Zaloguj się, aby obserwować  
sferis

Aion: The Tower of Eternity - Temat ogólny

451 postów w tym temacie

Dobrze wiedzieć :)
Szukamy redakcji do serwisu http://aion.gram.pl/, który jest martwy od pewnego czasu - ma natomiast naprawdę sporą liczbę wejść. Przeniesiemy ją wkrótce na WordPress, by prowadzenie jej było łatwe i szybkie.
Czemu ją odświeżamy? Cóż, póki co nie możemy powiedzieć - ale fani naprawdę powinni być zainteresowani :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz temat zostal podbity to:
chcialem wyrazić swój smutek co do mojego odejścia z tej gry ;/ gdyby nie ten merge Gorgosa ze Spatalosem to kto wie... potem to już tylko jeden wielki kocioł sie zrobił i zamieszanie. Nie chciałem w tym uczestniczyć bo większość polskiej ekipy, z którą miałem przyjemność na Gorgosie grać albo uciekła na inny serwer, albo tak jak ja, zakończyła swoją przygodę na dobre.
Jak jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jesteś zainteresowany prowadzeniem strony, lub znasz kogoś kto jest na bieżąco ze światem gry? Coś się szykuje, więc jest to dla nas ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 11:02, Laid_back napisał:

Może jesteś zainteresowany prowadzeniem strony, lub znasz kogoś kto jest na bieżąco ze
światem gry? Coś się szykuje, więc jest to dla nas ważne :)


Prawdę mówiąc mogę, tylko na jakich zasad miało to by wyglądać? Newsy, artykuły, itd. Co dokładnie, jest oczekiwane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 12:04, Piotrbov napisał:

Prawdę mówiąc mogę, tylko na jakich zasad miało to by wyglądać? Newsy, artykuły, itd.
Co dokładnie, jest oczekiwane?


Najważniejsza sprawa to aktualne informacje pojawiające się o grze, czyli newsy są podstawą. Artykuły też fajnie jakby się znalazły, ale oczywiście nie musi tego robić jedna osoba. Wszystko zależy od możliwości - w kwestii materiałów duże wsparcie będziemy mieli też od wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 14:04, Laid_back napisał:

ciach


Odbierz e-maila sprzed dwóch dni ;) A jeśli coś nie przyszło, to powiem, , że na próbę to mogę spróbować. Zobaczę czy mnie to wciągnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh fakt, wpadło do spamu- już odesłałem ;)


Jeśli są jeszcze ochotnicy do redakcji strony o Aion np. pisania artykułów czy poradników - zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aion od lutego w formule F2P. Co o tym sadzicie?
Mam nadzieję, że oprócz mnie wielu wróci do świata gry. Nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 12:55, d7 napisał:

Aion od lutego w formule F2P. Co o tym sadzicie?
Mam nadzieję, że oprócz mnie wielu wróci do świata gry. Nie mogę się doczekać :)


Odpowiedziałem ci co o tym myślę w komentarzu ;)

A i jeszcze jedno. Jak widać, jak ktoś zamierza grać w Aion''a gdy będzie FTP, to będzie się nawet opłacało kupić kod na allegro, najtańszą kartę doładującą i będzie dożywotnio prawie jak złote konto.

P.S. Jak wracasz do gry to może chciałbyś pomóc przy kolektywie Aion'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 21:15, Piotrbov napisał:

A i jeszcze jedno. Jak widać, jak ktoś zamierza grać w Aion''a gdy będzie FTP, to będzie
się nawet opłacało kupić kod na allegro, najtańszą kartę doładującą i będzie dożywotnio
prawie jak złote konto.


A to nie miało być tak, że jak ktoś już grał ileś tam czasu i płacił ten abonament, to otrzyma ten status weterana?
Z uniesienia przeczytałem to, co chciałem, a nie to, co było napisane? ;p

Co do kolektywu: Przemyślę to. Nie mam za wiele czasu na życie, a co dopiero artykuł skrobnąć od czasu do czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 05:31, d7 napisał:

A to nie miało być tak, że jak ktoś już grał ileś tam czasu i płacił ten abonament, to
otrzyma ten status weterana?
Z uniesienia przeczytałem to, co chciałem, a nie to, co było napisane? ;p


Każdy kto kupił grę i nawet jak ma nieaktywne konto, jeśli zgodzi się na przeniesienie konto do GameForge''a ( poprzez http://www.plaync.com to będzie ma tzw. konto weteran już gdy gra stanie się darmowa.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2011 o 08:48, Piotrbov napisał:

Każdy kto kupił grę i nawet jak ma nieaktywne konto, jeśli zgodzi się na przeniesienie
konto do GameForge''a ( poprzez http://www.plaync.com to będzie ma tzw. konto weteran
już gdy gra stanie się darmowa.



To o to mi chodziło ;) Tyle, że nie znalazłem tam opcji przeniesienia konta jeszcze...
poza tym Gameforge kojarzy sie mi z grami na przeglądarke (Ogame, Ikariam etc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 23:06, d7 napisał:

To o to mi chodziło ;) Tyle, że nie znalazłem tam opcji przeniesienia konta jeszcze...
poza tym Gameforge kojarzy sie mi z grami na przeglądarke (Ogame, Ikariam etc)


Jak się zalogujesz na konto plaync, gdzie jest Aion to na lewej belce powinien być link w którym pozwalasz NCSoftowi, przekazać twoje dane e-mail itd. ( numery kart itd. nie są przekazywane ) GameForgowi, gdy będzie premiera wersji FTP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 11:43, nightfaler napisał:

Mogę pożebrać o keya do bety?

Wątpie, kod do bety łączy się z tym że dostaniesz veterana i pewnie 30dni gold packa. Więc nikt go za darmo nie odda :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 14:42, d7 napisał:

to jakas beta jest? :D

closed beta do 16 lutego. Każdy komu uda się zdobyć klucz i zagra dostanie weterana na tym koncie. Dodatkowo jeśli wbijesz postacią podczas bety:
lvl 10 - 7 dni goldpacka
lvl 20- 15 dni gold packa
lvl 30 - 30 dni goldpacka
Postacie zostaną usunięte oczywiście ale samo konto weteran + 30 lvl daje już niezły start.
Ja swój klucz już mam. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować