Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 10:52, KannX napisał:

Szczyt NFS''a to było Porsche, a nie jakieś dresiarskie zabawy w country-tuning. Dziękuję
za uwagę ;)


Co do wieś tunningu to owszem (95 % graczy he he), ale jak ktoś ma gust to zrobi ładne auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że każdy NFS w którym był Tuning zyskał bardzo dużo bo był to jakiś przełom a nie ciągle wyścigi tymi samymi autami bez większych możliwości tak jak chociażby w Colinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 11:05, Douzi napisał:

tymi samymi autami bez większych możliwości tak jak chociażby w Colinie.

JA chciałbym przypomnieć, że Colin McRae Rally, a Need for Speed to zupełnie różne gry. Colin to rajdówka, więc tam o ulepszaniu nie ma mowy, a NFS to wyścigi, więc tam ulepszanie samochodu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to będzie w Pro Street, ale w serii NFS tuning wizualny byłby ok, gdyby postarali się o części itp. renomowanych firm. Felgi już są, a co z resztą? Body kits z Tesco + diody i płomienie he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 11:17, Michał Raven napisał:

> tymi samymi autami bez większych możliwości tak jak chociażby w Colinie.
JA chciałbym przypomnieć, że Colin McRae Rally, a Need for Speed to zupełnie różne gry. Colin
to rajdówka, więc tam o ulepszaniu nie ma mowy, a NFS to wyścigi, więc tam ulepszanie samochodu
jest.



W sumie to w Colinie jakies tam ulepszanie jest: no moze inaczej, mozna zmieniac rózne nastawy amortyzatorów, opony etc z tego co pamietam. mam nadzieje ze PS bedzie lepszy niz poprzednik chociaz po grze w demo nie jestem zbyt pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 11:25, Adam'Skyline napisał:

Nie wiem jak to będzie w Pro Street, ale w serii NFS tuning wizualny byłby ok, gdyby postarali
się o części itp. renomowanych firm. Felgi już są, a co z resztą? Body kits z Tesco + diody
i płomienie he he.



Na pewno przydały by się jakieś markowe części. Skoro mają licencję na samochody to nie powinno być problemu z załatwieniem licencji do części. Bo chyba lepiej, gdy jeździ się super bryką na oponach np. bridgeston niż na TESCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 11:02, Adam'Skyline napisał:

> Szczyt NFS''a to było Porsche, a nie jakieś dresiarskie zabawy w country-tuning.
Dziękuję
> za uwagę ;)

Co do wieś tunningu to owszem (95 % graczy he he), ale jak ktoś ma gust to zrobi ładne auto.


Zależy co nazywasz wiejskim tuningiem. Domyślam się również że najważniejszy jest Twój i nie obchodzi Cię to że niektórym się podoba to co Ty nazywasz country-tuning.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalne wymagania sprzętu:

System - Windows XP/Vista
Procesor - 2.8GHz lub szybszy (Windows Vista wymaga 3.0 GHz)
Pamięć - 512 MB RAM (Windows Vista wymaga 1 GB RAM)
Twardy dysk - 8.1 GB
Napęd DVD - 8x
Karta Graficzna - 128 MB z Pixel Shader 2.0 (tylko AGP i PCIe)*
Karta Dźwiękowa - Kompatybilna z DirectX 9.0c
DirectX - Wersja 9.0c
Online Multiplayer - 512 Kbps i lepiej; 2-8 Graczy
Sterowanie - Klawiatura, Mysz
Dodatki - Kierownica USB / Dual Analogue Gamepad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 13:05, player000 napisał:

Zależy co nazywasz wiejskim tuningiem. Domyślam się również że najważniejszy jest Twój i nie
obchodzi Cię to że niektórym się podoba to co Ty nazywasz country-tuning.


Sory, nie chciałem nikogo obrazić. Nie uważam, że najważniejszy jest mój, bo uznaję wiele styli. Ale jak już ktoś robi auto to powinno się trzymać kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi ktoś powie ile razy jeszcze zostanie zadane to samo pytanie w tym temacie? Pytanie o wymagania pojawia się raz dziennie... Czytać! - nic więcej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie każdy ma swój gust i robi sobie tak samochód jak chce nie musicie się sprzeczać, który lepszy. Uważam, że najlepiej to skończyć tą kłótnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawia Was, dlaczego Silvia S15 wśród znanych PCowych ścigałek pojawia się dopiero w tym roku? I to w dwóch oczekiwanych tytułach? Zna ktoś może odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wielu zapowiedzi wynika, że Juiced ma być lepszy od Pro Streeta więc może główna przyczyna to to, że dodali sporo nowych dobrych aut a NFS, żeby nie zostać zdystansowanym tak jak to w dziedzinie piłki nożnej bywa, że PES miażdży FIFE może po prostu chciało zastosować więcej dobrych aut, aby podnieść jakoś i może właśnie z tego powodu "Sylwia" jest w obu grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 14:06, player000 napisał:

Co powiecie na taki wynik z nevady??;>


"Idź jeszcze trenuj i jak zejdziesz poniżej 1:38 to możesz się chwalić. ;]" A na serio: nie jest źle, ale jeszcze sporo da się urwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 14:38, Zaix... napisał:

> Co powiecie na taki wynik z nevady??;>

"Idź jeszcze trenuj i jak zejdziesz poniżej 1:38 to możesz się chwalić. ;]" A na serio: nie
jest źle, ale jeszcze sporo da się urwać.


Czasu?? W sumie to chyba liczy się Suma prędkości i trudno mi będzie przekroczyć 1290km/h (widziałem wyniki po ponad 1300 ale jak się przeliczy średnią prędkość na każdym radarze to wychodzi po 325km/h a beemka dyszy już przy 320) Ale czas można faktycznie poprawić.

Jeszcze takie pytanko: Mógłbyś pokazać własny wynik?? (pytam z ciekawości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 11:00, Dj Deszczu napisał:

czy na takim kom,pie moge sobie pograc na minimalnych w pro street?
Procek 2.4 ghz
Kara graficzna 128mb GeForce FX 5200
Ramy 1.5giga


Karta graficzna za słaba ,gra będzie chodziła bardzo wooolno coś poniżej 10FPS czyli niegrywalne .

Dnia 10.11.2007 o 11:00, Dj Deszczu napisał:

Wiedzmin mi dziala i to calkiem dobrze


Mój kolega ma kartę geforce 6600 i wiedźmin mu działa jedynie na najniższych detalach ,więc nie gadaj że ci wiedźmin działa ,,całkiem dobrze'''' >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować