Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Nie rozumiem dlaczego tę grę oceniali na tak kiepską... Ja wczoraj zacząłem grać (PSP) i sie tak wciagnalem ze rano mialem grac przed szkola mimo iz bylo pozno... Gra rewelacja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arti to chyba nie grałeś w inne części Pro Street to chyba najgorsza cześć taka siara że to wydali że heya to już underground 2 był lepszy a tak dawno tmu wyszedł wogóle tylko zamknięte trasy żenada za to undercover będzie rewelką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam nastepojacy problem (mam nadzieje, ze to nic powaznego:) Podczas turnieju Challenge:EBISU za hugona nie moge zdobyc nawet 3 miejsca w Time Attack. Cala 4 ma te same samochody M3 E46. Czas jaki mam osiagnac to 50 sec, po 2 godz jazdy prawie jak mistrz wchodze w najtrudniejsze zakrety i robie 45 sec. Ale pozostala 3-ojka osiaga 44 a nawet 43! To troche dziwne po w poprzednich wysciach poziom przeciwnikow byl raczej zroznicowany. Czasami wydaje mi sie, ze to jakis blad poniewaz podobnie mam w speed challenge w tym samym turnieju. Wszyscy jada Supra lub M3 E46 (probowalem obydwu). Jade perfekcyjnie na pierwszej pozycji, predkosc maks, a tu nagle goscie zaczynaj mnie wyprzedzac!! (nie uzywaja teraz nitro!)

Slyszalem na innej stronie, ze ktos mial jakis problem z naglym przyspieszaniem samochodow ale nie wiem czy to to samo co u mnie. Na tamtej stronie nikt mu nie odpowiedzial. Moze tutaj bedzie inaczej??

Pomozecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 00:44, Despeir napisał:

Witam! Mam nastepojacy problem (mam nadzieje, ze to nic powaznego:) Podczas turnieju
Challenge:EBISU za hugona nie moge zdobyc nawet 3 miejsca w Time Attack. Cala 4 ma te
same samochody M3 E46. Czas jaki mam osiagnac to 50 sec, po 2 godz jazdy prawie jak mistrz
wchodze w najtrudniejsze zakrety i robie 45 sec. Ale pozostala 3-ojka osiaga 44 a nawet
43! To troche dziwne po w poprzednich wysciach poziom przeciwnikow byl raczej zroznicowany.
Czasami wydaje mi sie, ze to jakis blad poniewaz podobnie mam w speed challenge w tym
samym turnieju. Wszyscy jada Supra lub M3 E46 (probowalem obydwu). Jade perfekcyjnie
na pierwszej pozycji, predkosc maks, a tu nagle goscie zaczynaj mnie wyprzedzac!! (nie
uzywaja teraz nitro!)

Slyszalem na innej stronie, ze ktos mial jakis problem z naglym przyspieszaniem samochodow
ale nie wiem czy to to samo co u mnie. Na tamtej stronie nikt mu nie odpowiedzial. Moze
tutaj bedzie inaczej??

Pomozecie??


Cześć, ja Ci mogę pomóć. NFS Pro Street nie mam, ostatnio przymierzałem się do zakupu na xbox 360. Żeby nie wyrzucić kasy w ciemno czytałem dużo recenzji i opisów. Odpowiedź na Twój problem jest taka (na podstawie gamespot.com z tego co pamiętam)

NFS Pro Street to mocno niedorobiona gra, która ma masę błędów. Za każdym razem kiedy kupujesz ulepszenie do swojego samochodu przeciwnicy zaczynają szybciej jeździć. Mnóstwo na necie skarg na przeciwników wyprzedzających Cię kosmicznymi prędkościami. Musisz jakoś to przecisnąć .. ja się cieszę, że nie zdecydowałem się na zakup tej gry w ciemno - tylko ze względu na markę jaką jest/było NFS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 12:05, mouhhg napisał:

Mam pytanie.
Jak i gdzie się kupuje samochody ?


Musisz wejść w garaż (albo parking, nie pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ProStreet. Pro Street nie powinien nosić nazwy Need for Speed. To nie jest NFS, a jest grą naprawde dobrą. Klimat co prawda nie pasuje, ale gra jest dobrze wykonana, dobre pomysły. Mi się osobiscie gra bardzo podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I prosiłbym o wyjaśnienie mi takiego zjawiska:
Mam Zonde, jest GRIP- eliminacje sektorowe i... nie moge zdobyć ani jednego sektoru ;/... nawet gdy wyprzedzam pozostałych o ponad połowe trasy za nic nie moge dostać pkt... zawsze mi brakuje 80-90 ;/... chyba to nie jest normalne ;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 20:23, peryfraz napisał:

no plis! odpowiedźcie mi na pierwszego posta. Nie wiem jak jeździć na tych głupich dwóch
kółkach :(


Ja to bym radził kupić Suprę i na maxa tuningować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 20:26, Ecko09 napisał:

> no plis! odpowiedźcie mi na pierwszego posta. Nie wiem jak jeździć na tych głupich
dwóch
> kółkach :(

Ja to bym radził kupić Suprę i na maxa tuningować ;P

Mam supre, wymaksowaną, ale na tylnich kołach nie staje ;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 21:01, peryfraz napisał:

> > no plis! odpowiedźcie mi na pierwszego posta. Nie wiem jak jeździć na tych
głupich
> dwóch
> > kółkach :(
>
> Ja to bym radził kupić Suprę i na maxa tuningować ;P
Mam supre, wymaksowaną, ale na tylnich kołach nie staje ;/...


Hmm...to nie wiem co jest grane, ja pamiętam ,że Suprą biłem wszelkie rekordy, czy to w dragach czy jeździe na 2 kołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2009 o 21:38, Ecko09 napisał:

Hmm...to nie wiem co jest grane, ja pamiętam ,że Suprą biłem wszelkie rekordy, czy to
w dragach czy jeździe na 2 kołach.

A może to coś z tuningiem. Mam domyślny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 14:45, peryfraz napisał:


> Hmm...to nie wiem co jest grane, ja pamiętam ,że Suprą biłem wszelkie rekordy, czy
to
> w dragach czy jeździe na 2 kołach.
A może to coś z tuningiem. Mam domyślny...


Hm...a spróbuj od razu na starcie dopalacz wcisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 14:51, Ecko09 napisał:

>
> > Hmm...to nie wiem co jest grane, ja pamiętam ,że Suprą biłem wszelkie rekordy,
czy
> to
> > w dragach czy jeździe na 2 kołach.
> A może to coś z tuningiem. Mam domyślny...

Hm...a spróbuj od razu na starcie dopalacz wcisnąć.

JEEEEEE!
Dałem pakiet trakcji na maksa i pierwszy start 213 metrów :D. Dzięki za nakierowanie mnie na supre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 19:55, peryfraz napisał:

I prosiłbym o wyjaśnienie mi takiego zjawiska:
Mam Zonde, jest GRIP- eliminacje sektorowe i... nie moge zdobyć ani jednego sektoru ;/...
nawet gdy wyprzedzam pozostałych o ponad połowe trasy za nic nie moge dostać pkt... zawsze
mi brakuje 80-90 ;/... chyba to nie jest normalne ;/...


Bo ilość tych punktów jest uzależniona od posiadanego samochodu, im szybszy tym mniej. Ja tam wszystkie gripy wygrywałem toyotą corollą. Speedy zresztą też:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować