Zaloguj się, aby obserwować  
sferis

Aion: The Tower of Eternity - Temat ogólny

451 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2009 o 11:05, zbynio_archmage napisał:

jeśli zamowiliśćie Aiona na gram pl w ilośći większej niz 1 egzemplarz to nie odbierajcie
paczki, ja zamówiłem 2 egzemplarze a dostałem 1, a zapłaciłem za 2 , sprawa idzie do
wyjaśnienia


To już masz przesyłkę? Fajnie, a więc dzisiaj prawdopodobnie, w sklepie gramu będzie do odebrania EK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Moje dotychczasowe doświadczenia z MMO sprowadzają się do WoWa (prawie 5 lat już będzie, z przerwami ;-)) oraz do trzech miesięcy WO, który jakoś niespecjalnie przypadł mi do gustu (fajne PvP, ale mnie nie interesuje PvP, tylko PvE bardziej).
Anyway, co jakiś czas poszukuję sensownej alternatywy PvE dla WoWa i może to Aion będzie właśnie tą pierwszą ;-).
Teraz tak, czy ktoś mógłby mi powiedzieć, gdzie mogę uzyskać o Aionie jako takie ogólne informacje ?
Przede wszystkim zależy mi na gameplay''u, czyli jak wygląda content PvE, jak bardzo różni się od WoWowskiego ;-) oraz jak z płatnościami * i w ogóle.
Chyba, że ktoś z tych bardziej obeznanych sam zapoda coś od siebie, też będę bardzo wdzięczny.
Generalnie, czy jeżeli WoW dość mocno zwrócił moją uwagę, Aion też ma na to szansę ?

No i najważniejsze podstawowe pytanie, na które mam nadzieję uzyskać odpowiedź już tutaj, bo to warunkuje moją ewentualną grę w tą grę.
Mianowicie, czy do Aion są dostępne Pre-paidy ? BO jak nie ma , to kaplica na wstępie, bo kartą płacić nie mogę ... znaczy się mógłbym, ale nie chcę. ;-)


Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 12:40, Dann napisał:

różni się od WoWowskiego ;-) oraz jak z płatnościami * i w ogóle.


Płatności kartą, lub pre-paidami

Dnia 22.09.2009 o 12:40, Dann napisał:

No i najważniejsze podstawowe pytanie, na które mam nadzieję uzyskać odpowiedź już tutaj,
bo to warunkuje moją ewentualną grę w tą grę.
Mianowicie, czy do Aion są dostępne Pre-paidy ? BO jak nie ma , to kaplica na wstępie,
bo kartą płacić nie mogę ... znaczy się mógłbym, ale nie chcę. ;-)


Wszystkie pre-paidy do gier NCSoftu działają również w Aionie. Na Allegro można znaleźć 60 dni za 75 złotych.

Dnia 22.09.2009 o 12:40, Dann napisał:

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 12:46, Piotrbov napisał:

> różni się od WoWowskiego ;-) oraz jak z płatnościami * i w ogóle.

Dnia 22.09.2009 o 12:46, Piotrbov napisał:

Wszystkie pre-paidy do gier NCSoftu działają również w Aionie. Na Allegro można znaleźć
60 dni za 75 złotych.


Ok, to jest Ok.
Natomiast jak to jest z gameplay''em i PvE ? Czy bardzo różnią się od tego z WoWa ?
No i może przede wszystkim, czy jest możliwość sprawdzenia tego osobiście ? Jakieś triale lub coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał moze ktos w ta gre na laptopie mam zamiar kupic ale nie wiem jak to bedzie dzialac moja grafa to Ati HD 3650 reszte mam ok , moze jest jakies demo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 14:23, Dann napisał:

Natomiast jak to jest z gameplay''em i PvE ? Czy bardzo różnią się od tego z WoWa ?
No i może przede wszystkim, czy jest możliwość sprawdzenia tego osobiście ? Jakieś triale
lub coś w tym stylu.


Jeszcze triale potrzebne! W tej chwili są 1-5h kolejki na serwach oO Ale poważnie, pewnie kiedyś wprowadzą. Generalnie rzecz biorąc nie różni się zbytnio od tego z WoW (mówię o zwykłym lvlowaniu, instancji i pvp nie widziałem na tyle długo, by oceniać). Bardzo fajny system combosów, niektóre skille możesz użyć tylko po innych. 8 klas (do 10. lvlu tylko 4). Trochę świat gry mnie zawiódł - zdecydowanie mniejszy od WoW i na początkowych lokacjach masz wrażenie, że idziesz po sznurku. Ale - jak dla mnie - ta gra jest znakomita, WoW do piachu. I mówi to prawie 4-letni wyjadacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 15:06, Yaquza napisał:

W moim przypadku, bede czekał aż privaty będą.Nie bede płacił.... Żal mi kase wydawać.


NC... oO

Ludzie, działają wam klucze do retaila? Ja już otrzymałem - dwa - ale nie mogę ich aktywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 15:20, Undertaker napisał:

Ludzie, działają wam klucze do retaila? Ja już otrzymałem - dwa - ale nie mogę ich aktywować.


Klucze można aktywować w dniu premiery. Przedtem nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 15:06, Yaquza napisał:

W moim przypadku, bede czekał aż privaty będą.Nie bede płacił.... Żal mi kase wydawać.


"Szkoda kasy to ukradnę" hmm ciekawe rozumowanie. Może jak kasy szkoda, to po prostu w to nie grać.

Ostrzegawczo -2 do statusu za bardzo niefajnie pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal, dobra ja sie tu nie wypowiadam, szkoda mi czasu.Widać nikt mnie nie rozumie.Chodzi o to że nie będę płacił, bo wystarczy mi to że kupuje samą grę.Nie będę płacił za granie w nią, to ma być przyjemność a nie... Wyzyskiwanie kasy od ludzi, którzy po prostu chcą sobie pograć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować