Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już jutro startuje Konkurs Mikołajkowy gram.pl!

73 postów w tym temacie

Chamberlyn

Wszystkie osoby zaglądające na naszą stronę pragniemy poinformować, iż już jutro startuje specjalny Konkurs Mikołajkowy gram.pl! Zabawa nie będzie trudna... łatwa też nie! ;) Do sukcesu niezbędne będą: odrobina kreatywności oraz ogromne poczucie humoru. Konkretnie Waszym zadaniem będzie... tego dowiecie się jutro. Serdecznie zapraszamy! :)

Przeczytaj cały tekst "Już jutro startuje Konkurs Mikołajkowy gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możę przynajmniej coś o nagrodach....... bo będąc weteranem www.cdprojekt.info podejrzewam że od podania dokładnych informacji na temat konkursu do pojutrza zbyt dużego dostępu czasowego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zarejestrowane 100 gier z NXK, 20 z Platynowej Kolekcji, albo 10 premierowych, możesz wziąć udział w konkursie i wygrać jeden z 10 zestawów3 gier z NXK, lubjeden ze 100 otwieraczy :) :) :)

Czy coś w tym stylu... podobnie się odbywały konkursy związane z NXK... W tym ostatnim wygrałem nagrywarkę DVD, trzeba było w czasie trwania konkursu zarejestrować 3 gry i coś tam napisać... Miałem 10 niezarejestrowanych gier z NXK, które wygrałem w konkursie mikołajkowym na GOL''u :) Porejestrowałem i przy 3 szansach się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkursy wiecej konkursow chociarz raz chce cos wygrac xd. Ale nei mofge sie przygotowac bo nei wiadomo o co w nim chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''odrobina kreatywnosci'' - hmm to pewnie jakies haslo albo komiks do zrobienia bedzie :] (jak bylo z Worms3D). Szczerze mowiac to wolal bym odpowiedz na pytania w pop-upach, jak za starych dobrych czasow :) (slynny konkurs mikolajkowy z 50 premiowanymi miejscami - 2003 albo 2002 rok - bylem 52 :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję ,że nagród będzie wiele :) ( a nie jedna czy dwie) a także ,że nie będzie zbyt cięzki :) Bo z rysowaniem to ciężko mi idzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 18:13, -Elk- napisał:

Ale informacji żeście dali...


Jejciu ale ty niemiły jesteś :)

Ale w sumie mogliby rzucić gartską informacji o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ja tesz nigdy nic nei moge wygrac kurcze no moze tym razem sie uda "kto gra to wygrywa a kto nie gra to nawet nie ma szans :P " ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować