Zaloguj się, aby obserwować  
sferis

Aion: The Tower of Eternity - Temat ogólny

451 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2010 o 20:27, Aedrin napisał:

I nikt poza tobą? xD
Temat jak widzę żywy...


Mi tam to nie przeszkadza. Mam oficjalne angielskie forum, legion do pogadania. Po co jeszcze jedno forum? Ale jak zauważ na gramie ta gra nie jest popularna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 23:10, Aedrin napisał:

Nom, Jak jeszcze legion ma TS, to jest super. Aion, gra ciekawa, ale zaczyna mi się powoli
nudzić


Dlatego ja, dla przykładu, robię dwu, może trzy tygodniową przerwę. Robienie Miragenta trochę mnie zmęczyło ( a jeszcze mam do zcrytowania Heart of Magic )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wznowiłem gre i tym razem dałem sie wciągnąć ;) teraz wychodzi patch 2.5 (szału nie robi ale na pewno nie jest to krok w tył) i jest już zapowiedź 3.0 krótka i mało mówiąca ale zawsze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 10:39, tomato99 napisał:

Wznowiłem gre i tym razem dałem sie wciągnąć ;) teraz wychodzi patch 2.5 (szału nie robi
ale na pewno nie jest to krok w tył) i jest już zapowiedź 3.0 krótka i mało mówiąca ale
zawsze ;p


Podasz linka do tej krótkiej zapowiedzi 3.0? Jakoś 2.0 mnie w ogóle nie wkręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 14:11, Piotrbov napisał:

> Wznowiłem gre i tym razem dałem sie wciągnąć ;) teraz wychodzi patch 2.5 (szału
nie robi
> ale na pewno nie jest to krok w tył) i jest już zapowiedź 3.0 krótka i mało mówiąca
ale
> zawsze ;p

Podasz linka do tej krótkiej zapowiedzi 3.0? Jakoś 2.0 mnie w ogóle nie wkręciło.



http://www.youtube.com/watch?v=khPu-B3FqME

pod koniec filmiku (na poaczatku patch 2.5 jest pokazany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widac ze ta gierka nie jest za bardzo popularna po liczbie postow... mam nadzieje ze nie jest taka zla. moglby mi ktos powiedziec cos o niej? pierwsze pytanie o oplaty. rowniez jak sie ma pvp i pve w porownaniu do wowa, bo tylko w ta gre gralem ze wszystkich mmorpg. aha i jeszcze kiedy zdobywa sie te skrzydla i w jaki sposob bo tylko z tego znam ta gre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 16:05, Malevyn napisał:

widac ze ta gierka nie jest za bardzo popularna po liczbie postow... mam nadzieje ze
nie jest taka zla. moglby mi ktos powiedziec cos o niej? pierwsze pytanie o oplaty. rowniez
jak sie ma pvp i pve w porownaniu do wowa, bo tylko w ta gre gralem ze wszystkich mmorpg.
aha i jeszcze kiedy zdobywa sie te skrzydla i w jaki sposob bo tylko z tego znam ta gre
:D


Ja grałem, ale po roku skończyłem grać, znajomi z legionu w Aion''ie w większości przenieśli się do Rift''a. Uważają Rifta za lepszą grę.

Opłaty: mozna zobaczyc na allegro po ile schodzą karty pre-paid NCSoftu
PvP i PvE w porównaniu do WoW''a to nie wiem.

Te skrzydła, dostaje się na 10 poziomie postaci, lecz są one przereklamowane. Można latać tylko w niektórych miejscach. Tylko w krainie PvP można latać do woli wszędzie.

Jakbyś miał jakieś szczegółowsze pytanie to pytaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no odnosnie tej krainy pvp, to chodzi o pvp realm czyli server czy jakis zone w samej grze czyli strefy ?

a i odnosnie rifta no to bez watpienia napewno lepsza. z tego co slyszalem laczy w sobie zalety kilku mmorpgow takich jak wlasnie aion czy wow. pozatym lepsza grafika i brak tej mangowosci ktora jest w aionie i ktora no mi sie bardzo nie podoba.

a ty w wowa grales? duzo sie rozni rozgrywka w aionie od niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i z tego co teraz widze to wychodzi na to ze wow najtanszy. prepaid wowa kosztuje ok 75 zl na z 60 dni, do rifta 85 a aion 82. kto by pomyslal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 17:10, Malevyn napisał:

no odnosnie tej krainy pvp, to chodzi o pvp realm czyli server czy jakis zone w samej
grze czyli strefy ?


Chodzi o lokacje w grze. Wszystkie serwery są PvEvP

Dnia 17.04.2011 o 17:10, Malevyn napisał:

a ty w wowa grales? duzo sie rozni rozgrywka w aionie od niego ?


Nie, nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 18:02, Nieznajomosc napisał:

czy zeby grac/odpalic "AION : ASSAULT ON BALAUREA" nie potrzebna jest podstawowa wersja
gry aion? te ASSAULT ON BALAUREA to juz jest aion podstawa z dodatkiem tak?

Tak możesz kupić AoB bez podstawki i zagrasz. No i potem abonament rzecz jasna. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pobieram właśnie aion ze strony "gamershell" ma prawie 15gb.

mam zamiar kupić sobie kod na 15 dni grania w aion i wytestować grę, czy przypadnie mi do gustu.

czy wszystko robie dobrze? tzn. pobiore tego aiona z tej strony, kupie ten kod na allegro sobie i zaloze konto i aktywuje ten kod, a nastepnie normalnie loguje sie do aiona i jest all ok?

troche dziwne pytanie zadaje, ale po prostu chce miec pewnosc, ze wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, musisz kupić też kod aktywacyjny[a takie bez pudełka raczej nie są dostępne] więc tak czy tak musisz wydać te 80-120zł~~ i potem jeszcze 30 na 15dniowy abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować