Zaloguj się, aby obserwować  
sferis

Aion: The Tower of Eternity - Temat ogólny

451 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2012 o 21:59, vegost napisał:

Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie w Verterionnie jest skill master ? Bo to niemożliwe,
żeby zmienił klasę i nie miał żadnego nowego skilla ? No chyba, że koleś jest w tym sanktuarium
gdzie dokonaliśmy zmiany klasy. Zgubić się tam można ..


Przesadzasz. Dla mnie Sanctum jest o wiele łatwiejsze do odnalezienia się niż Pandemonium.

W Sanctum są dwa miejsca gdzie można dokupić skille. Pierwsze miejsce jest dla max 25 poziomu i jest to te spore pomieszczenie przy obelisku.
Później to musisz pójść na północ Sanctum, gdzie są miejsca na craftingi i pojechać windą w górę. Tam masz kolejnych trenerów ( kurczę, zawsze na słowo trener pierwsza moja myśl to Pokemony ;) ).

P.S. Zapraszam na serwer Spatalos po stronie Elyosów ( to ci jaśni ), jak tylko przestanie być Full serwerem ;)
Tak dla upewnienia grasz na serwerze Perento?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 22:08, Piotrbov napisał:

Przesadzasz. Dla mnie Sanctum jest o wiele łatwiejsze do odnalezienia się niż Pandemonium.

W Sanctum są dwa miejsca gdzie można dokupić skille. Pierwsze miejsce jest dla max 25
poziomu i jest to te spore pomieszczenie przy obelisku.
Później to musisz pójść na północ Sanctum, gdzie są miejsca na craftingi i pojechać windą
w górę. Tam masz kolejnych trenerów ( kurczę, zawsze na słowo trener pierwsza moja myśl
to Pokemony ;) ).

P.S. Zapraszam na serwer Spatalos po stronie Elyosów ( to ci jaśni ), jak tylko przestanie
być Full serwerem ;)
Tak dla upewnienia grasz na serwerze Perento?

>

Ok już załatwione ze skill master. Trochę słaby dmg jak na Gladiatora :) W sumie zawiodłem się :) Tak to jest własnie Perento :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 22:08, Piotrbov napisał:

P.S. Zapraszam na serwer Spatalos po stronie Elyosów ( to ci jaśni ), jak tylko przestanie
być Full serwerem ;)
Tak dla upewnienia grasz na serwerze Perento?


Nick masz taki sam jak na forum?
Upewniam sie, zeby wiedziec kogo bic priorytetem na pvp :D

A co do serwerow - nawet nie przesszzkadzają mi kolejki do logowania - kiedyś było to wkurzające, teraz mnie cieszy fakt, że serwer jest pełny. Szkoda tylko, że trzeba będzie troche czasu poczekać nim nowi gracze dobiją 55lv.
Sam muszę tego dokonać, ale 51 lvli za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 11:57, d7 napisał:

Nick masz taki sam jak na forum?


Na Spatalosie? Nie. Moja główna postac to 55 lvl Spiritmaster, który się nazywa: Tirshen.

Dnia 08.03.2012 o 11:57, d7 napisał:

Upewniam sie, zeby wiedziec kogo bic priorytetem na pvp :D


A co? Jesteś na Spatalosie po stronie Asmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć, jak przejść misję, gdzie zmieniamy się w papugę i musimy zbadać co robią Rewolucjoniści na statku ? To jedna z misji w obserwatorium. Wydaję mi się, że trzeba latać wyżej, ale nie da się !! A przynajmniej nie wiem jak to zrobić. Jak zwykle autorzy dali ciała i nie pokazali instrukcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 16:07, vegost napisał:

Możecie mi powiedzieć, jak przejść misję, gdzie zmieniamy się w papugę i musimy zbadać
co robią Rewolucjoniści na statku ? To jedna z misji w obserwatorium. Wydaję mi się,
że trzeba latać wyżej, ale nie da się !! A przynajmniej nie wiem jak to zrobić. Jak zwykle
autorzy dali ciała i nie pokazali instrukcji..


nie dali ciała tylko kazali pomysleć? o zgrozo to trzeba myslec w grach a nie leciec debilnie za strzalkami... :|


musisz leciec na statek, wejsc do srodka do kabiny kapitana, tam bedzie filmik i sobie dalej poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 16:08, Onybic napisał:

nie dali ciała tylko kazali pomysleć? o zgrozo to trzeba myslec w grach a nie leciec
debilnie za strzalkami... :|


musisz leciec na statek, wejsc do srodka do kabiny kapitana, tam bedzie filmik i sobie
dalej poradzisz


Debilnie za strzałkami ? Najpierw trzeba jakoś wzlecieć do góry, żeby wejść na statek, ale nie da się. Inaczej się utopie w wodzie... Jakieś sugestie jak podnieść papugę do góry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 16:27, vegost napisał:

Debilnie za strzałkami ? Najpierw trzeba jakoś wzlecieć do góry, żeby wejść na statek,
ale nie da się. Inaczej się utopie w wodzie... Jakieś sugestie jak podnieść papugę do
góry ?


moze jestes przy zlym statku? :P idz po plaży zobaczysz duży statek i od groma mobkow, tam przy statku jest dosc sporawa platforma po ktorej sie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 17:49, Onybic napisał:

moze jestes przy zlym statku? :P idz po plaży zobaczysz duży statek i od groma mobkow,
tam przy statku jest dosc sporawa platforma po ktorej sie wchodzi


Przy dobrym jestem statku. On jest częściowo na plaży i na wodzie a koło niego są kraby, ładunki, które cie atakują i rewolucjoniści. Nie wiem no, próbowałem wejść na wrak małej łodzi, ale nie da się wskoczyć na ten statek... Jestem w miejscu gdzie mi pokazuje ma mapie. Najgorszy jest ten limit czasu przemiany w papugę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 12:02, Piotrbov napisał:

A co? Jesteś na Spatalosie po stronie Asmo?

W rzeczy samej.
Jednakże cofne pogróżki ^^ 52 lvl kleryk nie da sobie rady z SM, który zapewne ma wymaksowany gear z aren :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 03:47, d7 napisał:

Jednakże cofne pogróżki ^^ 52 lvl kleryk nie da sobie rady z SM, który zapewne ma wymaksowany
gear z aren :)



Bez przesady ja gram ostro casualowo. Aż taki silny to nie jestem. W Arenach 1vs1 prawie zawsze ( w 95% przypadkach ) przegrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
od razu zaznacze, ze w Aion jestem nowy i pachnacy swiezoscia, wiec mam edycje Starter. Obecnie posiadam 21 lvl i siedze w Altgardzie. Pozostal mi jeden quest, mianowicie Crushing the Conspiracy. Pogadalem z dowodca fortu, przeteleportowal mnie do Zemurru''s Grave i... i albo ja nie doczytalem, albo nie napisalo, ze musze byc w grupie. Jako ze mam startera, nie moglem napisac na lfg, trade itp. Czekalem 30 min az moze jakims cudem ktos sie pojawi, ale nic. Wobec czego, przeteleportowalem sie z powrotem do Altgardu (Return). I.. nie moge abandonowac questa by wziac na nowo i mnie tam z ew. grupa przeteleportowalo a dojsc tam CHYBA nie ma jak (przynajmniej ja nie widze). Anyway, da sie tam dostac bez tego teleportu? O ile uda mi sie znalesc druzyne co moze byc cudem bez czatu...

EDIT: Jesli to ma znaczenie (a pewnie ma :P) jestem Asmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 08:36, zerohunter napisał:

Ee, gdzie ta gra ma .exe, odpalający grę, czy launchera?


Mój skrót do launchera wskazuje na: C:\Program Files (x86)\GameForge\NCLauncher\NCLauncher.exe
Mam Win 7, a C jest dyskiem systemowym, grę mam zainstalowaną na innym dysku.

Ichvander ---> Niestety gram po stronie Elyosów, lecz jeśli to o czym mówisz to ostatnie zadanie kampanijne w Altgardzie to prawdopodobnie, bez problemów da się tam dojść na piechotę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ostatnia misja kampanijna tam. Na razie to olalem, zero chetnych a samemu nie ma szans sie zrobic.. moze kiedys tam powroce.

Mam male pytanie- co daje przynaleznosc do Legionu (oprocz ofc ludzi z ktorymisie gra, pomocy itp.)? Sa jakies bonusy, jak w np. WoW (w sumie duzo bede w trakcie rozgrywki i rozmowach sie odnosil do WoW bo to jedyne MMO w ktore gralem naprawde dlugo..)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 20:55, Ichvander napisał:

Mam male pytanie- co daje przynaleznosc do Legionu (oprocz ofc ludzi z ktorymisie gra,
pomocy itp.)? Sa jakies bonusy, jak w np. WoW (w sumie duzo bede w trakcie rozgrywki
i rozmowach sie odnosil do WoW bo to jedyne MMO w ktore gralem naprawde dlugo..)?


W Aionie legion to właśnie ludzie i nic więcej. Żadnych dodatkowych bonusów nie ma, chyba że podbijanie artefaktów i jeśli artefakt należy do twojego legionu to możesz go użyć, lecz to dopiero od wejścia do Abyss.

Tak czy inaczej gra bez Legionu jest w Aionie bezsensowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak na razie gra sie dobrze ;) jesli bedzie jakis eee social Legion to bede sie zastanawiac...
Moje pytanie na dzis brzmi: oplaca sie kupowac Gold Pack (przypomne ze jestem Starterem)? Czy czekac az zostana ogloszone wymagania/cena przejscia na Veterana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 19:30, Ichvander napisał:

No jak na razie gra sie dobrze ;) jesli bedzie jakis eee social Legion to bede sie zastanawiac...
Moje pytanie na dzis brzmi: oplaca sie kupowac Gold Pack (przypomne ze jestem Starterem)?
Czy czekac az zostana ogloszone wymagania/cena przejscia na Veterana?


Co do Veterana, to zagadaj do mnie na GG lub e-maila. Mam pewną propozycję, co może ci się spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem pomęczyć jakieś mmo i wybór padł na Aion. Niby chciałem "wrócić" do World of Warcraft - ale w WoWa grałem za czasów classica krótko po premierze. Nie mam już tamtego konta - a tyle dodatków jest na rynku, że po prostu szkoda mi wydawać aż tyle pieniędzy "na starcie"... Pogram kilka dni w Aion i jak mi się spodoba to biorę Gold Pack :)

Gram na Spatalosie; ślicznym clericiem po stronie Elyos. Nick: Krisk
Mam nadzieję, że server ma sporo graczy; ktoś go w tym temacie polecał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować