Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Ja mam problem z uruchomieniem gry NFSPS klikam na ikone i wyswietla mi sie informacja abym wlozyl orginalna plyte do napedu DVD.
Gra zainstalowala sie bez problemu (nie byla orginalna, instalowałem przez DEAMONA ) wiec dlaczego sie nie chce wlaczyc?
Może ktos wie jak to naprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 20:01, Barteks007 napisał:

Ja mam problem z uruchomieniem gry NFSPS klikam na ikone i wyswietla mi sie informacja
abym wlozyl orginalna plyte do napedu DVD.
Gra zainstalowala sie bez problemu (nie byla orginalna, instalowałem przez DEAMONA )
wiec dlaczego sie nie chce wlaczyc?
Może ktos wie jak to naprawic?


Naprawienie problemu zostało przeze mnie pogrubione. Mam nadzieję, że pomoże. ;]
Złodziei growych na tym forum nie tolerujemy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak nawiaskiem to oryginał masz?

Aha-mam pewne pytanko z grą.

Za chiny nie mogę przejść jednej z imprez w karierze.Są tam pustynie,a wyścigi to prawie same speedy.Zawsze na tych speedach albo się wywalam na tych nierównościach albo mój wóz nie daje rady.Mam Porsche GT2 stuningowane na full.Nie wiem co robić,może jakieś nowe auto?Co doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 21:49, Barteks007 napisał:

nie mam niestety a co masz jakas rade??


problem w tym że piratom się tutaj nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 21:45, pan m. napisał:

A tak nawiaskiem to oryginał masz?

Aha-mam pewne pytanko z grą.

Za chiny nie mogę przejść jednej z imprez w karierze.Są tam pustynie,a wyścigi to prawie
same speedy.Zawsze na tych speedach albo się wywalam na tych nierównościach albo mój
wóz nie daje rady.Mam Porsche GT2 stuningowane na full.Nie wiem co robić,może jakieś
nowe auto?Co doradzicie?


To pewnie ta impreza gdzie się idzie do Nate''a Denvera? Ja jakoś ją przeszedłem Skylinem. Weź najłatwiejszy poziom trudności i stuninguj auto tak żeby było jak "przyklejone" do drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pamięci:

Mam bodajże CorvettaZ06, nie stuningowana lub stuningowana do połowy. Nie mają z nią szans, bardzo dobrze się nią steruje, a drugie auto to było jakieś sedanopodbne, wygrałem na jakimś evencie, też świetnie się prowadzi i jest bardzo szybkie.

@peryfraz

Kolega używa do tego Pagani Zonda, ale to najdroższe auto w grze (szczęściarz wylosował kupon na darmowe auto). Ja Dodge Charger, ale na dwóch kołach nie jechałem, tylko na dragu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 13:01, Gumiś2 napisał:

@peryfraz

Kolega używa do tego Pagani Zonda, ale to najdroższe auto w grze (szczęściarz wylosował
kupon na darmowe auto). Ja Dodge Charger, ale na dwóch kołach nie jechałem, tylko na
dragu.


Zonde też szczęściem "kupiłem" za taki właśnie kupon, teraz mam jeszcze jeden ale zachowuje go na czarną godzine. Na razie najlepsze auto jakie miałem do takiego dragu to była mazda rx-8, ale nie przejechałem się nią więcej niż 100m... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mazda w każdej części jest najlepsza do driftów, a tutaj zdarzyło mi się przejechać cały wyścig na jednym drifcie. Lepszego auta do tego nie znajdziesz za cholerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że pro-steet to totalny niewypał. Największym problmem tej części są legalne wyścigi. Brak dreszczyku emocji który był w Most Wanted i Carbonie. ]Dno Dno i jeszcze raz dno].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 16:04, Gumiś2 napisał:

Mazda w każdej części jest najlepsza do driftów, a tutaj zdarzyło mi się przejechać cały
wyścig na jednym drifcie. Lepszego auta do tego nie znajdziesz za cholerę.

Mówimy o dragu... Haloo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 19:09, Gumiś2 napisał:

O kurde... Zaszedł pomyłek ;P Ja tam na drag mam Dodge Chargera, zarobiłem kaskę, stuningowałem...
Nie ma mocnych.

Narazie widze że tylko to autko się pojawia do dragu, używasz też go do jazdy na dwóch kółkach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 19:15, peryfraz napisał:

Narazie widze że tylko to autko się pojawia do dragu, używasz też go do jazdy na dwóch
kółkach ??


ja używam Chargera wyłącznie na 2 kółka. Dobry jest jedynie w tym, bo jak na razie mojej Supry jeszcze nie prześcignął, chociaż niewiele mu brakuje. Z tymi dwoma samochodami wygrywam każdy drag na jaki się natknę. Oczywiście mowa tu o maksymalnym tuningu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 19:39, Wojtas94 napisał:

> Narazie widze że tylko to autko się pojawia do dragu, używasz też go do jazdy na
dwóch
> kółkach ??

ja używam Chargera wyłącznie na 2 kółka. Dobry jest jedynie w tym, bo jak na razie mojej
Supry jeszcze nie prześcignął, chociaż niewiele mu brakuje. Z tymi dwoma samochodami
wygrywam każdy drag na jaki się natknę. Oczywiście mowa tu o maksymalnym tuningu. ;)

mmmm... supra... cud miód autko na drag :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować