Zaloguj się, aby obserwować  
sferis

Aion: The Tower of Eternity - Temat ogólny

451 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2009 o 11:52, Woo-Cash napisał:

Miejmy nadzieję, że CPD obniży cenę, jak i abonament...zupełnie jak w AoC ;P


Mało prawdopodobne. Zauważ, że CDProjekt ma jeszcze inne gry NCSoftu tj. Lineage, City of Heroes itd. i te gry nie mają zmniejszonego abonamentu, jak to jest w Age of Conan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 13:51, Piotrbov napisał:

Mało prawdopodobne. Zauważ, że CDProjekt ma jeszcze inne gry NCSoftu tj. Lineage, City
of Heroes itd. i te gry nie mają zmniejszonego abonamentu, jak to jest w Age of Conan.



Taa, ale czy te inne gry są w polskiej wersji językowej? Nie wiem, ale chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 15:54, Woo-Cash napisał:

Taa, ale czy te inne gry są w polskiej wersji językowej? Nie wiem, ale chyba nie...


Ze wszystkich gier NCSoftu, tylko Guild Wars jest przetłumaczone na język polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna ta gre jakos przetestowac aktulanie? bo widze ze szykuje sie niezle MMO, a nie chce w ciemno kupywac bo troche drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 18:28, diablolod napisał:

Mozna ta gre jakos przetestowac aktulanie?


jutro konczy sie 3 faza beta testow w europie :)
Wiecej informacji znajdziesz na aion.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 08:59, d7 napisał:

> Mozna ta gre jakos przetestowac aktulanie?

jutro konczy sie 3 faza beta testow w europie :)
Wiecej informacji znajdziesz na aion.gram.pl


Chodzi ci o closed betatesty czy open?

Edit:

Aha closed bety sa... a do open jeszcze zdeka daleko :/
W ciemno nie kupie napewno... ostatnio dokupilem dodatek do wowa i wykupilem abonament... nabilem z 70 na 72 lvl w jakies 2 dni i ... odechcialo mi sie grac i 200 zl w plecy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem ze chce kupic pre-order pak ( http://www.gram.pl/sk2_9greGO3_Pre_order_pak_Aion_The_Tower_of_Eternity.html?utm_source=sklep_gram&utm_medium=link&utm_content=Pre-order_pak_Aion_The_Tower_of_Eternity&utm_campaign=top10 ) ale trzeba zaplacic z gory, wiec skladam zamowienie a tam na liscie niema mojego banku :/. Moze podpowie mi ktos jak to kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia lukas4457 jak Ci pomóc, moze niech jakis Twoj znajomy za Ciebie uiści opłatę.

Ja mam z kolei inne pytanie:
Po zakupie pre order packa ściąga mi się wersja "Aion (North America)" <- czy z tego moga wyniknąć jakies problemy później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 16:17, d7 napisał:

nie mam pojęcia lukas4457 jak Ci pomóc, moze niech jakis Twoj znajomy za Ciebie uiści
opłatę.

Ja mam z kolei inne pytanie:
Po zakupie pre order packa ściąga mi się wersja "Aion (North America)" <- czy z tego
moga wyniknąć jakies problemy później?

Nie. Zmieniasz tylko potem region na EU w ustawnieniach launchera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 15:28, lukas4457 napisał:

A ja mam taki problem ze chce kupic pre-order pak ( http://www.gram.pl/sk2_9greGO3_Pre_order_pak_Aion_The_Tower_of_Eternity.html?utm_source=sklep_gram&utm_medium=link&utm_content=Pre-order_pak_Aion_The_Tower_of_Eternity&utm_campaign=top10
) ale trzeba zaplacic z gory, wiec skladam zamowienie a tam na liscie niema mojego banku
:/. Moze podpowie mi ktos jak to kupic?



Niestety innej moż
liwości nie ma. Zawsze jak chcesz to możesz kupić na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.
Teraz pozostaje mi tylko czekać na kolejne beta testy :)
Przeraża mnie tylko rozmiar gry do ściągnięcia, przy moim miesięcznym limicie transferu 10 Gb XD
Oby od września udało mi się to zmienić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są już gdzieś podane wymagania sprzętowe Aiona ? Jak mam być szczery przeraża mnie CryEngine w grze MMO, no chyba że będzie naprawdę porządnie zoptymalizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 14:23, 4ny4 napisał:

Są już gdzieś podane wymagania sprzętowe Aiona ? Jak mam być szczery przeraża mnie CryEngine
w grze MMO, no chyba że będzie naprawdę porządnie zoptymalizowany.


Minimum Specs:

CPU:Pentium 4 2.0GHz
RAM:1GB
Graphics Card: GeForce FX 5600
Video Memory of 128MB 3D accleration required
DirectX:9.0 or higher

Wygrzebane z netu.

P.S. Bardziej niż optymalizacją nazwałbym to bezczelnym okrojeniem...
gdyby nie reklama przy uruchamianiu gry to w życiu bym nie powiedział, że
ma ona coś wspólnego z CryEngine. Szczegółowe są właściwie tylko postacie
i ich wyposażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz pograć już teraz w wersję 1.5 ( czyli taka jaka będzie EU ) to proponuję grę na chińskiej Open Becie. Jak to zrobić jest ładnie opisane w necie i na polskich stronach o Aionie. - wymagan dobra znajomość angielskiego.

Co do ceny - CD Projekt wyjaśniał już, że nie jest jedynym wydawcą na polski rynek. Inna firma przystała od razu na cenę sugerowaną, co wybiło wszystkie argumenty CDP przy negocjacji ceny. ( Przynajmniej tak się tłumaczył pracownik CDP )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 12:57, Arkadiusz napisał:


Nom, trochę oszaleli. Ja bym na 100% w tej cenie nie kupił. Na ebayu, jest tańsze ( o wiele ). Wydaje mi się, że albo to jest pomyłka, albo merlin pomyślał, że jak wszystkie w Polsce egzemplarze są zarezerwowane, więc może ktoś się skusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy chcąc załapać się na open bete muszę kupić Pre order Pak, czy wystarczy że złożyłem zamówienie na sam Pre order gry i klucz zostanie przesłany jak to miało miejsce np w GW:Factions?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować