Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Test Drive Unlimited 2 - temat ogólny

853 postów w tym temacie

Jest promocja na steam i chcę się szybko dowiedzieć czy poprawili model jazdy? Czy teraz jest przyjemniejszy czy coś? Coś a''la TDU1? Czy nadal to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 10:29, Afro69 napisał:

Jest promocja na steam i chcę się szybko dowiedzieć czy poprawili model jazdy? Czy teraz
jest przyjemniejszy czy coś? Coś a''la TDU1? Czy nadal to samo?


Nie oczekiwałbym czegoś a''la TDU1. Samochody wpadają w poślizg częściej niż od zbytniego dodania gazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 09:34, SamFiniszer napisał:

Z tego co widziałem to bardziej jaskrawe kolory czatu (taka poświata). Wcześniej tego
nie widziałem.

to faktycznie gruba zmiana.... prawie na miano płatnego dlc ... lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem ,hmm taki sam jak kiedyś z TDU1.. Po uruchomieniu gry ,w trakcie chęci jazdy moje auto (a także inne widoczne w zasięgu wzroku) bardzo ,ale to na maxa (dużo bardziej niż w TDU1 przed patchem 1.66a) wolno jedzie i reaguje z dużym opóźnieniem na ruchy kierownicy.. tak jakby komputer był bardzo słabiutki i nie dawał rady.. Zmieniałem wszystkie opcje graficzne na minimum lub off i w opcjach sterowania z wyłączeniem Force Feedback ,i bez zmian było . Dopiero pomogło ,a więc śmiga OK ,nawet na wysokich opcjach grafy ,hmm dziwne ... odinstalowanie sterownika (ver. 4.1) od kierownicy (SpeedLink SL-6695). Czy mogę coś zrobić ,by moja kierownica nie "zamulała" gry ,czy muszę czekać nie wiadomo jak długo (jeśli wogóle) na patcha ,który zniweluje ten wpływ kontrolera (kierownicy) na TDU2 jak niegdyś z TDU1 ,gdzie pomógł patch 1.66?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem przygodę z TDU2. Gra starczyła mi na 2 miesiące (około 36 godzin gry). Nie skończyłem jej w pełni, ale sporo odblokowałem i pojeździłem najlepszymi samochodami. Tyle mi starczy bo gra często irytowała, ale muszę przyznać, że bawiłem się przy niej dobrze. Może dlatego, że nie grałem jeszcze w pierwszą część (zainstaluję jutro). Gdybym miał wystawić ocenę była by to 7/10. To co najbardziej mi się podobało to ogromna swoboda w tym co chcemy robić. Grafika nie najwyższych lotów, ale auta są dokładnie zrobione, a wyspy bardzo fajnie zaprojektowane.
Nie nazwał bym TDU2 jakimś arcydziełem, ale uważam, że trochę jest niedoceniana. Naprawdę można miło przy niej spędzić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 23:16, Hartus napisał:

można miło przy niej spędzić czas.

zwłaszcza grając międzyklubowe, co jak widzę wiele osób nawet nie skosztowało (ba nawet wyscigi online olewając), a ocenę wystawiło ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalne lecz prawdopodobne wiadomości!:
Nowy Test Drive to Test Drive: Ferrari, który prawdopodobnie będzie stworzony przez SMS, twórców Shiftów i bardzo dobrze zapowiadającego się project C.A.R.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 19:29, SamFiniszer napisał:

Skąd takie informacje ?

Z forum project CARS. Polecam za 10$ można uczestniczyć w tworzeniu gry (project CARS) i pobierać co miesięczne buildy. Za 25$ co tygodniowe. O ile gra się sprzeda to można odzyskać pieniądze z nawiązką.
http://wmdportal.com

Tutaj PDF o TD:F:
http://www.bigben-interactive.co.uk/media/ressources/corporate/communiques/2011-2012/uk/PressRelease_BBI_TEST-DRIVE-FERRARI.pdf

Dowodzący SMS oczywiście nie potwierdził tego wprost, ale napisał to tak, że jest to niemal pewne.
SMS kiedyć pracowało nad grą związaną z Ferrari, ale projekt został zawieszony. Zresztą modele Ferrari do DLC dla pierwszego Shifta na Xboksa z tamtąd pochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 07:14, SamFiniszer napisał:

Hmm. O projekcie wiem bo prowadzę stronę o serii NFS lecz nie mam jak zapłacić za tą
bete... Ciekawe czy to się potwierdzi...

Tak to jest trochę głupio zrobione. Musisz zarejestrować się na forum i z menu na górze wybrać Tool Packs. Wybrać odpowiedni i zapłacić PayPalem. To nie jest Beta tylko pre-pre-alpha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakże byłoby fajnie jeśli potwierdziłoby się że to SMS robi następną część. Ufam temu studiu i praktycznie jestem pewien że zrobiliby świetną grę z nowego Test Drive''a, nawet mimo jednej tylko marki (mimo, że lubię Ferrari to wolałbym mimo wszystko różne firmy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL "Good News Everyone! DLC2 will be released early next year. That means more content and fixes for TDU2! More info will be released next week. Hint: it involves 2 wheels aka a whole new way to shred it up ;)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 12:45, OmenGda napisał:

"Hint: it involves 2 wheels aka a whole new way to shred it up ;)"
nie bardzo rozumiem tę część ...

Serio? Mówią o motorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować