Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2009 o 12:06, BoloMaster napisał:

czy można włączyć tylne lusterko?


Jeśli w opcjach nie ma takiej możliwości, to chyba nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy można jakoś się pozbyć limitu klatek(30 fps) w tej grze po patchu 1.1? bo o ile można się przyzwyczaić do "powolnego" chodzenia gry, to ciężko się gra(szczególnie gdy to jedyna gra chodząca "tak" a nie inaczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 16:36, miki3a napisał:

Czemu w moim pro streecie nie ma pojazdu Seat Leon Cupra?

Bo on jest w specjalnym patchu sponsorowanym przez Coca-Colę. Wejdź na stronę EA i pobierz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z NFS PS. Po poprawnym zainstalowaniu gry wchodzę do menu i crash - wychodzi do Windows z błędem program nfs.exe przestał działać. Próbowałem reinstal gry, z patchem i bez patcha. Wywalałem securom, ale gra wtedy w ogóle się nie uruchamia. Komputer spełnia wymagania z nawiązką. Gra jest oryginalna, ściągnięta przez EA Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 09:30, wawrzyniak40 napisał:

Witam, mam problem z NFS PS. Po poprawnym zainstalowaniu gry wchodzę do menu i crash
- wychodzi do Windows z błędem program nfs.exe przestał działać. Próbowałem reinstal
gry, z patchem i bez patcha. Wywalałem securom, ale gra wtedy w ogóle się nie uruchamia.
Komputer spełnia wymagania z nawiązką. Gra jest oryginalna, ściągnięta przez EA Store.


jaki system operacyjny ? Miałem tak w win7 i pomogło odpalenie jako administrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 10:07, TriPax napisał:

> Witam, mam problem z NFS PS. Po poprawnym zainstalowaniu gry wchodzę do menu i crash

> - wychodzi do Windows z błędem program nfs.exe przestał działać. Próbowałem reinstal

> gry, z patchem i bez patcha. Wywalałem securom, ale gra wtedy w ogóle się nie uruchamia.

> Komputer spełnia wymagania z nawiązką. Gra jest oryginalna, ściągnięta przez EA
Store.

jaki system operacyjny ? Miałem tak w win7 i pomogło odpalenie jako administrator



Vista. Odpalam jako administrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej kurde mam windows 7 i na viście / xp nie miałem problemu a teraz mi w ogóle wibracja nie działa jak gram:(

Logitech rumblepad 2

W innych grach działa bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej przyjaciele, bo gram sobie w tę gierkę co nie i wiążę się z takim problemem: mam gamepada eleganckiego tego od windowsa i wydaje mi się, że zarówno analogowe triggery, jak i gałki średnio działają w trybie analogowym, przez co np. trafienie w obroty przy rozgrzewaniu opon do dragu i później w samym wyścigu jest praktycznie niemożliwe.

delikatnie wciskam trigger / przechylam gałkę, przez jakiś czas zero reakcji, nagle bang - zamykam obrotomierz; puszczam troszkę, to spada do jakichś 3 tysięcy obrotów, dodaję troszkę i znowu max :(

da się to jakoś skonfigurować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować