Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

James Bond promuje PS3

34 postów w tym temacie

Ja też widzę w ją ciemnym świetle, srebrny pasek będzie wówczas tworzył piękny kontrast. Natomiast w jasnym świetle będzie widać kurz i odciski palców, więc odpada ^^ :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego to juz nie wymysla zeby sie lepiej ''sprzedac'' :/ Z drugiej strony mozna zobaczyc co takiego oferuje blurej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Star War Galaxies at war przez 2 lata .Dzieki New Game Enhacement stracilem wszystko co osiagnalem w SWG .Ludzie z gildii ktorzy odeszli z gry a byla ich cala masa stwierdzili > nigdy wiecej nic wspolnego nie chca i nie beda miec do czynienia z czymkolwiek co zostalo stworzone przez Sony i nie obchodzi ich czy to wyrob SOE czy tez innego oddzialu Sony...Mialem wszystkie dodatki do SWG ,kocham klimat Star Wars ale podzielam ich poglady w 100% .SWG bylo zbugowane ale moglo byc po poprawkach gra o wiele bardziej grywalna niz jakikolwiek inny mmoprg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Grałem w Star War Galaxies at war przez 2 lata .Dzieki New Game Enhacement stracilem wszystko co osiagnalem w SWG .Ludzie z gildii ktorzy odeszli z gry a byla ich cala masa stwierdzili > nigdy wiecej nic wspolnego nie chca i nie beda miec do czynienia z czymkolwiek co zostalo stworzone przez Sony i nie obchodzi ich czy to wyrob SOE czy tez innego oddzialu Sony...Mialem wszystkie dodatki do SWG ,kocham klimat Star Wars ale podzielam ich poglady w 100% .SWG bylo zbugowane ale moglo byc po poprawkach gra o wiele bardziej grywalna niz jakikolwiek inny mmoprg."


Git komentarz do tego news''a ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony zarżnęło także w duzej mierze Everquesta II mojego ulubionego MMORPGa. Najpierw udawało, że WoW nie istnieje (zero akcji reklamowych w stosunku do posunięć Blizzarda), a potem za wszelką cene starało się uprośćić EQII nie rozumiejąc, ze nie da sie zrobić lepszego WoWa niż sam WoW. W efekcie jak kasowałem konto to już nie było to samo - gwóźdź do trumny to legalny handel przedmiotami za kasę. Co do konsol to to co prezentuje Małomiękki nie jest nawet w połowie tak beczelne jak działania Sony - lepiej żeby jednak mieli te dobre gry bo kilka jakichś badziewnych filmów nie zmusi nikogo do zakupu raczej - w końcu to w głównej mierze powinna być konsola do gier, a nie odtwarzacz Blue-Ray. To tylko dodatek, z czy użyteczny to dopiero przyszłosć pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mowilem od razu, ze PS 3 jest lepsze od X-BOXa 360? A mowilem. I sam Bond, James Bond przyznal mi racje. :) Co zas do tego, ze film bedzie po angielsku... coz ten jezyk to teraz podstawa (zreszta Bond jest Anglikiem, nic dziwnego, ze mowi po angielsku), wiec moze warto zaczac sie uczyc tego jezyka wlasnie ogladajac filmy, albo grajac w angielskie wersje jezykowe gier?
Osobiscie planuje zakup konsoli PS 3, ale oczywiscie nie w dniu premiery, bo po pierwsze najpierw musze kupic nowego PC, a po drugie w jakis czas po premierze konsola bedzie tansza. Swoja droga nie zdziwie sie, jesli w kolejnym filmie o przygodach Bonda, Jamesa Bonda agenta 007 pojawi sie konsola Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować