Zaloguj się, aby obserwować  
lukas1144

UEFA Champions League 2006-2007

74 postów w tym temacie

cze ziomale cze gendi-88 widze że tak jak ja też grasz w UEFA Champions League 2006-2007, i powiem ci że spolszczenie nie będźie wcześniej niż 5 maja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cze ziomale cze gendi-88 widze że tak jak ja też grasz w UEFA Champions League 2006-2007, i powiem ci że spolszczenie nie będźie wcześniej niż 5 maja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:19, Łukasz77 napisał:

cze ziomale cze gendi-88 widze że tak jak ja też grasz w UEFA Champions League 2006-2007, i
powiem ci że spolszczenie nie będźie wcześniej niż 5 maja!!!


Wiesz co Łukasz77 dobrze że mi napisałeś 2 razy bo bym chyba nie wiedźiał...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:21, gendi-88 napisał:

> cze ziomale cze gendi-88 widze że tak jak ja też grasz w UEFA Champions League 2006-2007,
i
> powiem ci że spolszczenie nie będźie wcześniej niż 5 maja!!!

Wiesz co Łukasz77 dobrze że mi napisałeś 2 razy bo bym chyba nie wiedźiał...!!!


Net mu się ściął czy cos takiego. Nie miałeś tak nigdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cze co bardźiej wolićie FIFE 07 czy UEFA Champions League 2006-2007 powiem wam tak...Champions League jest prawie taki sam jak fifa a zajmuje mniej miejsca na dysku ja wole UEFA Champions League 2006-2007 szkoda tylko że w FIFIE 07 i UEFA Champions League 2006-2007 nie można sobie w sklepie kupić butów piłkarskich i puźniej przy robiniu postaci nie można mu dać takich butów tylką są buty EA Sports a tak byśmy
mieli jakieś Nike Tiempo albo coś...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest beznadziejna, nudna i wogóle jest do pupy. Ja odradzam grania w to, lepiej sobie pograć w coś bardziej ciekawszego, lub w PES 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:41, Kraju92 napisał:

Gra jest beznadziejna, nudna i wogóle jest do pupy. Ja odradzam grania w to, lepiej sobie pograć
w coś bardziej ciekawszego, lub w PES 6.


Nie popieram Kraju92 gra jest dobra to PES 6 jest do "pupy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdź co najmniej 3 różnice pomiędzy:
Fifa07, Uefa champions league 06-07, mistrzostwa świata 2006 i fifa 06...
No i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:45, gendi-88 napisał:

> Gra jest beznadziejna, nudna i wogóle jest do pupy. Ja odradzam grania w to, lepiej sobie
pograć
> w coś bardziej ciekawszego, lub w PES 6.

Nie popieram Kraju92 gra jest dobra to PES 6 jest do "pupy"


Od razu widać że jesteś fanem Fify. Niestety taka jest prawda że UEFA jest do kitu. Najnudniejsza i najgorsza część jaką EA Sport mogła zrobić, to jest taka Fifa 07 i 0.5. PES rządzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:41, Kraju92 napisał:

Gra jest beznadziejna, nudna i wogóle jest do pupy. Ja odradzam grania w to, lepiej sobie pograć
w coś bardziej ciekawszego, lub w PES 6.

Popieram cię w ogromnym stopniu to Uefa jest do pupy i &*^$&#$^$#@!#@%$#@$^&%^&$#@%&^&%$&&%^^!@#$@!#%^#$&$%^%@#$^$%*$%#@#$&^%^*%^&$*!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:45, gendi-88 napisał:

> Gra jest beznadziejna, nudna i wogóle jest do pupy. Ja odradzam grania w to, lepiej sobie
pograć
> w coś bardziej ciekawszego, lub w PES 6.

Nie popieram Kraju92 gra jest dobra to PES 6 jest do "pupy"

Nie chcę cię obrażać ale płytką z Uefą to można się ...ekhm... no właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy nie znacie się pewnie na grach UEFA Champions League 2006-2007 jest bardźo fajną grą może grafika nie jest tak dobra jak w innych grach ale to UEFA ma swój klimat i dlatego chce się w nią grać...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:59, gendi-88 napisał:

Wy nie znacie się pewnie na grach UEFA Champions League 2006-2007 jest bardźo fajną grą może
grafika nie jest tak dobra jak w innych grach ale to UEFA ma swój klimat i dlatego chce się
w nią grać...!!!


Ja grałem w UEFĘ ale po 15 meczach mi się ogromnie znudziło i gdzie ty tam masz jakiś klimat, a co do grafiki to nie jest taka okropna, uważam nawet że FIFA 07 i UEFA 2006-2007 ma lepszą grafikę niż PES6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:59, gendi-88 napisał:

Wy nie znacie się pewnie na grach UEFA Champions League 2006-2007 jest bardźo fajną grą może
grafika nie jest tak dobra jak w innych grach ale to UEFA ma swój klimat i dlatego chce się
w nią grać...!!!

Fifa 07 i UEFA są dobre(dla fanów na pewno nie dla mnie!!!)przez te głupawe rozmycia na ekranie to jest ten cały klimat. A duet szpaku--szaran to masakea! Przeżuć się na PES-a do póki ci jeszcze mózgu nie wyssało od tego Chińskiego, Ruskiego, Rumuńskiego i Mongolskiego Badziewia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 21:02, Kraju92 napisał:

Ja grałem w UEFĘ ale po 15 meczach mi się ogromnie znudziło i gdzie ty tam masz jakiś klimat,

No ma klimat,zgrać sobie meczyk NP; finał Ligi Mistrzów...!!!

Dnia 02.05.2007 o 21:02, Kraju92 napisał:

a co do grafiki to nie jest taka okropna, uważam nawet że FIFA 07 i UEFA 2006-2007 ma lepszą
grafikę niż PES6.


Tu się z tobą zgodźe ale ta grfika mogła by być jeszcze lepsz nieprawdarz...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 21:06, W.S.A.D napisał:

> Wy nie znacie się pewnie na grach UEFA Champions League 2006-2007 jest bardźo fajną grą
może
> grafika nie jest tak dobra jak w innych grach ale to UEFA ma swój klimat i dlatego chce
się
> w nią grać...!!!
Fifa 07 i UEFA są dobre(dla fanów na pewno nie dla mnie!!!)przez te głupawe rozmycia na ekranie
to jest ten cały klimat. A duet szpaku--szaran to masakea! Przeżuć się na PES-a do póki ci
jeszcze mózgu nie wyssało od tego Chińskiego, Ruskiego, Rumuńskiego i Mongolskiego Badziewia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ten twuj PES to badźiewi i od niego już ci muzg wyżrło...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/CIACH/

Może przestańmy się obrażać, I gadać z niemiłym akcentem... Ja uważam że pes jest fajny a ty że UEFA i FIFY i luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 21:07, gendi-88 napisał:

> Ja grałem w UEFĘ ale po 15 meczach mi się ogromnie znudziło i gdzie ty tam masz jakiś
klimat,
No ma klimat,zgrać sobie meczyk NP; finał Ligi Mistrzów...!!!

> a co do grafiki to nie jest taka okropna, uważam nawet że FIFA 07 i UEFA 2006-2007 ma
lepszą
> grafikę niż PES6.

Tu się z tobą zgodźe ale ta grfika mogła by być jeszcze lepsz nieprawdarz...???


Ja dalej twierdzę że nie ma klimatu, a że można rozegrać mecze w Lidze Mistrzow to mnie nie przekonuje. Przynaje grafika mogla by byc lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 21:09, gendi-88 napisał:

> > Wy nie znacie się pewnie na grach UEFA Champions League 2006-2007 jest bardźo fajną
grą
> może
> > grafika nie jest tak dobra jak w innych grach ale to UEFA ma swój klimat i dlatego
chce
> się
> > w nią grać...!!!
> Fifa 07 i UEFA są dobre(dla fanów na pewno nie dla mnie!!!)przez te głupawe rozmycia na
ekranie
> to jest ten cały klimat. A duet szpaku--szaran to masakea! Przeżuć się na PES-a do póki
ci
> jeszcze mózgu nie wyssało od tego Chińskiego, Ruskiego, Rumuńskiego i Mongolskiego Badziewia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ten twuj PES to badźiewi i od niego już ci muzg wyżrło...!!!

A ha i nie MUZG tylko MÓZG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować