Zaloguj się, aby obserwować  
lukas1144

UEFA Champions League 2006-2007

74 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2007 o 22:51, Unreal11 napisał:

Łeee, mam już dosyć Fify. Fifa jak Fifa, zawsze będzie do bani! Pes jest najlepszy.

Potwierdzam PES rządzi, ale chyba warto również zagrać w Fife, zwłaszcza, że ma o niebo lepszą grafikę. W tym aspekcie PES'' owi (choć wolę PES'' a od Fify) dużo brakuje do Fify.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 23:00, Unreal11 napisał:

Cooo. Nie zgadzam się z tobą! Pes ma lepszą grafikę.

taka jest prawda, wiele magazynów komputerowych pisało tym, że PES to świetna gra, jednak grafikę ma gorszą od fify, niestety musisz się z tym pogodzić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 23:05, lukas1144 napisał:

> Cooo. Nie zgadzam się z tobą! Pes ma lepszą grafikę.
taka jest prawda, wiele magazynów komputerowych pisało tym, że PES to świetna gra, jednak grafikę
ma gorszą od fify, niestety musisz się z tym pogodzić ;]



Jeżeli w każdym czasopiśmie pisze, że PES jest gorszy od FIFY to niebędziesz grać w Pro Evo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 23:07, błachol21 napisał:

> > Cooo. Nie zgadzam się z tobą! Pes ma lepszą grafikę.
> taka jest prawda, wiele magazynów komputerowych pisało tym, że PES to świetna gra, jednak
grafikę
> ma gorszą od fify, niestety musisz się z tym pogodzić ;]


Jeżeli w każdym czasopiśmie pisze, że PES jest gorszy od FIFY to niebędziesz grać w Pro Evo?

proponuje czytać dokładnie ;] napisałem, że grafika jest gorsza, ale to chyba każdy potrafi sam zauważyć (co nie zaprzecza jednak, że PES jest najlepszą saymulacją piłkarską) ;] zresztą mieliśmy tutaj pisać o najnowszej części Fify, a nie porównywać z PES'' em ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 23:11, lukas1144 napisał:

> > > Cooo. Nie zgadzam się z tobą! Pes ma lepszą grafikę.
> > taka jest prawda, wiele magazynów komputerowych pisało tym, że PES to świetna gra,
jednak
> grafikę
> > ma gorszą od fify, niestety musisz się z tym pogodzić ;]
>
>
> Jeżeli w każdym czasopiśmie pisze, że PES jest gorszy od FIFY to niebędziesz grać w Pro
Evo?
proponuje czytać dokładnie ;] napisałem, że grafika jest gorsza, ale to chyba każdy potrafi
sam zauważyć (co nie zaprzecza jednak, że PES jest najlepszą saymulacją piłkarską) ;] zresztą
mieliśmy tutaj pisać o najnowszej części Fify, a nie porównywać z PES'' em ! :D



Dla mnie ładniej wygląda PES, FIFA ma za sztuczną grafikę jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie UEFA Champions League 2006-2007 to słaba gra . Wszystkie czasopisma oceniły ją słabo :/ Szkoda że nie ma demka bo bym sobie zagrał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciągu 16 miesięcy EA wydaje 4 gry piłkarskie... I jak tu mają być duże zmiany? Zamiast marnować czas na gry typu UEFA CL, powinno się bardziej dopracować cosezonowe wersjie FIFY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 11:02, gendi-88 napisał:

Mam pytanie czy wy wogule owiedźacie ten temat...??? jakoś wiedać że nie...!!!

Ja odwiedzam... Tak w ogóle to lepszy jest PES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 11:07, juke napisał:

> Mam pytanie czy wy wogule owiedźacie ten temat...??? jakoś wiedać że nie...!!!
Ja odwiedzam... Tak w ogóle to lepszy jest PES


Z tym się nie zgodźe nie lubie grać w PESa, wole FIFE 07, UEFA Champions League 2006-2007 a może wiesz gdźie znajde spolszczenie do UEFA Champions League 2006-2007 bo jakoś nikt nie może albo nie wie gdźie je znajde...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 11:24, gendi-88 napisał:

No dacie mi te spolszczenie do UEFA Champions League 2006-2007 czy nie wiecie gdźie
jest...???


Szukałem na Google (ty też od tego powinieneś zacząć) i doczytałem, że jako takiego spolszczenia nie ma. Jest jedno, ale niekompletne i niedopracowane. Pełne spolszczenie ma wyjść 5 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że ma wejść 5 maja to ja też wiem, myślałem że którys z was będzie miał spolszczenie...!!!
Ale dzięki za dobre chęci...!!!

Pozdro for all...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować