Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Test Drive Unlimited 2 - temat ogólny

853 postów w tym temacie

O babolach w tej grze można by książkę napisać ;-). Atari sprzedało nam betę. Trzeba się z tym pogodzić albo poczekać kilka(naście) tygodni na wszystkie patche. Czego to ja tu już nie widziałem przez dwa dni grania...
- znikające samochody
- respawnujące się nagle samochody
- okazyjnie wyłączający się cały traffic
- wadliwa droga i kawałek miast w jednym miejscu na pd. wsch Ibizy - cały czas przelatuję prze podłoże do wody i restart, nie da się drogi ''odkryć''
- znikające/psujące się sejwy (grę drugi raz zaczynam teraz robię backupa co 2h:-)

Migających tekstur czy ubrań już nie zliczę. Oficjalne forum od jechaniny na developerów huczy nieźle. Niemniej chrzanię to, pomimo tony upierdliwych baboli i tak będę grał bo gra wciąga jak pierwsze TDU, jak gra mi wcięła sejwa chciałem poczekać na patch ale nie wytrzymałem i tego samego dnia zacząłem ją przechodzić od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2011 o 23:54, maggit napisał:

Podział jest po to żebyś nie mógł hackować sobie offline. Szkoda tylko, że wielu hackuje
online, a ATARI nic z tym nie robi. :/


Ta, dzisiaj w rankingu online pierwsze miejsca zajmowali tacy co robią 6 km w 2 sek. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 19:21, gutek4488 napisał:


> Podział jest po to żebyś nie mógł hackować sobie offline. Szkoda tylko, że wielu
hackuje
> online, a ATARI nic z tym nie robi. :/

Ta, dzisiaj w rankingu online pierwsze miejsca zajmowali tacy co robią 6 km w 2 sek.
:/

E, to jeszcze nic. W jedynce robili w dwie setne sekundy. I to nawet 40km wyścigi. Ach, a jeszcze jak się zroibło własne wyzwanie i wchodził taki boko5, to już naprawdę się ciepło na sercu robiło.:D Ja już też przegrałem swoje
wyzwanie w dwójce, bo kolo przejechał średnio z prędkością 320km/h Audi TT RS przez wszystkie radary, gdy najlepszy wynik (możliwy), to około o 100km/h mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie coś takiego, że dźwięk w grze jest jakby przyciszony i trzeba podgłośnić, zeby było normalnie (w opcjach suwaki na maks) ?

I gdzie wpisać kod na samochód preorderowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 19:27, maggit napisał:

E, to jeszcze nic. W jedynce robili w dwie setne sekundy. I to nawet..

Mimo to jestem zdania że prawdziwi oszukani to owi oszuści, przecież oni tracą najwięcej przyjemności z gry. Jeśli jakaś cwana gapa obchodzi system w singlu, to jego sprawa, ale w multi.. nie ma co gdybać, takie konta Atari powinno banować, a wyniki usuwać. Ok, stara śpiewka, wiem.. chodzi w sumie o pierwsze zdanie mojej wypowiedzi ;>

@barth89
http://www.testdriveunlimited2.com/redeem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy jest możliwość przywrócenia oryginalnego lakieru samochodu po przemalowaniu go? Nie chcę sam ustawiać w kolorystyce, wolałbym jakąś opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawci mnie jesli sie myle, ale chyba takie cheatowanie jak ukonczenie wyscigu w 2 sekundy jest mozliwe tylko na pc za pomoca trainerow, I opcji save position/load position? Czy na konsolach tez tak cheatuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 11:16, Damianuss1 napisał:

Mam pytanko. Czy jest możliwość przywrócenia oryginalnego lakieru samochodu po przemalowaniu
go? Nie chcę sam ustawiać w kolorystyce, wolałbym jakąś opcję.

Jeśli klikniesz usuń naklejki, powienien wrócić i stary kolor. Podejrzewam, że to bug, ale czasem przydatny. ;P Przynajmniej działa na wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 13:52, Mafioso_PL napisał:

Poprawci mnie jesli sie myle, ale chyba takie cheatowanie jak ukonczenie wyscigu w 2
sekundy jest mozliwe tylko na pc za pomoca trainerow, I opcji save position/load position?
Czy na konsolach tez tak cheatuja?


Na konsolach raczej wykorzystują tylko dziury w grze (dlatego wyłączono kluby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 16:42, igor8472 napisał:

O babolach w tej grze można by książkę napisać ;-). Atari sprzedało nam betę.
Trzeba się z tym pogodzić albo poczekać kilka(naście) tygodni na wszystkie patche. /.../


Ech, widzę, że historia lubi się powtarzać. ;) <patrzy z sentymentem na TDU1 leżące na półce obok>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszym TDU ok, to bym jeszcze zrozumiał, pierwszy taki samochodowy ''sandbox'' ale panowie developerzy, mieliście 3 lata to poprawić a ja tu widzę tylko ładniejsze samochody, nowy teren i w sumie to tyle, reszta to kosmetyka, mi to wystarczy, pomimo bugów TDU uwielbiam ale spory smrodek zostaje...
DLC pewnie nie ma kto teraz robić bo całą ekipą nad patchami pracują ;). Mam nadzieję ze motorki dodadzą. W 'jedynce' śmigało się nimi po przyzwyczajeniu do sterowania całkiem miło a silnik ładnie po uszach dawał :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też tak macie, że przed odpaleniem gry launcher pokazuje, że serwery gry dostępne, a nie idzie się potem zalogować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 18:16, OmenGda napisał:

działają Wam serwery?? ja nie mogę grać cały czas :(


Serwery chyba działają ale ja też nie mogę się przebić do gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 19:22, HugeDRAGON napisał:

> działają Wam serwery?? ja nie mogę grać cały czas :(

Serwery chyba działają ale ja też nie mogę się przebić do gry :/


Trzeba próbować do skutku. Dziś za piątym razem mnie wpuściło. Wczoraj za każdym razem dopiero przy trzecim podejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z 20 razy próbowałem i dalej nic.... :| a Tobie działa teraz? w sumie od godziny się staram zalogować i nic ;/

przed chwilą na chwilę udało mi się zalogować ale mnie wywaliło znów ;/ masakra jakaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 19:30, OmenGda napisał:

ja z 20 razy próbowałem i dalej nic.... :| a Tobie działa teraz? w sumie od godziny
się staram zalogować i nic ;/

przed chwilą na chwilę udało mi się zalogować ale mnie wywaliło znów ;/ masakra jakaś....


Teraz nie sprawdzę, ale o 17.00 jeszcze działało.

BTW. Dla chcących uczynić noc ciemniejszą: zmniejszcie Gammę. Noce są ciemniejsze, choć nadal zbyt jasne, ale zawsze coś. Do tego gra nabiera klimatu, przynajmniej według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 23:54, maggit napisał:

Podział jest po to żebyś nie mógł hackować sobie offline. Szkoda tylko, że wielu hackuje
online, a ATARI nic z tym nie robi. :/


PFF sam widzisz jak to wygląda w praktyce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 20:08, Kapas napisał:

> Podział jest po to żebyś nie mógł hackować sobie offline. Szkoda tylko, że wielu
hackuje
> online, a ATARI nic z tym nie robi. :/

PFF sam widzisz jak to wygląda w praktyce :P

w praktyce to serwery częściej leżą niż działają - tak jak teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 19:29, Sipso2008 napisał:

> > działają Wam serwery?? ja nie mogę grać cały czas :(
>
> Serwery chyba działają ale ja też nie mogę się przebić do gry :/

Trzeba próbować do skutku. Dziś za piątym razem mnie wpuściło. Wczoraj za każdym razem
dopiero przy trzecim podejściu.


ja chyba z 14 razy próbowałem i nic :/
chyba wcześniej się nerwicy nabawię niż uda mi się w to zagrać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować