Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - co nowego na stronie?

19 postów w tym temacie

Prawda... prace plastyczne super! Ale lepsze sa czarnobiale ;] kolorowe jakies takie... malo kolorowe? :D.
Heh juz nie moge sie doczekac tej gry... Kto zamowil kartke swiateczna? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji... Jak wygląda taka kartka??? Nie wnikałem w zawartość wiedźmińskiej strony (poza stronami o samej grze), jest gdzieś może obrazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem swój adres, a jakaże ;D

Swoją drogą też jestem ciekaw jak będzie wyglądać...

Jak dla mnie mogą wiedźmina nie wydawać byleby kartki wysyłali - gierka mi napewno nie pójdzie, a kartki ładne XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 19:35, Keiran napisał:

DNF zostal oficjalnie skasowany pare miechow temu


Jesus maryja ... zniszczyles moj swiat ... gdzie takie wiesci wasc wyczytal? Azali, jesli to powtaz, to na satysfakcyje niechybnie pozwe Waszmoscia... Na te giercyje kultowa z reszta czekam latek kupe, a tu takie wiesci !!! Licze skrycie na to, iz wasc szaleju sie opil i ino z nieswiadomosci Waszej taka historyja okrotna wynikla ...
A tak na serio, to normalnie nie uwierze jak nie zobacze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano waść zważ iż titulare na Duke Nukem if Ever zmieniono, co jasno przedstawia, że przed roztopami nas ona gra nie najdzie jeno influencje jakieś napotkawszy za kontusz ją wrzucono na pierwiejsze czasy czekając
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze wiedzmin nie bedzie mmorpg''iem :C Fajnie by wygladal swiat, gdzie robisz wlasnego wiedzmina i poruszasz sie po fantastycznym swiecie Polski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 19:11, NeVeR01 napisał:

Szkoda, ze wiedzmin nie bedzie mmorpg''iem :C Fajnie by wygladal swiat, gdzie robisz wlasnego wiedzmina i poruszasz sie
po fantastycznym swiecie Polski !

Hmm...
Ger@lt: OMG OMG ROTFL :D :D You kill monster
G3ralt31: WTF? Me kill no!
Sexy_Y3nn3f3r: Die him!
G3r@lt55: R U a girl, have nude pics?
Monastor: Woe unto thee! Filthy breed of hell!
G3r@lt55: Monastor - Do speak english?

:)
Klimat opowiadań sapkowskiego popsuty przez graczy MMORGP... tylko tego nam brakuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować