Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Hm przed chwilą skończyłem demko i wiem jedno nie zmarnuje na tę grę 100 złotych . Grafika ładna , fajnie sie jeździ ale wole po raz enty podchodzić do Underground''a jedynki bo oprócz grafiki nic się nie zmieniło . A jeśli ktoś ma Most Wanted niech nawet nie ściąga demka bo mu się nie opłaca ściągać Pro Street to tylko nowy engine i parę możliwości ale i tak nieistotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 18:14, Inki napisał:

Hm przed chwilą skończyłem demko i wiem jedno nie zmarnuje na tę grę 100 złotych . Grafika
ładna , fajnie sie jeździ ale wole po raz enty podchodzić do Underground''a jedynki bo oprócz
grafiki nic się nie zmieniło . A jeśli ktoś ma Most Wanted niech nawet nie ściąga demka bo
mu się nie opłaca ściągać Pro Street to tylko nowy engine i parę możliwości ale i tak nieistotnych.


Gra przypadkiem nie kosztuje ok. 130zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra mi troszkę rwie, ale da się grać. Muszę powiedzieć że model jazdyw PSie jest troszkę dziwny, bardziej symulacyjny. Gra po względem audio-wizualnym jest dobrze wykonana (jak w każdym NFSie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 18:43, Ecko09 napisał:

> Hm przed chwilą skończyłem demko i wiem jedno nie zmarnuje na tę grę 100 złotych . Grafika

> ładna , fajnie sie jeździ ale wole po raz enty podchodzić do Underground''a jedynki bo
oprócz
> grafiki nic się nie zmieniło . A jeśli ktoś ma Most Wanted niech nawet nie ściąga demka
bo
> mu się nie opłaca ściągać Pro Street to tylko nowy engine i parę możliwości ale i tak
nieistotnych.

Gra przypadkiem nie kosztuje ok. 130zl?

No to jeszcze lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem ...

i to chyba tyle, prawie 800MB shitu jakiego mało nowy NFS to "ProShit" a szkoda bo pokładałem wielkie nadzieje w tej grze więc najlepszą ściganką 2007 zostaje TDU
a dodam, że Crysis chodzi lepiej od tej gry, a graficznie to inna generacja.
Zniszczenia to albo są albo ich nie ma, gdzie tu jest poziom trudności ? grafika nawet dobra (to jedyna rzecz jaka wychodzi EA) a no i chyba największa klapa to optymalizacja
lecz coś mnie ciągnie do tej gry i zagram w pełną wersje może się polepszy wydajność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle,
graficzka w porządku. Model jazdy w końcu sensowny, nie to co w poprzednich NFS''ach -> jedziesz na pałę i niczym się nei przejmujesz. Tutaj już trzeba uważać.
JEdyne czego nie rozumiem, to poziom trudności.
Casual, Racer i King. Wydaje mi się, że chyba odnosi się on do kompów też(wpływa na ich jazdę), ponieważ na Casual i Racer normalnie jeżdżą, kiedy na Kingu wszyscy się rozwalają na 3-cim zakręcie, a ja muszę ich w jakiś kosmiczny sposób omijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do grafiki. Największą jej cecha w grze NFS: PS jest to, że nie ma tych żałosnych odbić. W Carbonie wszystko odbijało się od karoserii jak od... lustra. Wyglądało to żałośnie i sztucznie. Oczywiście nie obyło się bez błędów (poniżej screeny w 800x600 :D). Oczywiście jest ich znacznie więcej...

20071104213827

20071104213853

20071104213940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawości: Ile osób będzie grało na kierownicy?? bo po demku widzę że gracze bez kiery będą mieli gorzej (jest to subiektywna opinia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 14:52, player000 napisał:

Pytam z ciekawości: Ile osób będzie grało na kierownicy?? bo po demku widzę że gracze bez kiery
będą mieli gorzej (jest to subiektywna opinia)


Ja grałem na kierownicy i jakoś wolę grać na klawiaturze, chyba się przyzwyczaiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:51, zabaone napisał:

Dlaczego niby bez kierownicy beda mieli gorzej ?? ??

Ciężej jest opanować samochód, a biorąc pod uwagę, że speed challenge jest odbywane na szybkich trasach to granie na klawie mija się z celem. Dlatego lepiej grać na kontrolerze, dzięki któremu ma się pełną kontrolę nad przepustnicą, układem kierowniczym i hamulcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja odniosłem wrażenie, że na klawiaturze łatwiej. Pierwsze dwa wyścigi na klawie wygrałem, potem przesiadłem się na pada - miejsc 3,3,4 - po czym znowu na klawiaturę i znowu dwa zwycięstwa... Ale muszę to jeszcze prześledzić dokładnie. ;] A dodam, że we wszystkie inne gry wyścigowe śmigam na padzie i jest dobrze. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem takim obeznanym kierowcą jak Michał Raven ale po prostu znacznie pewniej się jedzie na kierownicy niż na klawiaturze. Tylko że jak będzie taka sama sytuacja ze sterowaniem w demie to nad ustawieniami FF będę musiał popracować bo dla dema nie chciało mi się ślęczeć i testować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:16, zabaone napisał:

Ja teraz na klawie sprobowalem i cienko ale na padzie dobrze mi sie jezdzi ,a oto moj rezultat
w speedzie


Fajny samochód (rysuenk xD)

Ja tam na klawie w starsze NFS''y taką wprawe se wyrobiłem ,ze dla mnie to zaden problem będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście praktycznie we wszystkie gry samochodowe gram na klawie. W ProStreet przy pierwszym wyścigu (Speed Challenge) miałem trochę kłopotów, ale po paru razach da się już jako-tako wyczuć auto. Przynajmniej trochę... ;)

Co ciekawe odnoszę wrażenie, że w demie nitro jest praktycznie niepotrzebne. Grałem w obu trybach nie używając nitro ani razu i za każdym razem 1. miejsce. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:22, Linux M napisał:

Co ciekawe odnoszę wrażenie, że w demie nitro jest praktycznie niepotrzebne. Grałem w obu trybach
nie używając nitro ani razu i za każdym razem 1. miejsce. Ciekawe.

Bo poziom rozgrywki w demie PS stoi na niskim poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować