Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już jutro startuje Konkurs Mikołajkowy gram.pl!

73 postów w tym temacie

Grrrrr. Oni znow to robia!!! Dajcie sobie spokoj ;), ja wiem, ze reklama dzwignia handlu (czy jaks tak ;)), no ale bez przesady ^^. Mogliscie w sumie NIC nie pisac i jutro zaskoczyc wszystkich nowym konkursem :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bedzie trzeba wymyslic jakas historyjke o Gram.pl albo cos takiego ;/ czyli juz wiem ze nie wygralem :D chociaz poczucie humoru mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... ja jakoś szczęścia do konkursów CDP nie mam... Ale może cuś mnie natchnie:P?

PS IMO bedzie to polegało na:

a) wymyśleniu jakieś historyjki nt. święta+gry (śmiesznej of koz);
b) wypełnieniu dymków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, co to za konkurs... Zazdroszczę tym, co twierdzą, że są oni weteranami, którzy wygrali co najmniej kilka konkursów na CDP. No, ale ja też mogę się pochwalić zwycięstwem w I etapie konkursu ejdżofempajerowskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znam swoje szczęście i wolę nawet nie startować. Może i udało by mi się coś dobrego wymyśleć, ale we wszystkich konkursach w jakich brałem udział to nawet złamanego grosza nie wygrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 18:30, Monastor napisał:

Jeśli masz zarejestrowane 100 gier z NXK, 20 z Platynowej Kolekcji, albo 10 premierowych, możesz wziąć udział w konkursie

100 gier z NXK mam, 20 z Platynowej chyba też, 10 premierowych niestety nie. Nie będę mógł uczestniczyć:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować