Zaloguj się, aby obserwować  
sferis

Aion: The Tower of Eternity - Temat ogólny

451 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2009 o 18:35, EmperorKaligula napisał:

konczymy rozmowe, uczepiles sie sie "nie bo nie" a z kims takim nie lubie rozmawiac,
bo to dyskusja pozbawiona argumentow. a w przyszlosci "agresji" (lol) unikesz uzywajac
argumentow, a nie rzeczy typu "nie bo nie" albo takich glupot jak "oceniam mmo po 3 dniach
gry" - to dziala na ludzi jak plachta na byka ;]


Przykro mi, ale nie jesteś w pozycji by zabronić mi wypowiadania swojego zdania.
Jeśli gra mi się nie podoba, to mi się nie podoba i mam pełne prawo by o tym mówić.
Ty zaś naucz się prowadzić dyskusje bo widzę, że posiadasz spore braki w dziedzinie
"akceptowania odmienności cudzego zdania".

Na tym zakończę, to nie jest temat o WAR tylko o Aion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 19:28, Nvaier napisał:

Ty zaś naucz się prowadzić dyskusje bo widzę, że posiadasz spore braki w dziedzinie
"akceptowania odmienności cudzego zdania".


akceptuje odmienne zdanie, ale zeby miec o czyms zdanie to trzeba cos wiedziec na dany temat i swoje zdanie wypada poprzec argumentami - wtedy dysktusja milo sie prowadzi, zapamietaj to - przyda Ci sie.

ja Ci nie bronie sie wypowiadac, tylko Twoje wypowiedzi hmmm sa jak recenzje ksiazek po okladce, a takich ludzi nie lubie.

Dnia 11.10.2009 o 19:28, Nvaier napisał:

Na tym zakończę, to nie jest temat o WAR tylko o Aion.


racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche w Aion, mam 26 lvl kleryka i uwazam ze ta gra jest slaba. Oto kilka powodow:
- Nie za wielka ilosc questow, trzeba czesto grindowac zeby dobic level, co jest bardzo meczace, gralem chyab we wszystkie powazniejsze mmo, ale w Aion po prostu brak mi questow, chyba ze sa tak ukryte ze nie potrafie ich odszukac.
- Grafika, jak na gre z 2009 roku to grafika jest przecietna (gram na 2xGF9800 GTX w SLI)
- Granie w Aion nie daje mi funu, jedyne co mnie trzymalo przy grze to chec zobaczenia co jest w Abbys, ale kiedy juz dobilem ten 25 level to okazalo sie ze nie ma tam nic ciekawego, PvP w tej grze jest slabiutkie.

Nie doszedlem do max levelu, mozliwe ze pozniej gra robi sie ciekawsza, jak narazie to jest czysty grid fest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 19:47, dorkah napisał:

Pogralem troche w Aion, mam 26 lvl kleryka i uwazam ze ta gra jest slaba. Oto kilka powodow:
- Nie za wielka ilosc questow, trzeba czesto grindowac zeby dobic level, co jest bardzo
meczace, gralem chyab we wszystkie powazniejsze mmo, ale w Aion po prostu brak mi questow,
chyba ze sa tak ukryte ze nie potrafie ich odszukac.


To chyba nie potrafisz ich znaleźć. Mam 26 lvl i bardzo dużo zadań.

Dnia 13.10.2009 o 19:47, dorkah napisał:

- Granie w Aion nie daje mi funu, jedyne co mnie trzymalo przy grze to chec zobaczenia
co jest w Abbys, ale kiedy juz dobilem ten 25 level to okazalo sie ze nie ma tam nic
ciekawego, PvP w tej grze jest slabiutkie.


No słabiutkie jest, bo popatrz na twój level. Na Abyysie już krążą postacie powyżej 40 lvl, więc nie ma żadnej zabawy gdy się nie ma szansa wygrać.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 20:32, Piotrbov napisał:

No słabiutkie jest, bo popatrz na twój level. Na Abyysie już krążą postacie powyżej 40
lvl, więc nie ma żadnej zabawy gdy się nie ma szansa wygrać.


czyli za jakies 3 tygodnie abyss juz tylko dla 50tek ? bo przeciez ludzie ciagle bija lvl, a gankowanie to chlebek powszedni i z niskim lvlem nie ma nawet co myslec. z 1-2 miesiace grindu (racjonalnie rozlozone te 17dni x 20godzin) i mozna zaczynac PvP jak ktos dopiero zaczyna gre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 20:37, EmperorKaligula napisał:

czyli za jakies 3 tygodnie abyss juz tylko dla 50tek ? bo przeciez ludzie ciagle bija
lvl, a gankowanie to chlebek powszedni i z niskim lvlem nie ma nawet co myslec. z 1-2
miesiace grindu (racjonalnie rozlozone te 17dni x 20godzin) i mozna zaczynac PvP jak
ktos dopiero zaczyna gre ;)

Myślę, że grubo przesadzasz. Wystarczy poprosić chińskich kolegów by zaopiekowali się kontem i sami nabiją 50tke, za odpowiednią opłatą. A będzie ich coraz więcej. Jest wprawdzie to ryzyko bana... haha, NCSoft, no tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek nowe postacie będą miały ułatwienia ponieważ od skilla 400 w craftingu można robić złote przedmioty na 30-35 level, czyli jak przyjdą nowe osoby to będą miały za niedużą cenę dużo lepsze itemy niż te co są teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 20:59, KaPe napisał:

Myślę, że grubo przesadzasz. Wystarczy poprosić chińskich kolegów by zaopiekowali się
kontem i sami nabiją 50tke, za odpowiednią opłatą. A będzie ich coraz więcej. Jest wprawdzie
to ryzyko bana... haha, NCSoft, no tak.


Odpowiednia opłata. Myślisz, ile osób będzie chciało mieć wymaksowaną postać za 300 Euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 19:25, Morgahn napisał:

Piotruś zapraszam na ebay i sam zobacz jak to wygląda w dowolnym mmo ncsoftu.


1. Skąd wiesz jak mam na imię?
2. Na allegro 60 dni kosztuje 85 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie będę nawet komentował
2. Zobacz na który post odpowiadam

Ale na wszelki wypadek. Nc lubi farmerów i lubi boty bo konta na których działają są opłacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 06:19, Morgahn napisał:

2. Zobacz na który post odpowiadam


Fakt. Uciąłeś cytat, więc naprawdę myślałem że odpowiadasz na mój ostatni post

Dnia 22.10.2009 o 06:19, Morgahn napisał:

Ale na wszelki wypadek. Nc lubi farmerów i lubi boty bo konta na których działają są
opłacone.


Niestety to wiadomo, lecz nie ma botów ( tak mi się wydaje ), co by grały na PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moment ta gra to tylko pvp ? Czy są serwery na których zwyczajnie można dostać w łep kiedy się expi jeśli tak to jest identycznie jak w L2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 14:43, Morgahn napisał:

Moment ta gra to tylko pvp ? Czy są serwery na których zwyczajnie można dostać w łep
kiedy się expi jeśli tak to jest identycznie jak w L2 :)


Nie ma serwera, w którym nie realne jest dostanie w łeb podczas expienia. Zawsze może się przydarzyć jakiś asmok,, który przeszedł przez Rift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 11:27, Orion napisał:

Gdyby zrobili polski serwer i obniżyli abonament to pewnie bym te gre kupił. Ale jest
jak jest :/


A to wszystko zależy od polskiego dystrybutora gry w Polsce. Czy będzie jakaś umowa czy nie. A i jeszcze jedno. W Aionie są serwery niemieckie i francuskie ( może jeszcze są jakieś nie pamiętam ) i płacą normalnie, jak ogólne serwery angielskie ( europejskie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować