Zaloguj się, aby obserwować  
DambialkoX

No niech Mi powie ktoś wreszcie jak zostać tym przodownikiem robotnikiem brygadzistą itd

14 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2007 o 14:24, dambialko napisał:

Błagam !!! POMOCY jak mam zrobić się przodownikiem wy wiecie więcej bo jetsęśćie dlużej na
gram.pl a ja zaledwie dwa miechy !!!!!



czeba pisać posty na temat to cie szybko zrobią robotnikiem ja musiałem napisać okolo 50 postó i byłem robotnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 14:24, dambialko napisał:

Błagam !!! POMOCY jak mam zrobić się przodownikiem wy wiecie więcej bo jetsęśćie dlużej na
gram.pl a ja zaledwie dwa miechy !!!!!

stosuj się do regulaminu, pisz posty a szybko awansujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz przyklad z wielu innych (choc nie wszystkich) kolesi z takimi stopniami... dopisuj sie do tematow o ktorych nie masz pojecia, np. zalozmy ze o grze x powstanie jakis temat to dopisujesz sie "nie gralem, ale ze skrinow widze ze grafa fajna!!!!" - jako ze na forum gram.pl powstaje duzo takich tematow postow bedziesz miec duzo
W koncu w temacie MMORPG Jaka jest najlepsza mozna napisac "tibia rzadzi!!1"- bo przeciez to nic, ze wartosc takiego posta jest na minusie, w koncu to nie jest spam = jest ok

Nastepnie czytaj tematy bo czas spedzony na forum tez sie liczy...

Napisalem to dzieki moim obserwacjom, jakie osoby maja wysokie rangi- wiekszosc to ludki wpisujace sie gdzie popadnie... Te cale gramsajty jeszcze balagan powiekszyly bo ludki takie jak ty, dopisuja sie jeszcze czesciej w nadziei ze ktos zobaczy ich stronke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale nie że ty se będziesz pisał tyle postóów że wiesz te posty muszą być na temat a nie że jest temat o piłce noznej a ty piszesz o ręcznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 14:24, dambialko napisał:

Błagam !!! POMOCY jak mam zrobić się przodownikiem wy wiecie więcej bo jetsęśćie dlużej na
gram.pl a ja zaledwie dwa miechy !!!!!

zapytaj tutaj
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&u=6169
awanse na forum dostajesz za czas zpedzony na forum i ilosc postow (nie albo tylko i)
jak bedziesz pisal bez sensu, wrecz obrazliwie (np jak keyrome) to mozesz dostac ostrzezenie lub degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 14:32, ziomek11 napisał:

ale nie że ty se będziesz pisał tyle postóów że wiesz te posty muszą być na temat a nie że
jest temat o piłce noznej a ty piszesz o ręcznej


Jednak w temacie o pilce noznej moze napisac "pilka nozna jest super, codziennie gram, ale ze jestem gruby to stoje na bramce!!" i mimo ze nikogo to nie obchodzi to dzieki takim postom i tak awansuje ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już jest taki temat.i to nie chodzi ile się pisze postó tylko jak długo się siedzi na foru. gram.
ps.czemu moderatoży nie zamykają zdublowanych tematów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 14:37, BlackSephir napisał:

> ale nie że ty se będziesz pisał tyle postóów że wiesz te posty muszą być na temat a nie
że
> jest temat o piłce noznej a ty piszesz o ręcznej

Jednak w temacie o pilce noznej moze napisac "pilka nozna jest super, codziennie gram, ale
ze jestem gruby to stoje na bramce!!" i mimo ze nikogo to nie obchodzi to dzieki takim postom
i tak awansuje ~~



Jak jesteś gruby to schudnij nie top żart ale tak gdzies 1 km dziennie se biegaj albo pompki rób takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 14:24, dambialko napisał:

Błagam !!! POMOCY jak mam zrobić się przodownikiem wy wiecie więcej bo jetsęśćie dlużej na
gram.pl a ja zaledwie dwa miechy !!!!!



http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&u=27018 tu jest odpowiedni temat ( wyszukiwarki trzeba czasem używać ;-)

Do moderatorów- Nie degradować mnie proszę! Chciałem tylko pomóc! ( szczególnie do Budo!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 14:24, dambialko napisał:

Błagam !!! POMOCY jak mam zrobić się przodownikiem wy wiecie więcej bo jetsęśćie dlużej na gram.pl a ja zaledwie dwa miechy !!!!!


Szkoda, że przez ten czas nie poczytałeś regulaminu...
Odpowiedni temat podany zatem...

KŁÓDKA

PS Ziomek11 - witamy w gronie robotników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować