Zaloguj się, aby obserwować  
Manieklbl

Detektyw Monk - Ogólny Temat Serialu

85 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2007 o 19:50, mroczny mrok napisał:

> Jeden z moich ulubionych seriali. Detekktyw Monk jest świetny.
> Monk po angielsku to mnich, czy mi się wydaje ... ??

Nie wydaje ci się. Nazwisko jak nazwisko. Większego sensu w tym nazwisku nie ma:)


Wiesz... (omg Mati co ty robisz, odpowiadasz na posta sprzed 3 miesiecy oo'') Monk=Mnich... imho tworca specjalnie nadal mu takie nazwisko, bo Monk prowadzi samotny tryb życia... jak mnich :P

Kurcze, to najlepszy serial jaki w zyciu widzialem. A niech ci co pisza, ze ich wkurza postac monka dlatego ze taki pedantyczny etc. niech sie w piekle smażą. Przeciez taki miał być zamiar serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah,Monk jest jednym z lepszych seriali jakie widziałem,no i sama tytułowa postaci jest bardzo ciekawa i zabawna,trochę mnie tylko irytuje ze TVN nie wyemitował pierwszych odcinków z Natalii tylko w jednym odcinku jest jeszcze Sharona a potem w następnym już bez żadnego wyjaśnienia ma inna asystentke ale to nie wina serialu tylko TVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 19:54, Gracz 23 napisał:

Świetny serial.Przy okazji możne się trochę pośmiać

No, swietnie to zrobili, ze sie boi dotykac brudnych rzeczy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie mój ulubiony serial :P Jak ja uwielbiam tego świra :) Podobał mi się taki odcinek, gdzie Monk przedawkował jakieś leki, podajże " Pan Monk zażywa leki", czy coś w tym stylu. " Gdzie Wielki Monk, tam karnawał!" :P Szkoda tylko, że mu asystentkę wymienili, bo Sharonę bardziej lubiłem , ajajaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy ktoś wie kiedy teraz leci Monk na TVN bo po wakacjach nie leci już o 20.55 we wtorki. Odcinki tej serii się jescze nie skończyły. Czy ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wogóle go zdjęli. Oni go często na wakcje puszczają zamiast innych programów, które są "na urlopi". Koniec wakacji, koniec Monka niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 19:58, Laska-z-Polski napisał:

Koniec wakacji, koniec Monka niestety :(

Tja... A za miast tego zaczęli puszczać jakiś rodzimy serialik. Słowa, jakie wypowiedziałem, gdy się o to do mnie doszło, przemilczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to nasze kochane Tefałen zamierza emitowac odcinki Monka w tym roku jeszcze. (podobnie jak inne kryminalne seriale zagraniczne, bo chociaz imo kryminalni nie sa tacy zli, to jednak dolek pomiedzy nimi a monkiem jest o, taki. No ale superniania to taki ekscytujacy serial, yeah.) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to bardzo się cieszę. Mam powoli tego dość, że zamiast wykupić prawa do emisji jakiegoś porządnego serialu zagranicznego (w tym wypadku Monk) telewizja inwestuje w rodzime produkcje, które często są marną kopią swych zagranicznych odpowiedników. Na szczęście Polsat w miarę dba o widza (PB, CSI...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej ;)
sorki że odkopuję temat

pojawiła się trzecia książka z monkiem w roli głównej

Detektyw Monk i strajk policji

kosztuje 19,90
szkoda tylko że każda ma inną okładkę z boku, bo psuje to koncepcję ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że odkopujesz temat bo to temat o najlepszym serialu na świecie :D Owszem książka pojawiła się, dla mnie jednak zdecydowanie najsłabsza, jednak i tak warta przeczytania. Wczoraj skończył się 6 sezon Monka w USA ale już mamy pewność- Będzie 7 sezon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmarł Stanley Kamel

Aktor Stanley Kamel, odtwórca roli Dr. Kroger''a w serialu "Detektyw Monk" zmarł w swoim domu na atak serca. Miał 65 lat.
W trakcie swojej prawie 40-letnie kariery Kamel występował w takich serialach telewizyjnych, jak "Prezydencki poker", "Sześć stóp pod ziemią", "Beverly Hills 90210", "Kojak", czy "Aniołki Charciego", jednak w ostatnim czasie widzowie kojarzyli go przede wszystkim z postacią psychoterapeuty leczącego ekscentrycznego detektywa Adriana Monka w serialu "Detektyw Monk".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądałem pierwszy odcinek 7 sezonu
bardzo miło ze strony ekipy że Stanley Kamel nie został pominięty

druga sprawa - wczoraj wreszcie kupiłem książkę Monk i dwie asystentki, w weekend zabieram się do czytania ;)
na amazon.com są jeszcze dwie nowe książki z Monkiem, których nie ma jeszcze u nas i trzecia w zapowiedziach, kusi mnie żeby zamówić, bo urlop się zbliża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Który sezon teraz leci na TVN? - ostatni odcinek to coś w rodzaju "... i aktor", chcą kręcić film o Monku. W każdym razie znakomity ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować