Zaloguj się, aby obserwować  
sferis

Aion: The Tower of Eternity - Temat ogólny

451 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2009 o 18:43, Mirajka napisał:

Piątek to nie jest dobry dzien na premierę MMO ;)


Czemu to? Nawet się zdziwiłem, lecz kolejka teraz nie jest taka wielka jak przypuszczałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aion - fajna sprawa, oprócz jednego mankamentu. Kupiłem właśnie klucz Aiona EU. Szkoda, że NC Soft zapomniał poinformować, że aby zaktualizować konto pre ordera nie wystarczy jedynie posiadać klucza pełnej wersji, ale również musi być klucz karty pre paid (nie każdy posiada kartę kredytową) więc lekka paranoja. Co do gry to cóż... Zaczyna się ciekawie, na ten moment mam 24 lvl Spiritmastera. Nie narzekam, ale lvl już leci coraz wolniej, a coraz częściej jestem zmuszony do grindowania bo questów mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koreańskie korzenie jednak zoobowiązują. Zresztą, nawet na niskich levelach widać, że exp za moby jest bardzo znaczący, w porównaniu do questowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 00:38, 4ny4 napisał:

Aion - fajna sprawa, oprócz jednego mankamentu. Kupiłem właśnie klucz Aiona EU. Szkoda,
że NC Soft zapomniał poinformować, że aby zaktualizować konto pre ordera nie wystarczy
jedynie posiadać klucza pełnej wersji, ale również musi być klucz karty pre paid (nie
każdy posiada kartę kredytową) więc lekka paranoja. Co do gry to cóż... Zaczyna się ciekawie,
na ten moment mam 24 lvl Spiritmastera. Nie narzekam, ale lvl już leci coraz wolniej,
a coraz częściej jestem zmuszony do grindowania bo questów mało.

No nie przesadzaj, Wow mial to samo póki nie zrobili triali - musiałeś podac kartę prepaid albo jakąś Vise. Ciesz się, że w Aionie można używać PayPala ;)
A co do grindu, nie wiem jeszcze, nie zauważyłam póki co, głównie robię questy i oglądam niebo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IRASS71 Jesli chcesz grac na serwerach North America to musisz wykupic klucz pod te serwery bo na europejskim bedziesz mogl tylko na europejskich grac.

P.S. Zamowilem sobie pelna wersje gry w czerwcu ... przesylka przyszla w przeddzien premiery AIONA w europie ...wczesniej mialem go juz zainstalowanego i zaktualizowanego na kompie dzieki kluczowi pre-paid wiec nie instalowalem z orginalnych plyt. A dzisiaj chce zainstalowac AIONA na drugim kompie i jakiez bylo moje rozczarowanie ze gra z orginalnych plyt nie jest zaktualizowana do wersji oficjalnej premierowej podczas gdy ja juz gram na niej od tygodnia lub wiecej !!! ;((((( Czeka mnie pare godzin ściagania ;/// Moim zdaniem to przegiecie i wyrzucenie kasy w błoto. Dodam ze nadal gram na kluczu z pre-paid wiec niewiem po co do orginalnych nie zaktualizowanych plyt aiona dodaja miesiac gry gratis .... chyba po to zeby sciagnac sobie aktualizacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu tak, że ten nowy update, wyszedł na open Betę. A płyty już były wcześniej zrobione, by ze wszystkim zdążyć na czas, zdążyć, żeby zapakować, wysłać na cały świat, by były już 25 września w sklepach itd.

BTW. Na Spatalosie bez kolejek!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 00:53, Undertaker napisał:

Ja mam SM 18lvl i już minimalnie muszę poziom dobijać grindem.


Woah... no to mnie zaskoczyłeś. Mam na ten moment 20lvl rangera i conajmniej tuzin
questów w zapasie. Jak na razie ani razu nie byłem zmuszony do grindu... może gramy
w inne gry? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 13:30, Undertaker napisał:

Questy z oznaczeniem [19] są może ze dwa... A to oznacza, że trzeba cały lvl dobić.


Coś słabo szukasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, w tej chwili nie da się nawet wbić w kolejkę na żaden serwer ENG, tak przeciążone są :/ Nie wiem czy otwarcie nowych serwerów wiele tu zmieni, bo pewnie niewielu zdecyduje się grać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 20:19, Undertaker napisał:

Ech, w tej chwili nie da się nawet wbić w kolejkę na żaden serwer ENG, tak przeciążone
są :/ Nie wiem czy otwarcie nowych serwerów wiele tu zmieni, bo pewnie niewielu zdecyduje
się grać od nowa.


Się zobaczy, lepiej byłoby, gdyby zwiększyli wydajność serwerów i dodali z może 1 lub 2 serwery w zależności do wymagań.

A propos http://www.wykop.pl/ramka/240228/lech-kaczynski-jednak-gra-w-gry
Nie czytać dopóki się nie obejrzy

Spoiler

Jednak customing postaci w Aionie jest olbrzymi ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dla mnie imba lol jest to, że anglojęzycznych serwerów jest tyle samo co niemieckich czy francuskich. :/ Nie chcę się tu powoływać na konkretne liczby, no ale raczej europejczyków grających na angielskich serwerach niż francuskich jest znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie mam 28 level gladka i jeszcze ani razu nie grindowałem w tej grze... Questów jest tyle, że nie wiem, które robić i jak na razie pominąłem ich sporo, bo level na instancji czy asmo sam wskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probowal ktos placic abonament karta visa? mnie nie chce przyjac ekarty z Mbanku a za WOW platnosc w euro dziala. Zostal sie tylko Paypal? CZy zaloze konto w grze bez podawania danych platnosci? narazie sciagam patche i nie wiem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konta bez żadnych danych nie założysz, jak karta Ci nie działa, to możesz kupić prepaida. Nie musi to być 60 dniowy wiem, że to może być 30 dniówka, co do tych jeszcze krótszych pewien nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos malo sie dzieje na tym forum albo ludzie graja ze nie ma czasu cos tu napisac albo nikt w to nie gra. Jak dla mnie gra bardzo wciagajaca gra sie miło i spokojnie, gra dopracowana moim zdaniem powazny konkurent WOW, sam grałem w WOW i myślałem że lepszej nie zrobią ale jak narazie jestem za Aion i nie wiem czy wrócę do WOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować