Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Viva Pinata w natarciu

21 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2007 o 12:28, Malikowo napisał:

to się dziewczyny i dzieciaki ucieszą :D


Jak już się nie jest małym dzieckiem, to do tej gry trzeba dorosnąć. Więc nie gadaj, bo jest miodna i wciągająca. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Stwierdził również, że wiele sensu miałoby wprowadzenie Kameo lub właśnie czegoś z logo Viva Piñata na kieszonkowego DS-a. Czyżby Rare miało w końcu powrócić do tworzenia na platformy Nintendo? Microsoft im pozwoli?"

Moim zdaniem to nawet będzie celowe zagranie ze strony Microsoftu. Wiadomo jak Japońce uwielbiają DSa, gdyby te marki zdobyły dużą popularność na ds''ie to pewnie sprzedaż 360tek by podskoczyła. Bardzo ciekawa taktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 12:36, DJSzlafrok napisał:

No tym sposobem Ms chyba chce rozszerzyć horyzonty Xboxa 360, bo taki dzieciak to GoW raczej
nie zagra


Niestety, ale spokojnie można znaleźć dzieciaki na multi w GoW. Dzieciak słychać, że jeszcze nie zbliża się do mutacji, a ci fuckuje i shituje na wszystkie strony. Ciekaw jestem, gdzie ich rodzice. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 12:42, Blizzard Beast napisał:

Nie bardzo rozumiem z tym Nintendo. Przeciez Rareware od dawien dawna oprogramowuje konsolki
przenosne Ninny - najpierw GBA, teraz DS (wlasnie ukazal sie Diddy Kong Racing DS).


Przenośne może i incydentalnie tak (chociaż zdecydowanie nie powiedziałbym, że jakoś mocno w tym siedzą), ale kto wie - a jak MS pozwoli im się na Wii zapuścić? Co to by się działo... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 12:51, Domek napisał:

> Nie bardzo rozumiem z tym Nintendo. Przeciez Rareware od dawien dawna oprogramowuje konsolki

> przenosne Ninny - najpierw GBA, teraz DS (wlasnie ukazal sie Diddy Kong Racing DS).

Przenośne może i incydentalnie tak (chociaż zdecydowanie nie powiedziałbym, że jakoś mocno
w tym siedzą), ale kto wie - a jak MS pozwoli im się na Wii zapuścić? Co to by się działo...
;P


Od kiedy są własnością MGS wydali dwie gry na Xboksa i trzy na X360. W tym samym czasie wydali 7 gier na GBA i 1 na NDS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 15:12, Inthar napisał:

Szkoda że Microsoft nie planuje konwersji Gears of War i Viva Pinata na PC .

bym się nie zdziwił gdyby pojawiły sięza rok lub dwa, albo trzy :P
Viva Pinata to naprwdę cukierkowa gra - bardziej wciąga niż Simsy :D (NIE MAM X360 !!! - grałem u sąsiada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to uwaga dorośli ,bo nie oderwiecie dzieci od ekranów ;) Się zagrają i będą zapalonymi graczami ot co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat gierka ta wcale nie jest tylko dla dzieci, ponoć wciąga wszystkich, niezależnie od wieku i płci :). Ja mam zamiar przekonać się o tym wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jedna z tych gier, która przez kolorową (bardzo ładną) grafikę została przez większość "dorosłych" graczy już na wstępie skreślona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować