Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Test Drive Unlimited 2 - temat ogólny

853 postów w tym temacie

Wy też mieliście/macie problem z ukończeniem wyścigu klasy A7 w mistrzostwach za 1 milion $? Coś mnie trafi, tyle razy już powtarzam ten wyścig Alfą po 3cim tuningu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 10:58, Kessarath napisał:

Wy też mieliście/macie problem z ukończeniem wyścigu klasy A7 w mistrzostwach za 1 milion
$? Coś mnie trafi, tyle razy już powtarzam ten wyścig Alfą po 3cim tuningu...



chodzi o ten 5 wyścig? Ja właśnie po 15 próbie przestałem w ogóle grać w tą grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 12:05, Kapas napisał:

chodzi o ten 5 wyścig? Ja właśnie po 15 próbie przestałem w ogóle grać w tą grę...


A tak ogólnie to fajnie się grało? Ja w jedynkę grałem tylko offline, bo nie lubię grać w sieci. Czy w dwójce granie offline jest podobne do jedynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wygrałem te mistrzostwa bez większych problemów. Najgorzej mi szły wyścigi kategorii B.
Oto auta:
- Lancia Delta - bez tuningu (C4)
- Volksvagen Touareg V10 "Ryan" - 3 poziom tuningu (B4)
- Alfa Romeo Brera - 2 poziom tuningu (A7)
- Subaru Impreza WRX STI - 1 poziom tuningu (A6)

Wspomaganie kierowania typu "Sport"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że gra wywala błąd, kiedy jest niewystarczająca ilość ramu. Wyjdą na to jakieś patche, albo już wyszły? Chciałem kupić grę, ale w takim wypadku będę musiał zrezygnować na rzecz kilku nowych kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2011 o 12:56, Cierpik182 napisał:

Wspomaganie kierowania typu "Sport"

Właśnie. Dziś po pracy spróbuje właśnie na "Sport", bo gram na tym najwyższym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 15:23, Kessarath napisał:


> Wspomaganie kierowania typu "Sport"
>
Właśnie. Dziś po pracy spróbuje właśnie na "Sport", bo gram na tym najwyższym.


Ja na sport właśnie nie umiałem i mi się odechciało grać...

@KannX Czy się fajnie grało? W sumie tak, choć model jazdy w niektórych wozach pozostawia wiele do życzenia.

@ Kolumbiadek -> gra wymaga minimum 2 Gb ramu jak masz mniej to nie zagrasz i nie poprawią tego już w oficjalnym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEST UDAŁO SIĘ za 2gim razem!!! Ale musiałem zmienić na najłatwiejsze sterowanie... uff, dzięki Cierpik182 za wskazówkę bo jakoś zapomniałem o zmianie sterowania... Ufff, po prostu UFF!
Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie Panowie, jak z działaniem TDU2 na różnych kompach? Osoby aktualnie grające proszene są o podanie swoich konfiguracji, detali w jakich grają i płynności gry. Bardzo proszę, z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 20:07, KannX napisał:

A właśnie Panowie, jak z działaniem TDU2 na różnych kompach? Osoby aktualnie grające
proszene są o podanie swoich konfiguracji, detali w jakich grają i płynności gry. Bardzo
proszę, z góry dziękuję :)


taki jak w podpisie i bez AA jedzie gładko...

Czy ktokolwiek miał problemy przy licencji (bodajże A6-7) przy próbie 6, gdzie trzeba pokonac te zakrety i slalomy chyba Astonem Martinem?
Czy tylko ja tak mam, że na jakimkolwiek ustawieniu wspomagania samochód wpada mi co chwila w poślizgi, nie mam mozliwości nawet zakończyć tej próby (w sensie dojechać do końca nawet po czasie)
Wszystkie inne auta prowadzi się normalnie na Zawodowym, jeździ się przyjemnie, a z tym jednym jest problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema
da się w ogóle w kasynie wygrać to audi? gram już chyba z 2 godziny na tym automacie i nic :| jakiś lvl gdy muszę mieć zaliczony czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2011 o 20:56, Marcin08 napisał:

Czy ktokolwiek miał problemy przy licencji (bodajże A6-7) przy próbie 6, gdzie trzeba
pokonac te zakrety i slalomy chyba Astonem Martinem?
Czy tylko ja tak mam, że na jakimkolwiek ustawieniu wspomagania samochód wpada mi co
chwila w poślizgi, nie mam mozliwości nawet zakończyć tej próby (w sensie dojechać do
końca nawet po czasie)
Wszystkie inne auta prowadzi się normalnie na Zawodowym, jeździ się przyjemnie, a z tym
jednym jest problem :/


Faktycznie nie jest to łatwa próba, ale musisz spiąć poślady i na pewno się uda, jest to do przejścia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 23:56, OmenGda napisał:

da się w ogóle w kasynie wygrać to audi? gram już chyba z 2 godziny..

2 godziny bez wygranej w kasynie? :D Jak by tak co dwie godziny ludzie wynosili z kasyn podobne nagrody, to by kasyn nie było wcale ;) Wpłać w kasie ładną sumkę i zasiądź cierpliwie, wspomagaj sie również w innych grach, a z pewnościa się uda ..przecież jacht też jest na wyspie do kupienia, nie?;> Powodzenia :)

@KannX
c2d 2,40, 4gb, hd4850 512mb ..uogólniając średnio wyższe ustawienia bez AA i w 1080 płynność bez najmniejszego zarzutu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 01:52, deusER4 napisał:

> da się w ogóle w kasynie wygrać to audi? gram już chyba z 2 godziny..
2 godziny bez wygranej w kasynie? :D Jak by tak co dwie godziny ludzie wynosili z kasyn
podobne nagrody, to by kasyn nie było wcale ;) Wpłać w kasie ładną sumkę i zasiądź cierpliwie,
wspomagaj sie również w innych grach, a z pewnościa się uda ..przecież jacht też jest
na wyspie do kupienia, nie?;> Powodzenia :)

@KannX
c2d 2,40, 4gb, hd4850 512mb ..uogólniając średnio wyższe ustawienia bez AA i w 1080 płynność
bez najmniejszego zarzutu ;)

znaczy kasę to ja wygrywam, na innych automatach też :) ale zależy mi na audi :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnął mi się patch zajmujący coś koło 30mb i taki komunikat wyskoczył:

Nie można zaktualizować gry.

Gra za pośrednictwem Internetu nie będzie możliwa.

Jeśli utworzysz profil sieciowy w tym momencie, korzystając z niego gra za pośrednictwem Internetu nie będzie możliwa, nawet po aktualizacji.

Czy chcesz grać w trybie offline?

Ta... i jakby tego jeszcze było mało mam do wyboru tak lub nie i klikam tak i co? I nic... znika komunikacik a ra się nie włącza... Za 2 razem znowu ten sam komunikat, znów kliknąłem tak ale tym razem pojawił się na 3 sekundy czarny ekran...

Z tego co słyszałem servery już są dostępne więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować