasu zebym zszedl blizej 6.00 ;)
daje lineczka ze screenem ;)
http://img410.imageshack.us/my.php?image=660il0.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 12:31, Adam Słoma napisał:


> > UUu, nie wiadomo za pewne, każdy by mógł tu podać inny wynik.

No to zapytam inaczej. 6,60 na 1/4 mili to dobry wynik?


Hmm, to jest bardzo dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 16:43, OmenGda napisał:

> To ze swoim 6,6 mogę się na razie schować;)
no moj ostatni rec to wlasnie 6.60, ale to kwestia czasu zebym zszedl blizej 6.00 ;)


Już mam 6.43:) a jeszcze nie mam części na 4 poziomie...

20080107173256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować