Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2009 o 16:58, Adam Słoma napisał:

Bo ilość tych punktów jest uzależniona od posiadanego samochodu, im szybszy tym mniej.
Ja tam wszystkie gripy wygrywałem toyotą corollą. Speedy zresztą też:)))

tak, ale dziwnie to wyglaąda, że wyprzedzam gości o połowe toru, a tu nagle "zabrakło 80 pkt"... Mam przez takie coś problem z ostatnim mistrzostwem gripu, znaczy ostatnim przed królem gripu.

Aha, jak robić auto na drift, maksować czy ładowac tylko w sterowność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 19:29, peryfraz napisał:

Aha, jak robić auto na drift, maksować czy ładowac tylko w sterowność?


Oj, bardzo dawno temu w to grałem, no i jakoś takoś już nie pamiętam..... sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 20:10, Adam Słoma napisał:

> Aha, jak robić auto na drift, maksować czy ładowac tylko w sterowność?

Oj, bardzo dawno temu w to grałem, no i jakoś takoś już nie pamiętam..... sorki.

dobra, nic nie szkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 20:26, st63 napisał:

> Witam! Mam nastepojacy problem (mam nadzieje, ze to nic powaznego:) Podczas turnieju

> Challenge:EBISU za hugona nie moge zdobyc nawet 3 miejsca w Time Attack. Cala 4
ma te
> same samochody M3 E46. Czas jaki mam osiagnac to 50 sec, po 2 godz jazdy prawie
jak mistrz
> wchodze w najtrudniejsze zakrety i robie 45 sec. Ale pozostala 3-ojka osiaga 44
a nawet
> 43! To troche dziwne po w poprzednich wysciach poziom przeciwnikow byl raczej zroznicowany.

> Czasami wydaje mi sie, ze to jakis blad poniewaz podobnie mam w speed challenge
w tym
> samym turnieju. Wszyscy jada Supra lub M3 E46 (probowalem obydwu). Jade perfekcyjnie

> na pierwszej pozycji, predkosc maks, a tu nagle goscie zaczynaj mnie wyprzedzac!!
(nie
> uzywaja teraz nitro!)
>
> Slyszalem na innej stronie, ze ktos mial jakis problem z naglym przyspieszaniem
samochodow
> ale nie wiem czy to to samo co u mnie. Na tamtej stronie nikt mu nie odpowiedzial.
Moze
> tutaj bedzie inaczej??
>
> Pomozecie??

Cześć, ja Ci mogę pomóć. NFS Pro Street nie mam, ostatnio przymierzałem się do zakupu
na xbox 360. Żeby nie wyrzucić kasy w ciemno czytałem dużo recenzji i opisów. Odpowiedź
na Twój problem jest taka (na podstawie gamespot.com z tego co pamiętam)

NFS Pro Street to mocno niedorobiona gra, która ma masę błędów. Za każdym razem kiedy
kupujesz ulepszenie do swojego samochodu przeciwnicy zaczynają szybciej jeździć. Mnóstwo
na necie skarg na przeciwników wyprzedzających Cię kosmicznymi prędkościami. Musisz jakoś
to przecisnąć .. ja się cieszę, że nie zdecydowałem się na zakup tej gry w ciemno - tylko
ze względu na markę jaką jest/było NFS.


W końcu przeciwnicy też chcą wygrać to dlaczego nie mają cie wyprzedzać? Mi sie to nigdy nie zdarzyło a mam tylko poczciwe M3 E46 więc pewnie Ci piszący skargi graja jak nooby i się żalą że gra niedopracowana. Co do samochodów to jak to sobie wyobrażasz , że wyciskasz na drag-u 10 sekund a przeciwnicy wciąż jeżdzą 15? Muszą się jakoś poprawić względem Ciebie żeby istniało w ogóle jakieś wyzwanie.
Dla mnie ProStreet jedna z lepszych części .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam następujący problem z grą:

Podczas wyścigu, kiedy uda mi się wskoczyć na 1-2 miejse, gra zaczyna trochę zamulać i sterowanie samochodem staje się prawie niemożliwe (wciskam strzałki, bez żadnej reakcji samochodu). Jeśli zatrzymam wóz wszystko wraca do normy, ale jeśli nie zdejmuje ''nogi z gazu'' z reguły rozbijam samochód na pierwszym zakręcie.

Myślałem że może mam zbyt zaśmieconego kompa, ale po formacie kiedy miałem na dysku tylko widne, opere, wszystkie sterowniki i NFS sytuacja jest ta sama. Wyłączyłem wszystkie chodzące w tle aplikacje, nic nie dało. Problem występuje nawet na minimalnych ustawieniach grafiki, dzwięku, itp.


Mój komputer:

Windows XP
Pentium D 3Ghz
1 gb Ram
Karta graf. Nvida Geforce 6600 GT 128 mb ram

Jeśli ktoś wie co z tym zrobić to proszę o pomoc, udało mi się przejechać ledwie pierwszy wyścig :/ Gra jest oryginalna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 17:26, Marcin-91 napisał:

Problem nieaktualny, gra po 4 przeinstalowaniu w magiczny sposób sama zaczela prawidlowo
dzialac.

A ja sobie mam Pro Street na PSP i nic nie muszę przeinstalowywać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 18:48, Marcin-91 napisał:

No to gratuluje braku problemów technicznych z grą.
Wersja na PC i konsole ma za to ładną grafe :)

Mam pytanie NFS:PS ma dobry multiplayer ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 18:51, Nerr012 napisał:

> No to gratuluje braku problemów technicznych z grą.
> Wersja na PC i konsole ma za to ładną grafe :)
Mam pytanie NFS:PS ma dobry multiplayer ???

Ledwo co udało mi się odpalić tą gre żeby działa poprawnie, więc z autopsji Ci powiedzieć nie mogę, ale kolega (weteran NFS''ów) mówi że jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 18:48, Marcin-91 napisał:

No to gratuluje braku problemów technicznych z grą.
Wersja na PC i konsole ma za to ładną grafe :)

Grafika na PSP mi odpowiada. A muszę barć pod uwagę to ze często gdzieś się wyprawiam i w czasie podróży zabijam czas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 19:04, Nerr012 napisał:

Sorka że post pod postem ale Pro Street ma dobrą fizykę gry ??

Moim zdaniem fizyka została dopracowana i oddaje realizm.
Mam nadzieje że otrzymałeś już paczkę i nie masz żadnych problemów technicznych z NFS-em :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 16:14, Marcin-91 napisał:

> Sorka że post pod postem ale Pro Street ma dobrą fizykę gry ??
Moim zdaniem fizyka została dopracowana i oddaje realizm.
Mam nadzieje że otrzymałeś już paczkę i nie masz żadnych problemów technicznych z NFS-em
:)

Nie mam gram już od 2h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc kupiłem NFS:PS i takie pytanie. Te wozy one takie wszystkie wołowate czy może fakt przesiadki z GRID-a powoduje takie uczucie ??? I ewentualnie jak ustawić samą grę żeby one chciały skręcac. Bo na razie to xxxxuję na czym świat stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 22:37, Iiyama napisał:

Tak więc kupiłem NFS:PS i takie pytanie. Te wozy one takie wszystkie wołowate czy może
fakt przesiadki z GRID-a powoduje takie uczucie ??? I ewentualnie jak ustawić samą grę
żeby one chciały skręcac. Bo na razie to xxxxuję na czym świat stoi.



Bez kierownicy sterowanie tymi wozami przypomina jazdę czołgiem. Ja tego problemu na swojej Momo nie miałem:) Ale pamietam jak na klawirze gralem to rzeczywiscie, 0 realizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 22:37, Iiyama napisał:

Tak więc kupiłem NFS:PS i takie pytanie. Te wozy one takie wszystkie wołowate czy może
fakt przesiadki z GRID-a powoduje takie uczucie ??? I ewentualnie jak ustawić samą grę
żeby one chciały skręcac. Bo na razie to xxxxuję na czym świat stoi.


Tak w NfS samochody zachowują się na drodze jak jakieś ciężkie wozy, natomiast w GRID samochody jeżdżą swobodnie. Przez jakiś czas będziesz miał takie dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2009 o 22:41, SongoX napisał:

Tak w NfS samochody zachowują się na drodze jak jakieś ciężkie wozy, natomiast w GRID
samochody jeżdżą swobodnie. Przez jakiś czas będziesz miał takie dziwne uczucie.


Więc tak kierownica to u mnie odpada z powodów "powierzchniowych " a wtóre zciągnąłem ze strony EA update a przynajmniej tak to wygląda DLCPatchEuropeRelease_iso.exe tylko że, no własnie odpala się okienko MSDOS leci jakiś listing ale gra się nie updejtuje XD a przynajmniej nigdzie nie widać wersji. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować