Zaloguj się, aby obserwować  
sferis

Aion: The Tower of Eternity - Temat ogólny

451 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2009 o 21:17, Undertaker napisał:

Świetna gra, kupiłem pre-order. Zastanawia mnie jedno. Gram Assassinem na Open i mam
11. poziom - mianowicie, czy idzie rozdawać skille, tak jak w WoW?


Nie, każda osoba w danej klasie ma takie same skille, ale od 20 levela wchodzą stygmy czyli skille, które zdobywasz poprzez wsadzenie kamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Ja się tak ciągle zastanawiam, czy wycofać zamówienie Aion''a czy nie... Słyszałem, że w tej grze są ostre grindy, ale nie miałem czasu się podczas tych zamkniętych bet przekonać, bo zawsze miałem jakieś problemy z launcherem. A co do tej otwartej, to nie wiem, czy mi się na czas ściągnie.

A więc jak to jest? Gra jest strasznie grindowa, średnio grindowa, trochę grindowa, czy wcale grindowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 18:39, Pawlo09 napisał:

Ta gra będzie płatna?


No, będzie. Płacić za tą grę będzie można tymi kartami pre-paidowymi NCSoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 21:01, Undertaker napisał:

> A więc jak to jest? Gra jest strasznie grindowa, średnio grindowa, trochę grindowa,
czy
> wcale grindowa?


Obecnie po poprawkach (ja mam poziom 14, ale mam całkiem doświadczonego kumpla) gra jest
trochę grindowa. Odrobinę trzeba pogrindować, ale jest znacznie, znacznie, znacznie lepiej
niż na poprzednich betach (dodali ponad 1000 q). W praktyce wygląda to tak. Masz 13. poziom i pół paska do 14. Brakuje ci questów już na 13 poziomie więc zaczynasz robić te od 14 jednocześnie grindując (można się o party pokusić). Nabijasz 14 i pojawia się masa nowych questów od npcków, którzy na 13 nic nie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 18:15, Piotrbov napisał:

A więc jak to jest? Gra jest strasznie grindowa, średnio grindowa, trochę grindowa, czy
wcale grindowa?


Powiem tak, według twoich kryteriów gra jest średnio grindowa. Do 30 levela wszyściutko okej, zawsze są gdzieś questy do robienia, a jak je skończysz to pojawiają się nowe. Po 30 już trzeba gridnować (są questy ale już nie jest tak różowo). Podobno w patchu 1.5 dodali jakieś 600 questów to powinno być lepiej, ale i tak nie będzie jak w wowie. Ale zauważyłem, że grind w tej grze nie jest jakoś uciążliwy chyba, że grindujesz 12h pod rząd jednego dnia ;)

A co do metody expienia to polecam party 2 osobowe. Exp z potworów nie spada tak bardzo a questy robi się bardzo szybko. No i jeszcze szybkim (przynajmniej tak się wydaje) i przyjemnym sposobem jest zabijanie championów w party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to będzie? Żeby założyć konto już do gry, to trzeba dodać tą grę do konta PlayNC? Bo jeśli tak, to czy jest jakaś możliwość sprzedania gry, nie sprzedając konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 22:09, Piotrbov napisał:

A jak to będzie? Żeby założyć konto już do gry, to trzeba dodać tą grę do konta PlayNC?
Bo jeśli tak, to czy jest jakaś możliwość sprzedania gry, nie sprzedając konta?


Jest - załóż nowe konto PlayNC specjalnie dla Aiona ;) Ja się bardzo cieszę z nadchodzącej premiery Aiona! Już 20. start. WoW mi się po 3 latach znudził, WAR, AoC i LotRO nie wciągnęły... A Aion imba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 22:11, Undertaker napisał:

Jest - załóż nowe konto PlayNC specjalnie dla Aiona ;) Ja się bardzo cieszę z nadchodzącej
premiery Aiona! Już 20. start. WoW mi się po 3 latach znudził, WAR, AoC i LotRO nie wciągnęły...
A Aion imba.


Hym... Może. To ja zrobię tak, dam licytacje na EK Aion''a na allegro z jakąś tam cena minimalną ;) Jeśli się sprzeda, to sprzedaje, jeśli nie, to gram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się na razie nie wypowiadam co do gry jaka to jest świetna i cudowna, bo chcę poczekać do end-game''u. Przy warze też wszystko było cudowne dopóki nie doszło się do niezbalansowanej, zlagowanej i niskofps''owej rozgrywki. Tak więc o tej grze napiszę coś za jakieś 3 miesiące jak wbiję 50 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 11:51, Undertaker napisał:

Tak samo, jak w WoW - nawet cena taka sama. 12,99 ojro.Lub karta NCSoftu.


Skąd masz te dane, bo to trochę dziwne, że kartą by się płaciło więcej, niż za kartę pre-paidową. I coś pamiętam że w grach NCSoftu jak się płaci kartą, to im więcej miesięcy się zamówiło, tym jest taniej ( lecz nie jestem pewny tego )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam - to samo z WoW. Też za kartę płacisz mniej. Pogoogluj, w necie wszyscy piszą 12,99 euro. Zresztą Koreańczycy płacą w przeliczeniu blisko 14 USD za miesiąc, a wiadomo, że teraz jest modne przeliczanie kursu USD/Euro w stosunku 1:1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 14:57, Undertaker napisał:

Powtarzam - to samo z WoW. Też za kartę płacisz mniej. Pogoogluj, w necie wszyscy piszą
12,99 euro. Zresztą Koreańczycy płacą w przeliczeniu blisko 14 USD za miesiąc, a wiadomo,
że teraz jest modne przeliczanie kursu USD/Euro w stosunku 1:1...


Dobra, już sprawdziłem, jednakże wg. dzisiejszego przelicznika, bardziej opłaca się u nas kupować karty pre-paidowe.

3 miesiące kartą kosztują około 143 złotych, a karta pre-paid na 2 miesiące 74 złotych ( tyle jest na allegro )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda. :D Nikt nie powiedział, że tak nie jest korzystniej. Cóż. Z jednej strony chce mi się grać w Aiona jak diabli a z drugiej nie, bo i tak mi skasują postać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować