Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Test Drive Unlimited 2 - temat ogólny

853 postów w tym temacie

Grałem może 10 minut. Wystarczy. Chcę zwrotu kasy. 3/10 może... za Mustanga na początku. Miałem nadzieję, że ludzie przesadzają narzekając na model jazdy. Jest mniej więcej jak w nowym Hot Pursuit tylko bardziej drętwo i mniej spektakularnie. Na widoku zza kierownicy (moim ulubionym z TDU) nie da się jeździć. Grafika jest brzydka i nie usprawiedliwia wymagań sprzętowych, a postaci są nawet brzydsze niż w TDU. Powiedzcie proszę, że po przejsciu gry jest tryb Hardcore, tak jak w TDU... to by ratowało tą grę... może. Jeżeli cenicie sobie przyjemność z "jazdy" a nie lans na ch**owych imprezach to grajcie dalej w pierwsze TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już nie ogarniam... myślałem, że ludzie, którzy narzekają mają z grą problemy bo jadą na piratach, tu sie okazuje, że nie tylko... czemu są ludzie u których jeździ się normalnie, a kupa innych osób ma takie problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie mojego psioczenia. Gdy zmniejszyć czułość sterowania tak do długości 1/5 paska to idzie grac na klawiaturze, na standardowej czułości (1/2 długości paska) auto reaguje zbyt gwałtownie na komendy ;)
Więc cofam moje narzekanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA JEST "AMEJZING" klimat niesamowity, dawno się tak nie bawiłem, lepsze niż ostatnie MMO w jakie grałem! Dla mnie zakup BARDZO UDANY - pierwsze wrażenie ULTRA POZYTYWNE! Wracam do gry! ALT+TAB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... no faktycznie. Trochę pomogło zjechanie z sensitivity na minimum, speed factor na max i dampening na max, ale ciągle prowadzi się za bardzo jak po sznurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu gry nie ma trybu hardcore, bo tryb hardcore jest jednym z 3 (trzech!) dostępnych asyst w opcjach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda kwestia polskiej wersji językowej? Uszy więdną i szkoda czasu na instalacje, czy raczej warto dać szansę? Bo że rewelacyjnie nie bedzie to niestety wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 21:48, Cierpik182 napisał:

/.../

Nie wiem jak wygląda angielska, ale na polskiej wersji uszy nie bolą :) moim zdaniem
spokojnie daje radę.

Bolą bolą, bo odgłosy uderzania podwozia o asfalt są dużo głośniejsze niż wszystko inne. ;)
Ogólnie bardzo się cieszę, że można było wybrać wersję angielską. Nie zaskakuje jakimś
wybitnym aktorstwem, ale nie przeszkadza. Gdy słyszałem imć Maleńczuka na próbkach
to mi się trochę niedobrze robiło. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem sobie odpowiednio pada i model jazdy w trybie hardcore zrobił się bardzo przyjemny. Daje screen z ustawieniami. Sensitive jest odwrotnie to znaczy suwak w lewo to większa czułość. Teraz można precyzyjnie prowadzić i delikatnie hamować. Widok zza kierownicy jest naprawdę spoko. Lepszy niż w Shift gdzie za kierownicą siedział krasnoludek.

Gra IMO jest bardzo dobra, grafika również. Lepsza niż pierwsza część. Chyba wyląduje w moich ulubionych grach :)

20110210234728

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 23:47, byverter napisał:

Sensitive jest odwrotnie to znaczy suwak w lewo to większa czułość.


Sprawdzimy :)

Dnia 10.02.2011 o 23:47, byverter napisał:

Widok zza kierownicy jest naprawdę spoko. Lepszy niż w Shift gdzie za kierownicą siedział krasnoludek.


Nie chodzi mi akurat o pozycje za kierownica: ta byla w TDU regulowana. Chodzi mi o to, ze w momencie skrecania samochodem glowa kierowcy obraca sie nieznacznie w tym samym kierunku, co mnie dezorientuje. Chcialbym, zeby mozna bylo ja zablokowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja sie chyba swojej kopii nie doczekam maial byc wczoraj nie bylo wczoraj powiedzieli ze dzis ehhh
a ktos moze juz odblokoal 2cv?? mozna jakies screen poprosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 15:34, peter000 napisał:

Co preferujecie do gry? Kierownice czy pada? Miło widziane opinie xboksowiczów :)

Na Xboxie to masz mały wybór, bo kierownice, które są oferowane do X0 to są jakieś pseudo kierownicy, chyba, że mówimy o Fanatecu.

Osobiście wolę kierownicę, lepiej czuć samochód. Na padzie to bym się zajechał, jakbym miał przejechać te 3,2k km aby odkryć wszystkie drogi, nie wspominając o poszukiwaniu wraków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po rpostu zaraz mnie coś trafi, ponowię pytanie bo się znalazło na samym dole strony i może nie zostało zauważone;p Czemu to durne auto szale mi gdy jest podłączona kierownica tzn. jedzie samo do przodu z włącoznym klaksonem... pad nie jest podłączony, do usb poza kierownicą jest podłączona tylko myszka i klawiatura którą z ciekawości odłączyłem aby sprawdzić czy coś pomoże no ale nie pomogło... Jak odłącze kierownice to wszystko ok, kiedyś tak miałem no ale powód był dość prosty bo był podłączony pad no a teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 16:16, crash807 napisał:

No po rpostu zaraz mnie coś trafi, ponowię pytanie bo się znalazło na samym dole strony
i może nie zostało zauważone;p Czemu to durne auto szale mi gdy jest podłączona kierownica
tzn. jedzie samo do przodu z włącoznym klaksonem... pad nie jest podłączony, do usb poza
kierownicą jest podłączona tylko myszka i klawiatura którą z ciekawości odłączyłem aby
sprawdzić czy coś pomoże no ale nie pomogło... Jak odłącze kierownice to wszystko ok,
kiedyś tak miałem no ale powód był dość prosty bo był podłączony pad no a teraz...

może sterowniki zaktualizuj, a jak to nic nie da to jescze raz odinstaluj zrób restart, zainstaluj zrób restart i dopiero odpal :) jak to nie pomoże to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał problem z podłączeniem kierownicy? Mam Logitecha Formula Force EX i gra jej nie rozpoznaje. Można skonfigurować tylko jako poda ale to nie ma sensu bo nie można grać na pedałach (obsługują jedna oś- więc albo hamulec albo gaz ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 16:21, Mefisto napisał:

a jak to nic nie da to jescze raz odinstaluj zrób restart, zainstaluj zrób restart i dopiero odpal :) jak to nie pomoże >to nie wiem.


Ale grę czy sterowniki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludziska gdzie mozna odebrac auto ktore sie dostalo??
mialek kod wpisalem konsola pobrala ale w grze nigdzie nie ma ani w tym saloznie uzywanych ani w garazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować