Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 18:55, Madoc napisał:

a w Evo nie podoba mi się tył.

Też z początku mi sie nie podobał, podobna sytuacja jak w Subaru: przód nie pasował to tyłu, a raczej odwrotnie. Ale popatrz na te screeny z gry Sega Rally. Super ;)

20071022210430

20071022210520

20071022210623

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 17:42, player000 napisał:

> > > Moze juz ktoś podawał, moze nie dlatego ja Wam pokaze samochód który będzie
prezentował
>
> > Pro
> > > Streeta. Jest narazie w fazie dopieszczania ale troche juz widac tzw.
Demo
> Car
> >
> > Takie jajowate przednionapędowe badziewie prezentowało Pro Streeta? Antyreklamę chcieli

> zrobić
> > czy co? Mogli jeszcze trochę podriftować tym przednionapędowcem :P
>
> Według mnie autko jest świtne......mam nadzieje że bedzie opcja naklejania vinyli jak
w nfsu2
> a nie w carbonie....uwielbiałem tworzyć zarypiste motywy z podstawowych wzorkow.....

trochę dziwnie mówisz bo w carbonie było dużo więcej opcji jeśli chodzi o "kolorowanie" samochodów
(zmiana pozycji, wielkości, więcej warstw itd.)


a moze to było w most wanted...nie pamietam już...ale w jedenj z nich nie pasowało mi ulepszanie wizualne samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:02, Michał Raven napisał:

Veyron? Nie, na 99% nie będzie go w grze. A ten 1% to jest dla formalności.


Hmm, dziwne. Gdzieś czytałem (gdybym jeszcze pamiętał gdzie :P), ze Veyron (lub inne Bugatti) będzie w PS, ale jako dodatkowe auto do ściągnięcia z neta. Może chodziło o EB110... Nic, poszukam jeszcze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby Bugatti było w PS ale jest on straszną tajemnicą (nie wiadomo jaki model itd.) albo to po prostu ściema ze strony EA lub ktoś coś źle usłyszał i teraz po necie chodzą takie plotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo na X360. Póki co mam mieszane wrażenia, mało mi się podoba.
Jak będą życzenia co do szerszego opisu, to się kiedy pomęczę i napiszę tego długaśnego posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 13:09, Pietro90210 napisał:

a i jeszcze jedno....czy bedzie w grze bugatti veron?? kocham ten samochod i musi byc w nowym
nfsie...moze tylko do quic rejsow ale zeby był:P

nie, nie chcemy Bugatti. Nie chcemy też Aston Martinów, Ferrari, Lamborghini, Lotusa... itd.. Tych wozów się nie tuninguje przecież i raczej sie nimi nie ściga na torach. Chociaż i tak parę będzie, czego się nie robi dla fanów :) na Verona też jest szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 22:23, Madoc napisał:

> a i jeszcze jedno....czy bedzie w grze bugatti veron?? kocham ten samochod i musi byc
w nowym
> nfsie...moze tylko do quic rejsow ale zeby był:P
nie, nie chcemy Bugatti. Nie chcemy też Aston Martinów, Ferrari, Lamborghini, Lotusa... itd..
Tych wozów się nie tuninguje przecież i raczej sie nimi nie ściga na torach. Chociaż i tak
parę będzie, czego się nie robi dla fanów :) na Verona też jest szansa :)

Do kariery ich nie chce( wystarczy mi świetna toyota celica z U2) ale do quick rejsów to świetna sprawa zasiąść dla przyjemnośi za kierownicą takich potworów i zobaczyć co potrafią bez ( w wielu przypadakch:P) wiejskiego tjuningu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 22:14, WorldWar3PL napisał:

Grałem w demo na X360. Póki co mam mieszane wrażenia, mało mi się podoba.
Jak będą życzenia co do szerszego opisu, to się kiedy pomęczę i napiszę tego długaśnego posta
:)


No to ja składam zamówienie na post rozkładający demko na części pierwsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 22:14, WorldWar3PL napisał:

Grałem w demo na X360. Póki co mam mieszane wrażenia, mało mi się podoba.
Jak będą życzenia co do szerszego opisu, to się kiedy pomęczę i napiszę tego długaśnego posta
:)



z chęcią wysłucham (a raczej przeczytam) twoje wrażenia odnośnie gry w wersji demo. jak tam uszkodzenia i w ogóle ,,miodnośc gry" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 22:14, WorldWar3PL napisał:

Grałem w demo na X360. Póki co mam mieszane wrażenia, mało mi się podoba.
Jak będą życzenia co do szerszego opisu, to się kiedy pomęczę i napiszę tego długaśnego posta
:)


Pisz, pisz! Po gameplayu z filmików mi się podoba, ale jak to będzie z tą grywalnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować